Peršokti į turinį

Siautėja Ethno moderatorius su oriniais įspėjimais


deigkeii

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sugebėjo uždėt 4 orinius man ;D

Pirmas buvo čia: https://www.supergames.lt/topic/273465-ieškomi-csgo-žaidėjai/#entry1955531

Temos pavadinimas buvo "Bandau kažką, Ieškomi CS: GO žaidėjai". Moderatorius ištrynė "Bandau kažką" ir įspėjimą užmetė. Kitų neradau įspėjimų, nes užblokuotas nick. Tai yra tiKrai BRANDUS ir PROTINGAS įspėjimas :D

Turiu tik vieną klausimą: Kodėl neduodat Steam forume: https://www.supergames.lt/forum/318-steam/ įspėjimų tiems, kurie verčiasi prekyba, kai aiškiai parašyta, kad yra tam skirtas Steam Turgus: https://www.supergames.lt/forum/319-steam-turgus/

Tai vat toks moderatorius tas Ethno.

Ai dar vieną jo orinuką radau: https://www.supergames.lt/topic/267477-watch-dogs-2-jau-steame- /#entry1953648 nariui "C`ruz3R" uždėtas įsp. už klausimą, kodėl dubliuojasi postai?

Aš 90% laiko būnu su Iphone ir man jie visada dubliuojasi, tad šis rimtas moderatorius tuoj visus sutvarkys :D

Ai, kodėl nebaninat tų, kurie kiekvienoje temoje linki SĖKMĖS?

Turbūt, sėkmės palinkėjimas labai originalus komentaras.

Edit.

radau antrą orinį įspėjimą man nuo šio moderatoriaus temoje: https://www.supergames.lt/topic/267477-watch-dogs-2-jau-steame- /#entry1953648 gavau įspėjimą už komentarą "laukiam laukiam", tai ok.. pamąstom, Kuris komentaras yra prasmingesnis:

1. Kiekvienoje temoje floodinimas su vienu žodžiu: Sėkmės

ar 2. Ar dviejų žodžių junginys: laukiam laukiam, kuris sulaukią ispėjimo, bet komentaras "sėkmės" yra atitinkantis taisykles :D

Čia turbūt toks vienintelis forumas :D

Redaguota , nario ๖ۣۜ
  • Teigiamai 6
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kad tu rimtai kažkokią nesąmoningą temą sukūriai :D Apklausą vpš wtf

ten yra daugyba, sudėtis ir atimtis, ten penktoko uždavinys, bet didelė dalis žmonių nemoka jo išspręsti, o moderatorius Ethno matyt apsiverkė ir įspėjimą man įkalė :DD Kito paaiškinimo nėra, bet pareis vel man įspėjimai- duok mažvaikiui moderatoriaus statusą tai jis greit parodys savo galią

Redaguota , nario ๖ۣۜ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"1. Kiekvienoje temoje floodinimas su vienu žodžiu: Sėkmės
ar 2. Ar dviejų žodžių junginys: laukiam laukiam, kuris sulaukią ispėjimo, bet komentaras "sėkmės" yra atitinkantis taisykles  :D"

 

Abu variantai yra pažeidžiantys taisykles, nejaugi sunku suprasti jog mes ne esam robotai ir negalim kaip su žiūronais visus narius stebėti ir visus spėti nubausti - šio atveju abu įvykiai pažeidžia taisykles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugiau „Enter“ spausti reikia - bus įtikinamiau, kad yra labai daug svarbios informacijos. Jeigu, kas ir „orinis“, tai tik ši tema.

Beje, čia tas Jūsų temos pavadinimas, apie kurį pranešė Forumo narys. Tikriausiai, kad abu mes su gyvenimu susipykę:

 

xDoX8qm.png

  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Daugiau „Enter“ spausti reikia - bus įtikinamiau, kad yra labai daug svarbios informacijos. Jeigu, kas ir „orinis“, tai tik ši tema.

Beje, čia tas Jūsų temos pavadinimas, apie kurį pranešė Forumo narys. Tikriausiai, kad abu mes su gyvenimu susipykę:

xDoX8qm.png

aš turėjau gauti orinį įspėjimą, kad pas tave telefonas akmens amžiaus ir nerodo kitokio šrifto " Redaguota , nario ๖ۣۜ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 



Tai kodėl nebaninat? Šimtai komentarų forume su vienu žodžiu be įspėjimų?

Ir kaip dėl Steam forumo? Kam tas Steam Turgus sukurtas? Nu nu pavaryk atsakymą, ką dar išvartysit :D Prano aiškiai parašyta, kam skirtas Steam forumas.

