Peršokti į turinį

Dėl Code::Blocks įdiegimo


Nemix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi šiais metais pradedu mokytis programavimo. Mes mokykloje naudojame Code::Blocks. Noriu ir namuose pasimokyti, nes labai užkabliavo ir man tai įdomu. Tai gal kas nors žinot iš kur parsisiųsti su visais tais š? Bandžiau ieškotis, bet man neišeina instaliuoti kažkodėl...

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kompiliatoriaus įdiegimas:


 
Code::Blocks IDE atsisiuntimas: https://www.fosshub.com/Code-Blocks.html/codeblocks-16.01-setup.exe.
 
Atsidaryk komandinę eilutę (cmd.exe) su administratoriaus teisėmis ir įmesk tai:
setx PATH "%PATH%;C:\MinGW\bin;

Tai leis kompiliuoti per komandinę eilutę su gcc ar g++, vykdyti Makefile'us ir kt.

 

Kodėl nenumečiau link'o, kuriame yra installer'is yra ir su kompiliatoriumi, ir su IDE (Code::Blocks + MinGW)? Nes buvau susidūręs su problemomis, kai norėjau kompiliuoti kodą per komandinę eilutę. Sudiegus atskirai viskas veikė puikiai. Sėkmės programuojant.

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

No offence, bet jei sudomino programavimas, tai turėtum mokėti bent jau ir įsirašyti. 

Kaip ir sakiau aš bandžiau ją įsirašyti, bet kai nieko neišmanau apie šią programą, nes ja nesenai tik pradėjau naudotis ir dar nespėjau apžvelgti visų jos funkcijų tai ir š gaunasi.

 

P.S Dėkui visiems už pagalbą :)

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...