Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip tobulėja technologijos, daro live video iš pačio kosmoso ir tai jau įprastą, o pagalvokite kas laukia mūsų ateityje? Kas laukia jūsų būsimų vaikų


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3545 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts



Norėčiau padiskutuoti šiek tiek rimtesne temą, ar pastebėjote kaip greit vystosi technologijos ir keičiasi pasaulis? Viršuje matote video, kuri daro gyvai iš kosmoso kuris yra už tukstančių kilometrų nuo mūsų ir jau tai yra įprastą. O įsivaizduokite kas laukia mūsų, mūsų vaikų ar kažko panašaus ateityje, ir ką manote apie tai? 

Aš savo nuomonę pasakysiu jog man tai patinka, tačiau nenorėčiau per daug technologiju kurios pakeistu žmones į robotus, nors tai jau vyksta. Kalbu konkrečiai apie darbą, kaip padaro robotus chirurgus ir panašiai :) 

Iškarto perspėju pamatot trolleri ar kitokį vaiką kuris šaudo lempinius prikolus, nebijokit ir minusuokit.

man,dabar vėžys po tokios temos aš turiu mirtį aš nematau tavęs plz nerašyk tokiu nesamoniu tegu transliuoja kas laukia,pats pamatysi o ne sg forume skelbtis kiek turėsi vaikų nerūpi mūms.

Tu tokio kritusio intelekto lygio kad baisu darosi. Neesu aš profesorius, tačiau tu esi nesubrendęs pacūkas kuris atejas į temą aiškina kaip gyventi, kodėl tu negalėtum tiesiog ignoruoti mano profilio ir nerašinėti durnu atsakymu be argumentu? Jeigu tavo slapyvardis jau viska apie tave pasako, o apie rašybos klaidas net nekalbu.

(redaguota)

Na tikriausiai mūsų/mūsų vaikų ateityje laukia trečiasis pasaulinis karas. Nebent žmonės susiprotės ir nustos vienas su kitu kariauti, susivienys, ir padarys šį pasaulį geresne vieta...  Kaip turėtų atrodyti pasaulis be karo, bado, greed ir t.t ? Resource based economy. Venos Project : 

yra pilną video kuriuose šnekama kaip turėtų atrodyti tikrai civilizuotas ateities pasaulis, tereikia pasieškoti ir pasidomėti. 

 

Dėl visiškai nepriklausomų robotų nuo žmonių kurie išnaikins žmoniją tai čia tik teorija... Aš manau, kad tai tik bobučių paistalai ir nereikia to bijoti. Nelabai ir įmanoma sukurti kažką panašaus. Vis tiek kažkur tai turės būti mygtukas kuris išjunks tuos robotus a ? Tie robotai/chirurgai yra tiesiog mašina kurią valdo programa ir ta programa negali išeiti už savo ribų. Taip ir su robotais.  Ši teorija tik įrodo, kad žmonės bijo naujovių ir tai ko nežino, nemato.

 

Dėl kosmoso tai esu užtikrintas, kad mes jį artimiausioje ateityje pradėsime kolonizuoti. Vienu ar kitu būdų mes vis vien turėsime išvykti iš šios planetos, nes kaip žinome saulė negyvens amžinai. O kai ji mirs, ji nusineš ir žeme su savimi į ilgą, šaltą mirtį. Klaidinga manyti, kad žmonės per milijonus metų nesugebės sugalvoti būdo keliauti po kosmoso platybes atsižvelgiant į tai kaip sparčiai vystosi technologijos.

 

Ateityje nebeišgirsime nei vieno šiuo metu vartojamo žodžio. Šiandieninės kalbos išnyks. Tai faktas ir bandantys tai sustabdyti yra kvailiai. Pavyzdžiui Lietuvių kalba. Lietuvių kalbos standartai mokyklose vis kyla ir kyla norint sustabdyti jos nykimą (tai aišku galima uždelsti, bet ne ilgai). Bet šio proceso neįmanoma sustabdyti. Per ateinantį šimtą, du šimtus metų šios kalbos nebeliks ir jūs asmeniškai nieko negalite padaryti. Kaip ir žmonių rasės maišosi šiuo metu taip ir kalbos maišysis, susikurs naujos kol liks tik viena. 

