Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

VPSNet lūžiai, pagalba ir alternatyva užsienyje


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jo, būtent taip, ir dėl to visi kiti serveriai krenta. Na gal nebesvaik.

Na tai bent jau turi kažkokios logikos, o ne tiesiog "palūžta" serveris. Tik kažkaip keistai atrodo, jog visiškai nenori išsiaiškint problemos. Būtų labai smagu išgirsti kaip pakeitus tiekėjus susiduri su ta pačia problema... Nors gal būt ir tu teisus. Niekada nesužinosim... :D

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tai bent jau turi kažkokios logikos, o ne tiesiog "palūžta" serveris. Tik kažkaip keistai atrodo, jog visiškai nenori išsiaiškint problemos. Būtų labai smagu išgirsti kaip pakeitus tiekėjus susiduri su ta pačia problema... Nors gal būt ir tu teisus. Niekada nesužinosim... :D

Tai ne pats serveris gi palūžta (man atrodo tu manęs nesupratai), o pats VPS persikrauna, nes visus procesus nuneša.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai sutinku, kad tai gali būti ir pačių tiekėjų bėda.

Su tais VPS'ais kartais sh.. būna jeigu per daug jų perkrauni į vieną dedikuotą serverį. Iš patirties sakau, kad OpenVZ sunkiai susidoroja su ram'ų managmentu. Jeigu, sakykim, pačiam serveryje būna 64gb ram, o klientų bendrai sutalpinama kokie 96gb ram, nors gal jie ir neišnaudoja tiek, tačiau gali prasidėti nesąmonės visokios. Pradeda serveriai išsijunginėti, mėtyti errorus, kartais net prie ssh prisijungti neleidžia, nes sshd servicas sugeba užcrashinti dėl "Cannot allocate memory" ir t.t.

Ką rekomenduoju daryt, tai, tiesiog, kreipkis į juos su prašymų perkelti į kitą fizinį serverį tavo VPS'ą. Turėtų susitvarkyt.

Redaguota , nario nogalosa.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Help! NEREALIAI U****O tas suknistas VPSNet. Patarkit kažką gero. Dedikuoti.lt nuo ddos neapsaugoja, o ir jeigu serverį ddosina, jie gali jį išjungti. OVH neįperku.

On 26.10.2016 at 19:14, ProGreen parašė:

Na tai bent jau turi kažkokios logikos, o ne tiesiog "palūžta" serveris. Tik kažkaip keistai atrodo, jog visiškai nenori išsiaiškint problemos. Būtų labai smagu išgirsti kaip pakeitus tiekėjus susiduri su ta pačia problema... Nors gal būt ir tu teisus. Niekada nesužinosim... :D

Greenside perėjo į OVH ir problemų nebeliko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man, bei mano draugams taip pat lūžinėja VPSNET. Pabandžiau paekspermentuoti: pasiėmiau "šviežią" VPS5, buvo įrašyta švaris centos, jokių papildomų paketų neįrašinėjau ir kaip galvojate, ar nenulūžo? Ot ir nulūžo :) problema pas juos. Kiek pastebėjau dažniausiai lūžta serveriai esantys 91.211.***.*** subnete, 185.80.***.*** laikosi stabiliau (turiu VPS šiuose subnetuose, todėl galiu drąsiai palyginti).

 

Suprastėjo VPSNET kokybė labai smarkiai!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 19.03.2017 at 11:37, PHP parašė:

Man, bei mano draugams taip pat lūžinėja VPSNET. Pabandžiau paekspermentuoti: pasiėmiau "šviežią" VPS5, buvo įrašyta švaris centos, jokių papildomų paketų neįrašinėjau ir kaip galvojate, ar nenulūžo? Ot ir nulūžo :) problema pas juos. Kiek pastebėjau dažniausiai lūžta serveriai esantys 91.211.***.*** subnete, 185.80.***.*** laikosi stabiliau (turiu VPS šiuose subnetuose, todėl galiu drąsiai palyginti).

 

Suprastėjo VPSNET kokybė labai smarkiai!

Viskas būtų **, jeigu jie nemeluotu, nekaltintu klientų, informuotu apie visokius lūžius ir stengtųsi su jais kovoti. Jaučiu pabandysiu OVH, po to parašysiu komentarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus ziurekite i temos data dundukai, kam sena tema atidarineti?

