Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3513 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šeip visi mano, jog čia bus chana Lietuvėlei, bombarduos Trumpas ir vsio, na bet greitu metu tikrai niekas mums neatsitiks (turbūt).

Jei galvojat, kad tikrai mus bombarduos- tai nebent Putinas.

O nuotaikai pralinksminti video klipukas nuo paties Putino.

 

Nu *Myliu SuperGames.lt* tokios va nuomonės mane baisiai pramuša... Tu pasakyk bent vieną svarią priežastį, dėl ko supervalstybė turi bombarduoti mažą šalį, neturinčią nieko išskyrus vieną uostą ir Achemą? Jūs mažiau filmų žiūrėkit. Jei ir prasidėtu tas karas, tai ta Lietuva nebent po kojom pasimaišytu ir ją priegriebtu dėl skaičiaus, jmj čia tas pats lyg liūtą bandyt užsiundyt ant tarakono, nei jam tas tarakonas įdomus, nei jis jį mato. 

Nu *Myliu SuperGames.lt* tokios va nuomonės mane baisiai pramuša... Tu pasakyk bent vieną svarią priežastį, dėl ko supervalstybė turi bombarduoti mažą šalį, neturinčią nieko išskyrus vieną uostą ir Achemą? Jūs mažiau filmų žiūrėkit. Jei ir prasidėtu tas karas, tai ta Lietuva nebent po kojom pasimaišytu ir ją priegriebtu dėl skaičiaus, jmj čia tas pats lyg liūtą bandyt užsiundyt ant tarakono, nei jam tas tarakonas įdomus, nei jis jį mato.

1. Del priejimo prie juros.

2. Del labai geros vietos.

Mus imtu tik tam kad galetu poligona padaryt.Stai tau ir atsakymas

1. Del priejimo prie juros.

2. Del labai geros vietos.

Mus imtu tik tam kad galetu poligona padaryt.Stai tau ir atsakymas

Turi Rusija priejimą prie tos jūros, tai kad nebesvaik :D. Matosi dauguma čia vaikai esat, nes jūsų teiginiuose nulis argumentacijos. Kaip ir apie tą alkoholį ir LŽVS. Žinot kodėl branginamas alkoholis? Alkoholis brangsta, nes didėja mokamas akcizas. Taip daugiau pinigų pareis į valstybės biudžetą, taip pat apmažės ir geriančių skaičius. Galėtų ir dar daugiau didint tą akcizo mokestį ne tik alkoholiui bet ir cigaretėms. Kas dėl USA tai labai puiku, tauta išrinko 100 proc. GERESNĮ Prezidentą. Hillary yra blogybė, tereikia pradėti domėtis ne vien savo žaidimais, o ir kitais dalykais. Pasiskaitykit Trump'o planą, kuris žada padidinti JAV ekonomiką 2 kartais. Didės muito mokesčiai visur, importas eksportas sumažės. Taip pat mažesnė karo rizika, kadangi nori bendradarbiauti su kitomis šalimis. Dėl rasizmo kaip jis pats sakė po rinkimų tai buvo tik agitacija į tam tikrą sluoksnį žmonių, kurie ir nulėmė balsavimus(rasistai ir panašūs), kuriems jau įgriso mexikiečiai :))) Išlyskit iš tos savo būdos Lietuvos. Niekam ji šiuo metu dar neįdomi:)

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

1. Del priejimo prie juros.

2. Del labai geros vietos.

Mus imtu tik tam kad galetu poligona padaryt.Stai tau ir atsakymas

 

Priėjimo prie jūros jie turi daugiau, nei ko gero aprėpia tavo vaizduotė. Jugi šalis praktiškai per visą kontinentą, ant kiekvieno kampo po uostamiestį. 

Vietos pas juos daugiau nei jiems reikia. 

 

Poligoną sakai? Nu jeigu paimtu mus tai faktas padarytu, kam gi mus dar galėtu panaudoti :D. Bet *Myliu SuperGames.lt* nei čia kas ims nei ką gana svaigti apie tai, bloga jau nuo tokių komentarų darosi. Rusijoj yra tų poligonų belekiek, tas pats Damodėdavo oro uostas, puiki aviacijos dislokacijos vieta, o ir be to oro uosto yra dar tūkstančiai kitų. Žodžiu pasidomėkit geriau jūs apie ginkluotę ir visą kitą jų turtą, tada jau eikit gąsdinti naivuolių, pusė Lietuvos vaikų apsišikę sėdi dabar ir laukia kol piktas, barzdotas dėdė Ivanas ateis iš išskers visus. Nei taip bus, nei ką. 

