Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

VPSNet lūžiai, pagalba ir alternatyva užsienyje


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. 20 d. mano VPS eilinį kartą nulūžo, parašiau į VPSNet pagalbą, norėdamas išsiaiškinti dėl ko mano VPS reguliariai nulūžta...

Aš: Sveiki. Esu jūsų klientas (ID: ----; VPS: VP-----). VPS laikau žaidimo serverį. Kas kažkiek laiko procesai dingsta, toks jausmas, kad VPS būna perkraunamas. Paskutinis nulūžimas buvo šiandien, tarpe nuo 07:34 iki 14:10. Kame problemos? Taip vyksta stabiliai jau virš 3 metu, kas kelis mėnesius serveriai nulūžta (pas mane log'uose nieko nėra). Jūs niekada nieko nepranešate. Žinau, kad taip būna ne tik su mano VPS. Mano kantrybė jau baigiasi...

VPSNet: Sveiki,

Jei pas Jus problema kartojasi stabiliai kas kažkiek laiko, vadinasi problema yra VPS'e. Galbūt reikėtų mastyti apie OS perrašymą? Kitas variantas - VPS'e paleistos programos gali pakibti ir išnaudoti visus resursus, tokiu atveju serveris tampa nepasiekiamas.

Pas mus problemos periodiškai problemos tikrai nesikartoja. Vienintelis didžiausias lūžis buvo vasaros metu dėl ESSO aplaidumo, o dar anksčiau problemų nebuvo. Tad jei sakote, kad ši problema egzistuoja virš 3 metų, vadinasi kažkas negerai operacinėje sistemoje arba programose.

Aš: OS buvo perrašinėta ne vieną kartą. Kaip ir sakiau, taip atsitinka ne tik man. Šiandien, kartu su mano VPS, nulūžo ir VP-----, taip pat ir dar mažiausiai 2 VPS, kurių ID aš nežinau. Su VP----- VPS naudotoju bendraujame ir dalinamės informacija nuolat, mūsų VPS nulūžta kartu. Nemanau, kad problema OS ar paleistuose programose, nes kaip ir sakiau, tuo pačiu metu nulūžta ne vienas VPS.

VPSNet: Šiandien ryte buvo užfiksuota sisteminio branduolio klaida (kernel panic), todėl teko perkrauti serverį. Kas liečia periodiškus lūžius galbūt tai susiję su DDoS atakomis, tačiau nuo to serveriai nepersikrauna. Per pastaruosius kelis metus buvo vienas rimtesnis lūžis vasarą dėl ESSO aplaidumo, o įprastai serveriai veikia su 99,99% Uptime per metus.

Dėkojame už supratingumą ir atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Sprendžiant iš jų atsakymų, matosi, kad visos tiesos nesako, bet džiugina tai, kad šiaip ne taip prisiima kaltę ir atsiprašo. Ką manote jūs? Ar jūsų VPS nulūžta? Kaip dažnai?

Gal kas talpinate savo serverius ar dar ką, užsienyje? Gal galėtumėte kažką parekomenduoti (ne iš Lietuvos)?

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš praktiškai jau seniai nebenauduoju vpsnet.lt nes šūdas jis yra laginą būna kad nulūžta... Dabar nauduoju OVH.LT ir problemų nematai

Aš apart lūžių, problemų neturiu, bet ir jie būna ne dažnai, kas 1-3 mėn. Nors, buvo 2 kartus susidūręs su tokia situacija, kai sa:mp serverio procesas veikė, o serveris pasiekiamas nebuvo. Dabar bent pasidariau anti rollback sistemą ir serverio įjungimą per PHP - tai paprasčiau, bet vis tiek nemalonu kai serveris nulūžta.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš apart lūžių, problemų neturiu, bet ir jie būna ne dažnai, kas 1-3 mėn. Nors, buvo 2 kartus susidūręs su tokia situacija, kai sa:mp serverio procesas veikė, o serveris pasiekiamas nebuvo. Dabar bent pasidariau anti rollback sistemą ir serverio įjungimą per PHP - tai paprasčiau, bet vis tiek nemalonu kai serveris nulūžta.

