Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3520 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mariau. :D prisiminkim kaip vakar kalbėjom apie šeimas serve. :D

 

Parašysiu trumpai kodėl turėtum. Jeigu aišku uždirbi pinigus. Pirmoje eilėje gyventum pas svotus ar kitą šeimos narį tu greičiausiai juos užpistum nėra socialinės garantijos kad kitą dieną tavęs tiesiog neišmes. Antras dalykas tai tavo šeimai bus privatumo trukūmas. Neturėsi kaip sakoma savo laisvo kampelio :D, O ar verta eiti savarankiškai gyvent? taip jeigu tinginys esi vistiek eisi ;/. Taip jau gyvenime viskas yra xaliavčikų niekas nemėgsta

HARD-UCP comming soon.

Mariau. :D prisiminkim kaip vakar kalbėjom apie šeimas serve. :D

 

Parašysiu trumpai kodėl turėtum. Jeigu aišku uždirbi pinigus. Pirmoje eilėje gyventum pas svotus ar kitą šeimos narį tu greičiausiai juos užpistum nėra socialinės garantijos kad kitą dieną tavęs tiesiog neišmes. Antras dalykas tai tavo šeimai bus privatumo trukūmas. Neturėsi kaip sakoma savo laisvo kampelio :D, O ar verta eiti savarankiškai gyvent? taip jeigu tinginys esi vistiek eisi ;/. Taip jau gyvenime viskas yra xaliavčikų niekas nemėgsta

Tiesa kaip visada sakai... :D

(redaguota)

Butą pasiimi ant 3m išsimokėjimo ir gyveni. Pats būčiau taip daręs, bet ką čia bananų šalyje su bananų valdžia.

Ha gerus skaldai, per tris metus išsimokėt Dabar pvz: Lazdynuose butas kainuoja nuo 40.000eu tai kaip tu blem per tris metus išsimokėsi?(Su Lietuviška alga).

Redaguota , nario Wytautaz

ca296f49150f7c710b42bb88bed90427294.gif

Ha gerus skaldai, per tris metus išsimokėt Dabar pvz: Lazdynuose butas kainuoja nuo 40.000eu tai kaip tu blem per tris metus išsimokėsi?(Su Lietuviška alga).

Jau geriau imt tą paskolą ir mokėt negu nomuotis butą, nuomotis ir imt paskolą same shit. Tik kad kaip išsimokėsi tu tą butą jau turėsi, o kaip nomuojas tai tiesiog nk gero.

 

O šiaip su šeima tai priklauso nuo financines padėties, jei turi normaliai šaibų geriausia sostinei butą arba irgi kokiam didmiestį pasiimt jaukų nama. Bet tikrai ne kaime :D 

Jau geriau imt tą paskolą ir mokėt negu nomuotis butą, nuomotis ir imt paskolą same shit. Tik kad kaip išsimokėsi tu tą butą jau turėsi, o kaip nomuojas tai tiesiog nk gero.

 

O šiaip su šeima tai priklauso nuo financines padėties, jei turi normaliai šaibų geriausia sostinei butą arba irgi kokiam didmiestį pasiimt jaukų nama. Bet tikrai ne kaime :D

Tai aišku geriau pirkt, bet sako per 3 metus išsimokėt tai dafuck, nu nebent kokiose Širvintuose.

ca296f49150f7c710b42bb88bed90427294.gif

Čia labai priklauso nuo žmogaus. Vienas jaukiai jausis jaukiame bute, o kitas galbūt labiau jausis geriau name. Kitaip sakant nei vienas iš mūsų nepasakytume tiksliai, nes kiekvienas savaip mąsto. Aišku kitas dalykas yra kokia tavo padėtis gyvenime, kokia veikla, kokie pinigai sukasi aplink, bet čia yra tik materialus dalykai. Šiaip esmė išlieka ta pati. Viskas priklauso nuo paties žmogaus, kokia jam aplinka yra arčiau širdies. :)

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Visą gyvenimą gyvenu name. Kiekvieną dieną valandą važiuoju į mokyklą ir daugiau nei valandą atgal. Kiekvieną žiemos sezono dieną užtrunku apie 1h kurdamas/prižiūrėdamas katilą, viskas visada apšikta, nespėju tvarkytis. Tai labai užpisa, tačiau žinoma yra ir geroji pusė. Daug vietos, gali daryti ką nori, vopše pofik ant kaimynų ir visa kita. Kiek teko gyvent bute, tai greit mane užpisdavo iš visų pusių kažką xujarinantys kaimynai, daxuja vaikų už lango rėkiančių kaip totalūs autistai ir panašus šlamštas. Nenoriu praleist viso savo gyvenimo Lietuvoje, tai visiškai neaišku kokios bus mano galimybės būsto pasirinkime išvykus į užsienį, bet visad labiau už nuosavą namą. Čia iš esmės pripratimo reikalas. Be to, jei neklystu, normalus butas Vilniuje kainuoja ~300k €, o namas ~500k €. Palyginus ne daug primokėt reikia už daug aukštesnę gyvenimo kokybę.

Filthy-Frank.jpg

Visą gyvenimą gyvenu name. Kiekvieną dieną valandą važiuoju į mokyklą ir daugiau nei valandą atgal. Kiekvieną žiemos sezono dieną užtrunku apie 1h kurdamas/prižiūrėdamas katilą, viskas visada apšikta, nespėju tvarkytis. Tai labai užpisa, tačiau žinoma yra ir geroji pusė. Daug vietos, gali daryti ką nori, vopše pofik ant kaimynų ir visa kita. Kiek teko gyvent bute, tai greit mane užpisdavo iš visų pusių kažką xujarinantys kaimynai, daxuja vaikų už lango rėkiančių kaip totalūs autistai ir panašus šlamštas. Nenoriu praleist viso savo gyvenimo Lietuvoje, tai visiškai neaišku kokios bus mano galimybės būsto pasirinkime išvykus į užsienį, bet visad labiau už nuosavą namą. Čia iš esmės pripratimo reikalas. Be to, jei neklystu, normalus butas Vilniuje kainuoja ~300k €, o namas ~500k €. Palyginus ne daug primokėt reikia už daug aukštesnę gyvenimo kokybę.

"Tai žinoma ne daug kai gyveni LIETUVOJE"

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Parduodu.

 

Plotas (m²):1,2 m²
Kaina:100 € (5 €/m²)
Sklypo plotas:0a
Kambarių sk.:1
Aukštų sk.:1,5
Metai:2004
Pastato tipas:Medinis
Namo tipas:
Namo dalis
Šildymas:Dujinis
Vanduo:Butelis vandens
Įrengimas:Dalinė apdaila
Ypatybės:Nereik toli eit, kad galėtum pašikt, greta miško, puikus kvapas
Papildomos patalpos:terasa
Papildoma įranga:Skylė
Apsauga:Smarvė, šarvuotos durys
 
Nuotrauka:
a1e13760c34e25e5c9cba6d808a2b312ea36dbdf

avataras.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3520 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...