 

Visa tai yra faktai. Nenoriu daug plėstis, o papasakoti aš galiu daug. Lauksiu diskusijų šioje temoje :)

 

P.S sorry už prastai išdėstytas mintis. Skubėjau ir norėjau parašyti kuo daugiau, nes visiškai neturiu laiko.

Redaguota , nario Nemix

OVnJhvf.png

Tu tokio kritusio intelekto lygio kad baisu darosi. Neesu aš profesorius, tačiau tu esi nesubrendęs pacūkas kuris atejas į temą aiškina kaip gyventi, kodėl tu negalėtum tiesiog ignoruoti mano profilio ir nerašinėti durnu atsakymu be argumentu? Jeigu tavo slapyvardis jau viska apie tave pasako, o apie rašybos klaidas net nekalbu.

Nerėk tu ant jo, teisybę jis sako. Forumo taisyklėse nėra parašyta kokio intelekto lygio turi būti, kad galėtum komentuoti vaikų temas. Ir nick'as jo normalus, nesupratau kas tau jame nepatiko...

76561198294474344.png[/url]

Nerėk tu ant jo, teisybę jis sako. Forumo taisyklėse nėra parašyta kokio intelekto lygio turi būti, kad galėtum komentuoti vaikų temas. Ir nick'as jo normalus, nesupratau kas tau jame nepatiko...

Dar vienas čiuvas kuriam 15 metų ir mane vadina vaikų net nebendravęs ir nepažinodamas manęs, na graudu.

Na tikriausiai mūsų/mūsų vaikų ateityje laukia trečiasis pasaulinis karas. Nebent žmonės susiprotės ir nustos vienas su kitu kariauti, susivienys, ir padarys šį pasaulį geresne vieta...  Kaip turėtų atrodyti pasaulis be karo, bado, greed ir t.t ? Resource based economy. Venos Project : 

yra pilną video kuriuose šnekama kaip turėtų atrodyti tikrai civilizuotas ateities pasaulis, tereikia pasieškoti ir pasidomėti. 

 

Dėl visiškai nepriklausomų robotų nuo žmonių kurie išnaikins žmoniją tai čia tik teorija... Aš manau, kad tai tik bobučių paistalai ir nereikia to bijoti. Nelabai ir įmanoma sukurti kažką panašaus. Vis tiek kažkur tai turės būti mygtukas kuris išjunks tuos robotus a ? Tie robotai/chirurgai yra tiesiog mašina kurią valdo programa ir ta programa negali išeiti už savo ribų. Taip ir su robotais.  Ši teorija tik įrodo, kad žmonės bijo naujovių ir tai ko nežino, nemato.

 

Dėl kosmoso tai esu užtikrintas, kad mes jį artimiausioje ateityje pradėsime kolonizuoti. Vienu ar kitu būdų mes vis vien turėsime išvykti iš šios planetos, nes kaip žinome saulė negyvens amžinai. O kai ji mirs, ji nusineš ir žeme su savimi į ilgą, šaltą mirtį. Klaidinga manyti, kad žmonės per milijonus metų nesugebės sugalvoti būdo keliauti po kosmoso platybes atsižvelgiant į tai kaip sparčiai vystosi technologijos.

 

Ateityje nebeišgirsime nei vieno šiuo metu vartojamo žodžio. Šiandieninės kalbos išnyks. Tai faktas ir bandantys tai sustabdyti yra kvailiai. Pavyzdžiui Lietuvių kalba. Lietuvių kalbos standartai mokyklose vis kyla ir kyla norint sustabdyti jos nykimą (tai aišku galima uždelsti, bet ne ilgai). Bet šio proceso neįmanoma sustabdyti. Per ateinantį šimtą, du šimtus metų šios kalbos nebeliks ir jūs asmeniškai nieko negalite padaryti. Kaip ir žmonių rasės maišosi šiuo metu taip ir kalbos maišysis, susikurs naujos kol liks tik viena. 