Man jau iš senų laikų vpsnet.lt nepatinka kiek pastebėjau išvis jie šūdą malti pradėjo tai geriausiai perėjas esu į ovh.lt ten jokių problemų dar nebuvo tiesiog duotu patarimą jei nesi daug investavęs į vpsnet.lt tai geriau eik i ovh.lt kol laiko turi nes paskui žaidėjai kris tau nes ko daugiau prisijungs pas tave to labiau vpsnet.lt vps lagins pagal vpsnet.lt :D nes man taspats  š buvo jau nuo 30 žaidėjų pradėjo laginti o kai būna jau kokie 50 tai išvis kosmosas su lagu :D o ovh kiek išbandžiau jokių problemų nėrą ir administracija aktyvesni :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Man jau iš senų laikų vpsnet.lt nepatinka kiek pastebėjau išvis jie šūdą malti pradėjo tai geriausiai perėjas esu į ovh.lt ten jokių problemų dar nebuvo tiesiog duotu patarimą jei nesi daug investavęs į vpsnet.lt tai geriau eik i ovh.lt kol laiko turi nes paskui žaidėjai kris tau nes ko daugiau prisijungs pas tave to labiau vpsnet.lt vps lagins pagal vpsnet.lt :D nes man taspats  š buvo jau nuo 30 žaidėjų pradėjo laginti o kai būna jau kokie 50 tai išvis kosmosas su lagu :D o ovh kiek išbandžiau jokių problemų nėrą ir administracija aktyvesni :)

Pas mane lagai tik MySQL, nes per daug užklausų. Kaip ir sakiau, apart lūžių, problemų neturiu. Viskas veikia gerai. Investuota normaliai, lojalumas neblogas, o ir VPS vos ne pusmečiui pratęstas, bet tai ne problema, man svarbiau kokybė. Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane lagai tik MySQL, nes per daug užklausų. Kaip ir sakiau, apart lūžių, problemų neturiu. Viskas veikia gerai. Investuota normaliai, lojalumas neblogas, o ir VPS vos ne pusmečiui pratęstas, bet tai ne problema, man svarbiau kokybė.

Tai va jei dėl kokybės pereiti gali i ovh.lt patarimas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš praktiškai jau seniai nebenauduoju vpsnet.lt nes šūdas jis yra laginą būna kad nulūžta... Dabar nauduoju OVH.LT ir problemų nematai

 

AugustasM tavo nuomone jau isgirdome, kam kartoti tris Tokius Pacius postus? Tada skambesi biski itikinamiau? :)

 

Jei jauti antipatija lietuviams ir siulai ovh, tai bek kur piguma, niekas taves nelaiko. Jei tavo kreivos rankos tai nei ovh nei amazon'as tau nepades. As su OVH turiu savo saskaitu, kai turesi problemu suprasi apie ka as kalbu.

 

ES - siaip smalsu, jei sakai "eilini karta luzo" tai cia reiketu suprasti mazdaug kas ~menesi pas tave luzta serveris, tai per metus grubiai ~10-12 kartu? Na butu isties neitikimas toks skaicius, gal kiek perdedi?

 

Kaip ten bebutu nera Nei Vieno tiekejo tiek Lietuvoje tiek bet kur kitur, kuriu serveriu stabilumas butu garantuojamas 100% (teko dometis is smalsumo). Tad siulyciau ugdytis kiek kantrybes ir nevaryti dievo i medzio. Jei norisi 100% arba bent 99,999% stabilumo - tai ir pakloti pinigeliu reikes daug kartu daugiau.

 

PEACE

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ES, man atrodo kazkur problema pas tave, tiesiog galbut sikart sutapo, kad pas juos buvo problema su vienu is mazgu. Tikrai netikiu, kad kas 1-3 men luztu, juolab, kad as pats turiu kelis VPS, kurie veikia stabiliai.

 

Sakykite ka norite, bet vpsnet man bus geriausi kokybes ir aptarnavimo atzvilgiu, nes seniau turejau problemu su klaidomis, niekas man nepadejo, nei dedikuoti.lt nei kiti tiekejai, vieninteliai vpsnet issprende problema, nors tikrai neprivalejo.

