Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Xbox 360 Stingray


Eazy0ne

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

http://pigu.lt/zaidimu-konsoles-kompiuteriai-xbox-sony-playstation-nintendo/zaidimu-konsole-microsoft-xbox-360-500-gb-stingray-?id=6507046

pigu suradau labai gerą variantą, ir dar ir su žaidimu, tai norėčiau jūsų paklausti- ką reiškia "stingray"?

Tipo gal kad jau buvo panaudotas? Ar kas? Ar verčiau imti normalų 360, o ne stingray?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo kaip žmogus aukščiau sakė pirk geriau xbox one,pats turėjau 360,tai nusivyliau pirkau dar už 350 eurų naują ir pasigailėjau,GTA 5 žaist nesamonė vien todėl,kad visi atnaujinimai būna tik ant xone,dar minecraft turėjau nusipirkęs ten tai išvis grybas,pasaulis tokio didumo buvo kaip žemėlapis..Ir xone dabar kaina tokia pati kaip seniau būdavo 360.Geriau pasitaupyk ir nusipirk xone,arba išvis pirk playstations,nereikės pirkti gold'o nes,po 10 eurų mokėt į mėnesį nekažkas.

Redaguota , nario Quantame
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau is vis imk xone. Turiu x360. Mp mokamas, zaidimu vargana, o ir pasenus console, daug kas mp nelosia. Na tai tik mano nuomone.

MP mokamas? pirmą kartą girdžiu.. žaidimų na, gal ir mažokai, nes senesnis kontroleris. Draugas x360 turi, tai dafiga game'u nusilaužęs.

 

Jo kaip žmogus aukščiau sakė pirk geriau xbox one,pats turėjau 360,tai nusivyliau pirkau dar už 350 eurų naują ir pasigailėjau,GTA 5 žaist nesamonė vien todėl,kad visi atnaujinimai būna tik ant xone,dar minecraft turėjau nusipirkęs ten tai išvis grybas,pasaulis tokio didumo buvo kaip žemėlapis..Ir xone dabar kaina tokia pati kaip seniau būdavo 360.Geriau pasitaupyk ir nusipirk xone,arba išvis pirk playstations,nereikės pirkti gold'o nes,po 10 eurų mokėt į mėnesį nekažkas.

Atnaujinimų aš tikrai nesiųsiu, nes ir taip internetas vos vos 6MB atsiunčia, su draugu pabandėm pakapot x360 minecraft'ą, tai jo mapas mažas, bet aš to net nepastebėjau. "xone kaina- tokia pati kaip x360" 5 parduotuvęs pažiejau, kainos tikrai skiriasi tarp 360 ir one, o apie playstations, tai nemėgstu jų, aš labiau prie x360 ir one, o kas tas "goldas"? Dar ir mokėt reiks už kažką? dfq?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo kaip žmogus aukščiau sakė pirk geriau xbox one,pats turėjau 360,tai nusivyliau pirkau dar už 350 eurų naują ir pasigailėjau,GTA 5 žaist nesamonė vien todėl,kad visi atnaujinimai būna tik ant xone,dar minecraft turėjau nusipirkęs ten tai išvis grybas,pasaulis tokio didumo buvo kaip žemėlapis..Ir xone dabar kaina tokia pati kaip seniau būdavo 360.Geriau pasitaupyk ir nusipirk xone,arba išvis pirk playstations,nereikės pirkti gold'o nes,po 10 eurų mokėt į mėnesį nekažkas.

Deja, ant PS4 turesi moket uz PSN norint zaist MP.

MP mokamas? pirmą kartą girdžiu.. žaidimų na, gal ir mažokai, nes senesnis kontroleris. Draugas x360 turi, tai dafiga game'u nusilaužęs.

Atnaujinimų aš tikrai nesiųsiu, nes ir taip internetas vos vos 6MB atsiunčia, su draugu pabandėm pakapot x360 minecraft'ą, tai jo mapas mažas, bet aš to net nepastebėjau. "xone kaina- tokia pati kaip x360" 5 parduotuvęs pažiejau, kainos tikrai skiriasi tarp 360 ir one, o apie playstations, tai nemėgstu jų, aš labiau prie x360 ir one, o kas tas "goldas"? Dar ir mokėt reiks už kažką? dfq?

Goldas - xbox live membership'as kuris reikalingas norint zaist MP. Jis manau turi omeni kad XONE naujas kainuoja tiek pat kiek X360 anksciau naujas kainavo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...