 

 

 

Turi Rusija priejimą prie tos jūros, tai kad nebesvaik :D. Matosi dauguma čia vaikai esat, nes jūsų teiginiuose nulis argumentacijos. Kaip ir apie tą alkoholį ir LŽVS. Žinot kodėl branginamas alkoholis? Alkoholis brangsta, nes didėja mokamas akcizas. Taip daugiau pinigų pareis į valstybės biudžetą, taip pat apmažės ir geriančių skaičius. Galėtų ir dar daugiau didint tą akcizo mokestį ne tik alkoholiui bet ir cigaretėms. Kas dėl USA tai labai puiku, tauta išrinko 100 proc. GERESNĮ Prezidentą. Hillary yra blogybė, tereikia pradėti domėtis ne vien savo žaidimais, o ir kitais dalykais. Pasiskaitykit Trump'o planą, kuris žada padidinti JAV ekonomiką 2 kartais. Didės muito mokesčiai visur, importas eksportas sumažės. Taip pat mažesnė karo rizika, kadangi nori bendradarbiauti su kitomis šalimis. Dėl rasizmo kaip jis pats sakė po rinkimų tai buvo tik agitacija į tam tikrą sluoksnį žmonių, kurie ir nulėmė balsavimus(rasistai ir panašūs), kuriems jau įgriso mexikiečiai :))) Išlyskit iš tos savo būdos Lietuvos. Niekam ji šiuo metu dar neįdomi:)

 

Sutinku su kiekvienu tavo žodžiu. 

Turi Rusija priejimą prie tos jūros, tai kad nebesvaik :D. Matosi dauguma čia vaikai esat, nes jūsų teiginiuose nulis argumentacijos. Kaip ir apie tą alkoholį ir LŽVS. Žinot kodėl branginamas alkoholis? Alkoholis brangsta, nes didėja mokamas akcizas. Taip daugiau pinigų pareis į valstybės biudžetą, taip pat apmažės ir geriančių skaičius. Galėtų ir dar daugiau didint tą akcizo mokestį ne tik alkoholiui bet ir cigaretėms. Kas dėl USA tai labai puiku, tauta išrinko 100 proc. GERESNĮ Prezidentą. Hillary yra blogybė, tereikia pradėti domėtis ne vien savo žaidimais, o ir kitais dalykais. Pasiskaitykit Trump'o planą, kuris žada padidinti JAV ekonomiką 2 kartais. Didės muito mokesčiai visur, importas eksportas sumažės. Taip pat mažesnė karo rizika, kadangi nori bendradarbiauti su kitomis šalimis. Dėl rasizmo kaip jis pats sakė po rinkimų tai buvo tik agitacija į tam tikrą sluoksnį žmonių, kurie ir nulėmė balsavimus(rasistai ir panašūs), kuriems jau įgriso mexikiečiai :))) Išlyskit iš tos savo būdos Lietuvos. Niekam ji šiuo metu dar neįdomi:)

Respektas , manau nematysiu lietuvio su tokia stipria ir gera nuomonę prieš žmones kurie pažiurėjo kelis vakarus žinias ir jaučiasi protingi. Šeiptais gana džiaugiuos , kad Trump tapo prezidentas , nes norės bendradarbiaut su Rusija ir mažiau kištis į užsienio reikalus. 

 

Beje jeigu kam įdomu , prezidentas tai tera tas žmogus kuris atstovauja daugybę kitų žmonių , todėl jeigu manot , kad Trumpas durnas ir taip toliau , už jo nugaros yra protingesni ;).

PIGUS STEAM IR ORIGIN ŽAIDIMAI 

 

Priėjimo prie jūros jie turi daugiau, nei ko gero aprėpia tavo vaizduotė. Jugi šalis praktiškai per visą kontinentą, ant kiekvieno kampo po uostamiestį. 

Vietos pas juos daugiau nei jiems reikia. 

 

Poligoną sakai? Nu jeigu paimtu mus tai faktas padarytu, kam gi mus dar galėtu panaudoti :D. Bet *Myliu SuperGames.lt* nei čia kas ims nei ką gana svaigti apie tai, bloga jau nuo tokių komentarų darosi. Rusijoj yra tų poligonų belekiek, tas pats Damodėdavo oro uostas, puiki aviacijos dislokacijos vieta, o ir be to oro uosto yra dar tūkstančiai kitų. Žodžiu pasidomėkit geriau jūs apie ginkluotę ir visą kitą jų turtą, tada jau eikit gąsdinti naivuolių, pusė Lietuvos vaikų apsišikę sėdi dabar ir laukia kol piktas, barzdotas dėdė Ivanas ateis iš išskers visus. Nei taip bus, nei ką. 

 

 

 

 

Sutinku su kiekvienu tavo žodžiu.

Labai jau protingu primeti bet kaip jau bent i kariuomene nueisi taga man ir aiskink apie tai.