Be to, po paskutinio ju VPS planu atnaujinimo manau jie yra protingiausias pasirinkimas Lietuvoje, daug resursu, nedidele kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu nenori vietoje to, jog visus kaltintum, susižinot dėl ko kyla problema? Nenustebčiau jei klaida būtų iš tavo pusės. Anksčiau teko naudot ~2-3 metus VPSnet. Visos problemos su kuriom buvau susidūręs buvo iš mano pusės, o tokių reguliarių "nulūžimų" išvis nepatyriau. Taigi, siūlau įsigilinti į logus.

http://unix.stackexchange.com/questions/205883/understand-logging-in-linux

 

Tai pat, siūlyčiau susižinoti panašumus tarp kitų žmonių hostinamo turinio, pas kuriuos yra "tokia pati" problema.

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dedikuoti.lt vienareikšmiškai.

Jie netalpina žaidimų serverių.

ES, man atrodo kazkur problema pas tave, tiesiog galbut sikart sutapo, kad pas juos buvo problema su vienu is mazgu. Tikrai netikiu, kad kas 1-3 men luztu, juolab, kad as pats turiu kelis VPS, kurie veikia stabiliai.

 

Sakykite ka norite, bet vpsnet man bus geriausi kokybes ir aptarnavimo atzvilgiu, nes seniau turejau problemu su klaidomis, niekas man nepadejo, nei dedikuoti.lt nei kiti tiekejai, vieninteliai vpsnet issprende problema, nors tikrai neprivalejo.

Be to, po paskutinio ju VPS planu atnaujinimo manau jie yra protingiausias pasirinkimas Lietuvoje, daug resursu, nedidele kaina.

Na gi sakau, ne tik mano serveris nulūžta. GS, LV irgi. Dėl planų, kainų, aptarnavimo pritariu ir priekaištų neturiu.

O tu nenori vietoje to, jog visus kaltintum, susižinot dėl ko kyla problema? Nenustebčiau jei klaida būtų iš tavo pusės. Anksčiau teko naudot ~2-3 metus VPSnet. Visos problemos su kuriom buvau susidūręs buvo iš mano pusės, o tokių reguliarių "nulūžimų" išvis nepatyriau. Taigi, siūlau įsigilinti į logus.

http://unix.stackexchange.com/questions/205883/understand-logging-in-linux

 

Tai pat, siūlyčiau susižinoti panašumus tarp kitų žmonių hostinamo turinio, pas kuriuos yra "tokia pati" problema.

Visų aš nekaltinu. Aš ir bandau išsiaiškinti. Apart GeoIP, LAMP, SAMP, TS jame nieko nėra. Sakau, ne pirmą kartą nulūžo, ir nulūžta ne tik mano serveris. Aš vos ne 100% garantuotas, kad problema ne pas manę. Aš žinau tik tuos VPS, kuriuose laiko SAMP.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

VpsNet'u naudojausi apie 2 metus laiko, nebuvo atsitikę nieko panašaus. Tobuli tiekėjai tobulom kainom.

 

O dėl tavo bėdos, galbūt kaltas pats SA-MP'as ? Jis kažkokiu tai būdu sugeba pastrigti / užcrash'inti ir dėl to visi serveriai (būtent tuo metu) lūžta. (Tai tik mano hipotezė.)

Redaguota , nario Andrius P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų aš nekaltinu. Aš ir bandau išsiaiškinti. Apart GeoIP, LAMP, SAMP, TS jame nieko nėra. Sakau, ne pirmą kartą nulūžo, ir nulūžta ne tik mano serveris. Aš vos ne 100% garantuotas, kad problema ne pas manę. Aš žinau tik tuos VPS, kuriuose laiko SAMP.

100% garantuotas, bet nifiga nežinai kas būtent vyksta? Visiškai nenustebčiau jei kuris nors iš tavo išvardytų programinės įrangos paketų būtų trigerinęs kokį nors cron-job'ą, leak'intų, ar šiaip reguleriai crash'intų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

100% garantuotas, bet nifiga nežinai kas būtent vyksta? Visiškai nenustebčiau jei kuris nors iš tavo išvardytų programinės įrangos paketų būtų trigerinęs kokį nors cron-job'ą, leak'intų, ar šiaip reguleriai crash'intų...

Jo, būtent taip, ir dėl to visi kiti serveriai krenta. Na gal nebesvaik.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...