Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

LG G3 S turi tik vieną GB, kuris nemanau ar būtų geras variantas, mano dabartinis senukas kurį noriu keisti turi 1 GB, todėl pirkti vos ne tą patį telefą, nekažką. Norėčiau paklausti, ką manai apie Huawei Honor 7 Lite arba dar kitaip vadinamas - Honor 5c?

Spec'ų atžvilgiu jis manau būtų geriausias variantas (5c) bet ar OS gerai veikianti tai tiesa sakant nežinau.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Spec'ų atžvilgiu jis manau būtų geriausias variantas (5c) bet ar OS gerai veikianti tai tiesa sakant nežinau.

 

Tas 5c šiaip kainuoja 300 eurų, bet radau kur akcija ir gali už 199 prigriebti, tai manau būtų idealiausias variantas, nes ir viskas, full hd ekranai, fingerprint sensorius dar ir t.t.

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Pats naudoju P8 lite ~3mėnesius. Visiškai nelagina. Bet p8 lite turi liga - WiFi. Po kiek laiko silpnai pradeda gaudyt. Arba išvis nebegaudo. Tad pasiūlyčiau imt P8

Jau užsisakiau Huawei Honor 7 Lite. :) Galima rakinti tema.

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...