Didelio skirtumo kažkaip nėra, vis tiek Trumpas gi ne diktatorius, kad ten vsio dabar viskam kapiec bus ir su Rusija sąjunga krč. Taigi nėra ko jaudintis sakyčiau, viskas ten okey bus, o rinkimuose tai abudu kandidatai nieko gero ir ta Hillary, ir Trumpas nieko gero. Tik, kad Hillary daugiau patirties politikos sferoj turi.


Su SUPERGAMES.lt nuo 2012 m. Vasario 15 d.

 

Labai jau protingu primeti bet kaip jau bent i kariuomene nueisi taga man ir aiskink apie tai.

 

Trumpos ir kaip visada iš piršto laužtos tavo replikos. Ale žmogus nueis į kariomene ir pamatys, kaip juos puola rusai. Tau turbut tie delfi ir 15min "Karo egzpertai" perpūte smegenys su savo įžvalgom, kaip putinas tuoj visus puls :D

Eik Namo

Turi Rusija priejimą prie tos jūros, tai kad nebesvaik :D. Matosi dauguma čia vaikai esat, nes jūsų teiginiuose nulis argumentacijos. Kaip ir apie tą alkoholį ir LŽVS. Žinot kodėl branginamas alkoholis? Alkoholis brangsta, nes didėja mokamas akcizas. Taip daugiau pinigų pareis į valstybės biudžetą, taip pat apmažės ir geriančių skaičius. Galėtų ir dar daugiau didint tą akcizo mokestį ne tik alkoholiui bet ir cigaretėms. Kas dėl USA tai labai puiku, tauta išrinko 100 proc. GERESNĮ Prezidentą. Hillary yra blogybė, tereikia pradėti domėtis ne vien savo žaidimais, o ir kitais dalykais. Pasiskaitykit Trump'o planą, kuris žada padidinti JAV ekonomiką 2 kartais. Didės muito mokesčiai visur, importas eksportas sumažės. Taip pat mažesnė karo rizika, kadangi nori bendradarbiauti su kitomis šalimis. Dėl rasizmo kaip jis pats sakė po rinkimų tai buvo tik agitacija į tam tikrą sluoksnį žmonių, kurie ir nulėmė balsavimus(rasistai ir panašūs), kuriems jau įgriso mexikiečiai :))) Išlyskit iš tos savo būdos Lietuvos. Niekam ji šiuo metu dar neįdomi:)

Leisk tave pataisysiu ties paryškintu sakiniu- pinigai kris ne į valstybės biudžetą , bet į asmenines sąskaitas, o kai reikės aiškintis iš kur padaugėjo pinigų sąskaituose seimo nariai paaiškins jog pasiskolino iš draugų ar šeimos narių.

Trumpos ir kaip visada iš piršto laužtos tavo replikos. Ale žmogus nueis į kariomene ir pamatys, kaip juos puola rusai. Tau turbut tie delfi ir 15min "Karo egzpertai" perpūte smegenys su savo įžvalgom, kaip putinas tuoj visus puls :D

Jei skaitai ta suda tai ir skaityk o as zinau nes einu savanorius o tu tik sedi forume ir bandai pasirodyt visu galu meistru .

Leisk tave pataisysiu ties paryškintu sakiniu- pinigai kris ne į valstybės biudžetą , bet į asmenines sąskaitas, o kai reikės aiškintis iš kur padaugėjo pinigų sąskaituose seimo nariai paaiškins jog pasiskolino iš draugų ar šeimos narių.

Tai beabejones;) pasiziurek biudzetus pirma Lietuvos tada nesamones tauzk. Kaip visi neissilavine kaimieciai sako - seime visi vagys:) kai igausi issilavinima suprasi jog ne visi tokie:))

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

paklausyk ka jis siulo padaryt, 35proc muito mokestis kiniskoms prekems, tai visas shudas ais i europa. mokesciu sistema kuri pakels biudzeto deficita, tai cia grynas susinaikinimas.

 

Tai, kad kiniškos prekės šūdo vertos tik neišmanėlių pramanas, tiesiog Lietuva perka pigiausias prekes, jugi toje pačioje Kinijoje taip pat kaip ir visam likusiam pasaulyje, yra dalykų, kuriuos gamina valkatos rūsiuose už 10 dolerių per parą, o yra didelių gamyklų, kur viskas didžiausios kokybės. Pasižiūrėk Vokeitijoj, Airijoj, JAV, Anglijoj, visur kitur, kiniškos prekės ne ką prastesnės už vokiškas ir itališkas, tik vat kad mes gaunam tas antrarūšes ir dėl to susidarė tokia visuotinė nuomonė.

 

 

 

Jei skaitai ta suda tai ir skaityk o as zinau nes einu savanorius o tu tik sedi forume ir bandai pasirodyt visu galu meistru .

 

Jeigu norėjai pasigirti, kad eini į savanorius, čia buvo ne pats geriausias būdas tai padaryti. Čia maždaug jeigu eini į savanorius - matai kaip rusas puola. Durnelis kaip reta blem..

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3513 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...