Man toks jausmas, kad cia tik jums dviems luzineja ir apskritai visur viskas blogai yra, geriau neturekite serveriu isvis jei nemokate kurti ju :))

Ypac prajuokino " pasiėmiau "šviežią" VPS5, buvo įrašyta švaris centos, jokių papildomų paketų neįrašinėjau ir kaip galvojate, ar nenulūžo? Ot ir nulūžo " - jei tavo kreivos rankos ir nemoki kurti serveriu tai neieskok kaltu, nes pats esi kaltas. Man niekas neluzineja ir viskas veikia kaip visada. Be to, kiek teko girdeti vpsnet.lt Vieninteliai geriau apsaugo nuo ddos ataku nei kokie nors dedikuoti.lt ar pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), jevelyt parašė:

Jus ziurekite i temos data dundukai, kam sena tema atidarineti?

Man toks jausmas, kad cia tik jums dviems luzineja ir apskritai visur viskas blogai yra, geriau neturekite serveriu isvis jei nemokate kurti ju :))

Ypac prajuokino " pasiėmiau "šviežią" VPS5, buvo įrašyta švaris centos, jokių papildomų paketų neįrašinėjau ir kaip galvojate, ar nenulūžo? Ot ir nulūžo " - jei tavo kreivos rankos ir nemoki kurti serveriu tai neieskok kaltu, nes pats esi kaltas. Man niekas neluzineja ir viskas veikia kaip visada. Be to, kiek teko girdeti vpsnet.lt Vieninteliai geriau apsaugo nuo ddos ataku nei kokie nors dedikuoti.lt ar pan.

Aj, tu gal nebesvaik. Aš prikėliau šią temą, nes ji man aktuali, o ir uždaryta ji nebuvo. VPSNet šūdas. Tavo nuomonę jau senai supratom. Kas liečia dedikuoti.lt, jie iš viso apsaugų neturi. Aš jau ne vieną kartą sakiau, kad ne tik man ar keliems nulūžta, ir būtent tuo pačiu metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), ES.^ parašė:

Aj, tu gal nebesvaik. Aš prikėliau šią temą, nes ji man aktuali, o ir uždaryta ji nebuvo. VPSNet šūdas. Tavo nuomonę jau senai supratom. Kas liečia dedikuoti.lt, jie iš viso apsaugų neturi. Aš jau ne vieną kartą sakiau, kad ne tik man ar keliems nulūžta, ir būtent tuo pačiu metu.

 

Tu gal nesikartok? Nepatinka - nesinaudok, kame problema? Tau luzta, niekas neveikia - pirk kitur, ir gyvenk sau ramiai, kitiems veikia ir jiems zjbs. Negaliu pakesti verksniu, ypac keiksmazodziu.

Jei lietuviskos paslaugos netenkina pirkis is uzsienio, google naudotis moki, ar pamokyti? Viskas tuo ir pasakyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, jevelyt parašė:

 

Tu gal nesikartok? Nepatinka - nesinaudok, kame problema? Tau luzta, niekas neveikia - pirk kitur, ir gyvenk sau ramiai, kitiems veikia ir jiems zjbs. Negaliu pakesti verksniu, ypac keiksmazodziu.

Jei lietuviskos paslaugos netenkina pirkis is uzsienio, google naudotis moki, ar pamokyti? Viskas tuo ir pasakyta.

Man reikia nuomonių, tavo jau išgirdau ir supratau, ko tu neatšoki? Nepatinka, rasiu - išeisiu. Man reikia žmonių-klientų nuomonės, o ne google filtro rezultatų ir reklamos . Čia tu labiau kaip užsikirtęs kartoji tą patį.
P.S: Paskaitęs tavo turinį supratau ko taip nerviniesi...

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), TypeR parašė:

Pabandyti galetum serveroffer.lt, savininkas tikrai maladec, jei tik iskyla kokia problema pagelbeja. Kai persikeliau is Justhost buvo uzeidavo serveri kazkokie tai nenormalus lagai momentais, bet perkrove visa serverine ir viskas puikiai nuo to laiko. :)

Prastos apsaugos arba jų nėra. Netinka man šis variantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...