Peršokti į turinį

Apsimoka pirkti si macbooka


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano kompas jau biski senokas jau tai galvoju laikas imt kita pc, noriu macbooko kadangi man windowsai pabodo ir seip naudojas esu macbooka man patiko labiau nei windowsai tai ar sitas geras?

https://www.elektromarkt.lt/lt/kompiuterine-technika/nesiojami-kompiuteriai/mf840ze-a-apple-macbook-pro-13-3-retina-dc-i5-2-7ghz-8gb-256gb-ssd-iris-graphics-6100-int

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebūtų papraščiau tiesiog nusipirkt laptopą su tokiais komponentais kurie palaikytu macOS? Išeitu netgi pigiau, o jeigu nori ką nors pažaist tai tada galėtum Hackintosh build'ą susirinkt kuriam galėsi dual-boot'int Windows ir macOS.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zaidimams tikrai neimciau nes jau nebesinori nebera to idomumo zaist, pinigu tikrwi negaila nes neesu tas kuris kas 1m keicia kompa

Tai kad už to macbook'o sumą tu vis vien susirinktum stacionarų kuris tau tarnautu kiek? 5m? gal net ir daugiau jeigu tikrai nesiruoši nieko žaist.

Ir išeitu pigiau netgi.

Ir išeitu pigiau netgi.

Ir išeitu pigiau netgi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad už to macbook'o sumą tu vis vien susirinktum stacionarų kuris tau tarnautu kiek? 5m? gal net ir daugiau jeigu tikrai nesiruoši nieko žaist.

Ir išeitu pigiau netgi.

Ir išeitu pigiau netgi.

Ir išeitu pigiau netgi.

Man stacionarai ne prie sirdies nes as esu megejas isvykt ir reikia kompo kad pazet filmus kartais po neta praeit
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai kad už to macbook'o sumą tu vis vien susirinktum stacionarų kuris tau tarnautu kiek? 5m? gal net ir daugiau jeigu tikrai nesiruoši nieko žaist.

Ir išeitu pigiau netgi.

Ir išeitu pigiau netgi.

Ir išeitu pigiau netgi.

 

Ne visi masto siaurai taip kaip tu, ne visi mes norim tik zaisti su kompiuteriu, zmogus kuris klausia macbooku srytije automatiskai galima suprasti jog studijuojantis ir jam reikia kompiuterio studijoms, o tu kai uzaugsi ir pasieksi aukstojo mokslo lygi galesi pats tampyt stacionara ;)

 

O autoriui: Galiu pasakyt jog dauguma studentu nusipirke macus, as studijuoju kompiuterinej dizaino srity tai pas mane 1 kitas su windows taip kad apsimoka juos pirkti, jei pinigu negaila ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne visi masto siaurai taip kaip tu, ne visi mes norim tik zaisti su kompiuteriu, zmogus kuris klausia macbooku srytije automatiskai galima suprasti jog studijuojantis ir jam reikia kompiuterio studijoms, o tu kai uzaugsi ir pasieksi aukstojo mokslo lygi galesi pats tampyt stacionara ;)

 

O autoriui: Galiu pasakyt jog dauguma studentu nusipirke macus, as studijuoju kompiuterinej dizaino srity tai pas mane 1 kitas su windows taip kad apsimoka juos pirkti, jei pinigu negaila ;)

Tai tada galima pirkti laptopą kuris palaikytu macOS, aš jam ir šita siūliau nebent su skaityt nemoki :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai tada galima pirkti laptopą kuris palaikytu macOS, aš jam ir šita siūliau nebent su skaityt nemoki :)

 

Nu, nusipirksi gaidiska laptopa ir ikisi macos kuris ten net neturetu buti??? Galva mastai? Jeigu pirkt macbooka su macosx tai ir pirkt, o ne issipisinet

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu, nusipirksi gaidiska laptopa ir ikisi macos kuris ten net neturetu buti??? Galva mastai? Jeigu pirkt macbooka su macosx tai ir pirkt, o ne issipisinet

O kuom tau tas nepatinka? Daug kas taip daro, nes taškyt po porą štukų ant laptopo kuris veiks taip pat kiek laptopas už kokius 500 su ta pačia OS? Experience vis vien bus tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai tada galima pirkti laptopą kuris palaikytu macOS, aš jam ir šita siūliau nebent su skaityt nemoki :)

 

O gal padarom kruciau pagal tave? nusiperkam macbooka ir irasom windows gi sustrai nu

 

O kuom tau tas nepatinka? Daug kas taip daro, nes taškyt po porą štukų ant laptopo kuris veiks taip pat kiek laptopas už kokius 500 su ta pačia OS? Experience vis vien bus tas pats.