 

Visa tai yra faktai. Nenoriu daug plėstis, o papasakoti aš galiu daug. Lauksiu diskusijų šioje temoje :)

 

P.S sorry už prastai išdėstytas mintis. Skubėjau ir norėjau parašyti kuo daugiau, nes visiškai neturiu laiko.

Iš dalies sutinku su tavimi, tik kąžin ar čia sarkazmas ar čia rimtai pasirašei :)

(redaguota)

Tu tokio kritusio intelekto lygio kad baisu darosi. Neesu aš profesorius, tačiau tu esi nesubrendęs pacūkas kuris atejas į temą aiškina kaip gyventi, kodėl tu negalėtum tiesiog ignoruoti mano profilio ir nerašinėti durnu atsakymu be argumentu? Jeigu tavo slapyvardis jau viska apie tave pasako, o apie rašybos klaidas net nekalbu.

Na, kad ir į tavo rašybą pasižiūrėjus, nesusidaro geras įspūdis apie tavo intelektą. Manai, jog geri rašai? Klysti.

Nepatingėjau paryškinti tavo rašybos klaidų. Skyryba irgi neblizga, tačiau jau tingėjau dėliot skyrybos ženklus už tave, protinguoli.

Redaguota , nario PHP

AMD Ryzen 7 1700 3.8GHz OC | GIGABYTE AB350M Gaming 3| 2x8GB DDR4 2400Mhz CL14 | 2x240GB SSD TS240GSSD220S RAID0 | WD BLUE 1TB HDD | 550W 80+ GOLD EVGA G2 SuperNOVA| GPU MSI GTX1060 6GB Gaming X OC

 

Na, kad ir į tavo rašybą pasižiūrėjus, nesusidaro geras įspūdis apie tavo intelektą. Manai, jog geri rašai? Klysti.

Nepatingėjau paryškinti tavo rašybos klaidų. Skyryba irgi neblizga, tačiau jau tingėjau dėliot skyrybos ženklus už tave, protinguoli.

Apie intelekto lygi sprendi pagal rašyba? :D Tu gal geriau eik išsimiegok mielas drauge. ;)

Tu tokio kritusio intelekto lygio kad baisu darosi. Neesu aš profesorius, tačiau tu esi nesubrendęs pacūkas kuris atejas į temą aiškina kaip gyventi, kodėl tu negalėtum tiesiog ignoruoti mano profilio ir nerašinėti durnu atsakymu be argumentu? Jeigu tavo slapyvardis jau viska apie tave pasako, o apie rašybos klaidas net nekalbu.

neaiškinu,tik tu durnas temas kūri koks tolkas kaip augs mano vaikai? gal aš jų išvis nenorėsiu turėt? rašo pamoinas nesamones apie rasyba jo aciu labai zn pats ahuenai rasau

neaiškinu,tik tu durnas temas kūri koks tolkas kaip augs mano vaikai? gal aš jų išvis nenorėsiu turėt? rašo pamoinas nesamones apie rasyba jo aciu labai zn pats ahuenai rasau

o tu pastebėjai koks tu beviltiškas esi? :) Apie vaikus buvo kalbėta tik temos pavadinime, tu neperskaitęs pagrindinio tekstą kažką pasakoji, matosi jog dėmesio stoką ir tiesiog freepostini. Šalinkis, ir eik pamokų ruošti tau tau į naudą. ;)

o tu pastebėjai koks tu beviltiškas esi? :) Apie vaikus buvo kalbėta tik temos pavadinime, tu neperskaitęs pagrindinio tekstą kažką pasakoji, matosi jog dėmesio stoką ir tiesiog freepostini. Šalinkis, ir eik pamokų ruošti tau tau į naudą. ;)

Tau irgi pamokų ruošimas būtų į naudą, berašti :D

AMD Ryzen 7 1700 3.8GHz OC | GIGABYTE AB350M Gaming 3| 2x8GB DDR4 2400Mhz CL14 | 2x240GB SSD TS240GSSD220S RAID0 | WD BLUE 1TB HDD | 550W 80+ GOLD EVGA G2 SuperNOVA| GPU MSI GTX1060 6GB Gaming X OC

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3545 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...