Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ziauriai 'levas' procesorius ir windows 10 sudu sudas, bent jau tokio klausimo nebutum uzdaves ir kiek protingiau pasirodes :D nes tikrai atrodo kad isvis nieko nesupranti :D ir isvis kodel tau windows 10 yra 'levi'? galbut net nebandes?

Su klausimu pripažystu susifeilinau, BET Tokį pat procesorių dabar naudoju pats, ir jis tikrai yra prastas, o Windows 10 naudojau dahuja laiko, žiauriai lėva apsauga

Su klausimu pripažystu susifeilinau, BET Tokį pat procesorių dabar naudoju pats, ir jis tikrai yra prastas, o Windows 10 naudojau dahuja laiko, žiauriai lėva apsauga

As jau kaip metus ant nesiojamo naudoju ir nei vieno viruso nepasigavau, arba jie neveikia man ir nelauzia pc, nes naudoju tik pora zaidimu ir browseri

Ne, ne nuo virusų, jei neklystu nuo šnipinėjimo ar ko ten bbž, kiek girdėjau, tiek sakau

Nu tai gandų prisiklausei, kaip ir maniau. Lietuvoje neveikia Cortana, tad neseks tavęs ten niekas. O jei labai baisu, tai įsidiek Spybot Anti-Beacon ir gyvenk sau ramiai. Šiaip, itin daug kas šnipinėja tave IT pasauly, tik apie tai viešai nekalba. MS apie tai kažkiek užsiminė and everybody loses their minds.

Jis man ir buvo išjungtas ir viską, bet tiek kamera tiek mikrafonas įsijunginėdavo pats, poto lentelės kraičiojo nuo "kažko" nors buvo tik tik perinstaliuotas, zero virus, ne nuo vieno tai girdėjau, kas naudoja win10 

tai taip, seka tave microsoftas, galvoja kad tu atkeliavai is kitos planetos ir nori suzlugdyti zeme??? o gal visi tavo draugai irgi tokie patys? ha! katik issidavei, tuoj busi susektas ir sugautas!

Manau tikrai neverta, procesorius tikrai žiauriai lėvas + Windows 10 šudų šudas...

Rask tu man geresnį komplektą už 200... i3 su normalia vaizdo plokštė čia retenybė už tokia sumą... O dėl Windows 10 tai kompu naudotis nemoki.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...