 

Experience visai kitas, as dirbes tiek su win tiek su macosx, man macas daug greiciau veikia nes viskas sukoncentruota darbui o tie windowsai gaidys vps prikista sudu visokiu.

 

O del kainu tai cia tas pats kas vieni perka huawei gaidzius ar samsungus kurie dega, o kiti perka apple ir laikosi savo nuomones iki pat galo, tai zinai kiekvienam savo, jeigu tu uzdirbi tu gali leisti sau brangu daikta, jei neuzdirbi tai bomzauji

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O gal padarom kruciau pagal tave? nusiperkam macbooka ir irasom windows gi sustrai nu

Experience visai kitas, as dirbes tiek su win tiek su macosx, man macas daug greiciau veikia nes viskas sukoncentruota darbui o tie windowsai gaidys vps prikista sudu visokiu.

 

O del kainu tai cia tas pats kas vieni perka huawei gaidzius ar samsungus kurie dega, o kiti perka apple ir laikosi savo nuomones iki pat galo, tai zinai kiekvienam savo, jeigu tu uzdirbi tu gali leisti sau brangu daikta, jei neuzdirbi tai bomzauji

Taip, macas man patogesnis ir kaip tu sakei greitesnis. Windowsai jau senas dalykas yra ir pabodes. Esu naudojas abi os ir mano vertinimai:

Windows: 8

OS X: 10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, macas man patogesnis ir kaip tu sakei greitesnis. Windowsai jau senas dalykas yra ir pabodes. Esu naudojas abi os ir mano vertinimai:

Windows: 8

OS X: 10

Siektiek pataisysiu tave, Windows bendrai vertint neapsimoka, nes pvz 7 buvo geriausias produktas is microsoft o dabar ka prikure po 7u visiskas gaidys.

Windows 8,8.1,10: 7,1 balo

MAC OS X: 9,5.

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O gal padarom kruciau pagal tave? nusiperkam macbooka ir irasom windows gi sustrai nu

Experience visai kitas, as dirbes tiek su win tiek su macosx, man macas daug greiciau veikia nes viskas sukoncentruota darbui o tie windowsai gaidys vps prikista sudu visokiu.

Na prikolas tas kad macbook'as leidžia pats įrašyt Windows su bootcamp... O tu supranti kad jis galės įsirašyti ta macOSX ir dar turėt Windows jei norės...

 

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_kompiuteriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/acer_aspire_e5573g_eng_full_hd_gt_i5

 

vien į šita laptopą gali mac osx įrašyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Na prikolas tas kad macbook'as leidžia pats įrašyt Windows su bootcamp... O tu supranti kad jis galės įsirašyti ta macOSX ir dar turėt Windows jei norės...

 

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_kompiuteriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/acer_aspire_e5573g_eng_full_hd_gt_i5

 

vien į šita laptopą gali mac osx įrašyt.

 

Puikiai zinau ta dalyka nes dirbu su stacionariu macu kuriame tiek macintosh tiek win yra, bet windowsai ant maco atrodo skurdziai ;)

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man patinka Macbooku dizainas, o ju OS yra laaaaabai geri, tad nekiskit man savo asusu

Windowsus mace esu naudojas tai poto kompas vos nedege, bet manau del to kad tas macas senas

Na jei patinka taškyt tuos pinigus į visus šonus tada pirk macbook'ą. 

 

Puikiai zinau ta dalyka nes dirbu su stacionariu macu kuriame tiek macintosh tiek win yra, bet windowsai ant maco atrodo skurdziai ;)

Gal ir skurdžiai bet jeigu kam būtent tėvai nupirko ta macbook'ą ir nori kažką pažaist jiems bet kokių atveju teks windows įrašyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jei patinka taškyt tuos pinigus į visus šonus tada pirk macbook'ą. 

 

Gal ir skurdžiai bet jeigu kam būtent tėvai nupirko ta macbook'ą ir nori kažką pažaist jiems bet kokių atveju teks windows įrašyt.

Na as beent jau pats perkuosi kompa, ne kaip daugeliui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...