Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas, taigi esu numatęs keletą variantų iki 200 eurų ir norėčiau jūsų paklausti, kuris jūsų manymų yra geriausias variantas. Žinau, kad dauguma kiniškų kaip Meizu ir Xiaomi neįdėjau, nors jie yra pigesni ir vos ne galingesni, bet pirmiausiai norėčiau juos pačiupinėti, pasinaudoti, o parduotuvėse kuriose buvau nebuvo, tai bandysiu kitur susirast.

 

1.  HTC Desire 530 arba ar apsimokėtu imti jo, 30 eurų pagerintą versiją HTC Desire 630?

2. Sony Xperia C4

3. Sony Xperia E5 (šiek tiek brangesnis, bet žinau kur būtų galima gauti ir iki 200 eurų)

4. Huawei P8 Lite (nelabai patinka man šitas, nes skaičiau, kad ir lagina ir panašiai, bet įmetu vistiek)

 

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Tu salonuose jų ir nerasi kadangi jie ten ir neparduodami bet papraščiausiai iki 200 tu nieko geresnio nerasi kaip tie kinietiški bet taip tai tada spėju HTC geriausias būtų.


HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

Antrą variantą (C4) patarčiau. Procas geriausias iš visų telefonų, ekranas 5,5 colio, manau kaiptik. Kameros raiška didesnė nei kitų iš šitų tavo variantų. Bet sony man nelabai patinka, per daug mėsos ant ekrano, juodų vietų, patarčiau Samsung J5 pasieškot senesnės versijos ~200e kainuoja  ( http://www.mobili.lt/lt/telefonai/samsung/galaxy_j5.html ) , draugas tokį turi, visai neblogas, telefone yra viskas ko reikia, nelaginantis.

Redaguota , nario denoxer

Rinkčiaus tarp 2 ir 3 varianto. 2 variantas turi didesnį ekraną, geresnė skiriamoji geba bet androidas 5.0 (Lollipop) , o 3 variantas turi naujesnį androidą, Pats imčiau 2 variantą

Dėkui už nuomonę, reiks pagalvot.

 

Antrą variantą (C4) patarčiau. Procas geriausias iš visų telefonų, ekranas 5,5 colio, manau kaiptik. Kameros raiška didesnė nei kitų iš šitų tavo variantų. Bet sony man nelabai patinka, per daug mėsos ant ekrano, juodų vietų, patarčiau Samsung J5 pasieškot senesnės versijos ~200e kainuoja  ( http://www.mobili.lt/lt/telefonai/samsung/galaxy_j5.html ) , draugas tokį turi, visai neblogas, telefone yra viskas ko reikia, nelaginantis.

 

Dėkui, bet ne ačiū, Samsung tikrai nenoriu, kiek teko matyt, vien vargas su jais.

Iš Lietuvos tik galiu ir noriu.

 

 

Tu salonuose jų ir nerasi kadangi jie ten ir neparduodami bet papraščiausiai iki 200 tu nieko geresnio nerasi kaip tie kinietiški bet taip tai tada spėju HTC geriausias būtų.

 

O gaila, kad nėra salonuose, būtų faina pamaigyti ir panašiai, nežinia kodėl neįdeda jų. O kurį HTC? 530 ar 630? Verta 30 eurų brangiau?

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Dėkui už nuomonę, reiks pagalvot.

 

 

Dėkui, bet ne ačiū, Samsung tikrai nenoriu, kiek teko matyt, vien vargas su jais.

Iš Lietuvos tik galiu ir noriu.

 

O gaila, kad nėra salonuose, būtų faina pamaigyti ir panašiai, nežinia kodėl neįdeda jų. O kurį HTC? 530 ar 630? Verta 30 eurų brangiau?

Taip 630 verta 30 eurų damokėt kadang ir kamera geresnė ir galingesnis tuo pačiu. Nors šiaip palauk pasiūlymų geriau nes dabar mąstau tai negaliu tau tiksliai pasakyt kad šiaip geriau būtų ar HTC ar Huawei.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Taip 630 verta 30 eurų damokėt kadang ir kamera geresnė ir galingesnis tuo pačiu. Nors šiaip palauk pasiūlymų geriau nes dabar mąstau tai negaliu tau tiksliai pasakyt kad šiaip geriau būtų ar HTC ar Huawei.

 

Abejoju ar tas P8 Lite būtų geriau už tuos HTC, ne vieną web skaičiau, kad performance nekoks, tai iškarto jau kaip ir nesinori pirkti jo. 

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

(redaguota)

Abejoju ar tas P8 Lite būtų geriau už tuos HTC, ne vieną web skaičiau, kad performance nekoks, tai iškarto jau kaip ir nesinori pirkti jo. 

klasiokas turi kaip ir neblogas, bet nežinau man kažkaip ta plastmasė nelimpa.. Maždaug aš paskutiniu momentu rankose laikiau tik metalinius bet su dėklų arba su kokia nors malonesnė medžiaga telefonus kaip ant OnePlus One ir kaip paiimiau ta P8 Lite į ranką tai kažkaip nemaloniai rankoj jaučias.

Redaguota , nario darrel.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

klasiokas turi kaip ir neblogas, bet nežinau man kažkaip ta plastmasė nelimpa.. Maždaug aš paskutiniu momentu rankose laikiau tik metalinius bet su dėklų arba su kokia nors malonesnė medžiaga telefonus kaip ant OnePlus One ir kaip paiimiau ta P8 Lite į ranką tai kažkaip nemaloniai rankoj jaučias.

Man irgi jis nelabai patinka, jau iškarto kai pradėjau rinktis telefoną, į jį net nežėjau. 

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Ner jokio vargo su tais samsung :D lg turejau, htc turejau, abiem nusivyliau. Dabar s7 naudoju, nera jokiu problemu, neikart dar nebuvo pastriges. Siulyciau tau ta J5 vistiek :D

Su naujais Samsung gal ir nebėra tiek problemų kaip su senais, visgi naujas TouchWiz ir visą kitą, o tie senesni, nežinai kurią dieną paims ir pradės lagint belekaip, tiek tėtis tiek brolis turėjo Samsung po 2 kartus, abiem tai baterijos išsipūsdavo, tai lagindavo belekaip, kas kelias minutes išsijunginėdavo ir panašiai. Todėl net nesiartinsiu prie Samsung ir nerizikuosiu pinigų į balą išmesti. Bet dėkui už pasiūlymą. 

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Su naujais Samsung gal ir nebėra tiek problemų kaip su senais, visgi naujas TouchWiz ir visą kitą, o tie senesni, nežinai kurią dieną paims ir pradės lagint belekaip, tiek tėtis tiek brolis turėjo Samsung po 2 kartus, abiem tai baterijos išsipūsdavo, tai lagindavo belekaip, kas kelias minutes išsijunginėdavo ir panašiai. Todėl net nesiartinsiu prie Samsung ir nerizikuosiu pinigų į balą išmesti. Bet dėkui už pasiūlymą. 

Na šiaip jis teisus, jau keli metai kaip Samsung pradėjo gamint tikrai gerus telefonus.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

 

Na šiaip jis teisus, jau keli metai kaip Samsung pradėjo gamint tikrai gerus telefonus.

 

Bet J5 iš senesnių, senas laginantis TouchWiz ir pnš.

Redaguota , nario 奥迪是爱

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

 

J5 senesnis lygtais yra tik 1-2 metų senumo, tai čia dar nėra daug šiaip.

 

Žinau, bet esmė programinei įrangoj, tai kas viduj - jų apgailėtinas TouchWiz dėl kurio lagina.

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Žinau, bet esmė programinei įrangoj, tai kas viduj - jų apgailėtinas TouchWiz dėl kurio lagina.

Na šiaip J5(2015) dar gavo Marshmallow tai nepasakyčiau kad jis lagina. 

 

Šiaip sakyčiau dar geras variantas kuri tu galėtum gaut tai būtų LG G3 S.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Na šiaip J5(2015) dar gavo Marshmallow tai nepasakyčiau kad jis lagina. 

 

Šiaip sakyčiau dar geras variantas kuri tu galėtum gaut tai būtų LG G3 S.

 

LG G3 S turi tik vieną GB, kuris nemanau ar būtų geras variantas, mano dabartinis senukas kurį noriu keisti turi 1 GB, todėl pirkti vos ne tą patį telefą, nekažką. Norėčiau paklausti, ką manai apie Huawei Honor 7 Lite arba dar kitaip vadinamas - Honor 5c?

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...