 

Ką spėjam tą nubaudžiam, ką tuojau pat, ką vėliau. Senesnių nei 3 mėnesių postų mes neliečiam :) O dėl Steam turgaus su laiku viskas bus sutvarkyta. Jau užsiimu tuo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"1. Kiekvienoje temoje floodinimas su vienu žodžiu: Sėkmės

ar 2. Ar dviejų žodžių junginys: laukiam laukiam, kuris sulaukią ispėjimo, bet komentaras "sėkmės" yra atitinkantis taisykles  :D"

 

Abu variantai yra pažeidžiantys taisykles, nejaugi sunku suprasti jog mes ne esam robotai ir negalim kaip su žiūronais visus narius stebėti ir visus spėti nubausti - šio atveju abu įvykiai pažeidžia taisykles.

Kiek žinau, moderatoriai turėtų mokėti lietuvių kalbos, ar ne taip? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugiau „Enter“ spausti reikia - bus įtikinamiau, kad yra labai daug svarbios informacijos. Jeigu, kas ir „orinis“, tai tik ši tema.

Beje, čia tas Jūsų temos pavadinimas, apie kurį pranešė Forumo narys. Tikriausiai, kad abu mes su gyvenimu susipykę:

 

xDoX8qm.png

Eij, ką tu čia mane rodai? Autorinės teisės, niekas šio turinio neturi matyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš neturiu jokių pretenzijų, aš tik noriu atsiprašymo ir paaiškinimo, už ką pirmas orinis įspėjimas buvo? Kodėl moderatorius redagavo temos pavadinimą ir davė įspėjimą? Jeigu Tau žmogau nerodo kitokio šrifto, tai čia ne mano bėdos, o tavo. Aš norėčiau atsiprašymo.

 

Ir dar kartą pakartosiu, jeigu nematai kitokio fonto, tai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš neturiu jokių pretenzijų, aš tik noriu atsiprašymo ir paaiškinimo, už ką pirmas orinis įspėjimas buvo? Kodėl moderatorius redagavo temos pavadinimą ir davė įspėjimą? Jeigu Tau žmogau nerodo kitokio šrifto, tai čia ne mano bėdos, o tavo. Aš norėčiau atsiprašymo.

 

Ir dar kartą pakartosiu, jeigu nematai kitokio fonto, tai ! Už tai žmonių baninti nereikia iš oro, jeigu pas tave rodo kvadratus.

Jeigu tu nesugebi rašyt normaliom raidėm ir išsi*isinėji rašydamas kažkokiu nenormaliu fontu, kurio moderatoriui nerodo, tai čia irgi ne moderatoriaus bėdos.

Vien dėl to, kad moderatorius tave įspėjo nereiškia, kad jam vienam nerodo tavo tų nesąmonių. Gal pusę forumo, ar daugiau neturi tokios nesąmonės ir jiems rodo kubikus? 

 

Be to, jeigu forumas netinka, tai ko neišeini iš jo ir vis grįžti? (nors jau sakei, kad išeisi gal 6 ar 7 kartus)

Redaguota , nario ZOLY
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu tu nesugebi rašyt normaliom raidėm ir išsi*isinėji rašydamas kažkokiu nenormaliu fontu, kurio moderatoriui nerodo, tai čia irgi ne moderatoriaus bėdos.

Vien dėl to, kad moderatorius tave įspėjo nereiškia, kad jam vienam nerodo tavo tų nesąmonių. Gal pusę forumo, ar daugiau neturi tokios nesąmonės ir jiems rodo kubikus? 

 

Be to, jeigu forumas netinka, tai ko neišeini iš jo ir vis grįžti? (nors jau sakei, kad išeisi gal 6 ar 7 kartus)

Tuoj pramesiu tavo visus postus, parašytus forume, jau radau 10 su keiksmažodžiai, įžeidinėjimais ir po vieną žodį, pažiūrėsim kaip čia veikia report sistema

 

Ten yra jau ir senesnių šio veikėjo postų, bet didelė dalis sudaryti iš vieno žodžio komentarai, o vat už mano du žodžius "laukiam laukiam" kirto įspėjimą, tai aš nesuprantu, kas tas "turiningas komentaras" ;D

 

"1. Kiekvienoje temoje floodinimas su vienu žodžiu: Sėkmės

ar 2. Ar dviejų žodžių junginys: laukiam laukiam, kuris sulaukią ispėjimo, bet komentaras "sėkmės" yra atitinkantis taisykles  :D"

 

Abu variantai yra pažeidžiantys taisykles, nejaugi sunku suprasti jog mes ne esam robotai ir negalim kaip su žiūronais visus narius stebėti ir visus spėti nubausti - šio atveju abu įvykiai pažeidžia taisykles.

Redaguota , nario ๖ۣۜ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sugebėjo uždėt 4 orinius man ;D

Pirmas buvo čia: https://www.supergames.lt/topic/273465-ieškomi-csgo-žaidėjai/#entry1955531

Temos pavadinimas buvo "Bandau kažką, Ieškomi CS: GO žaidėjai". Moderatorius ištrynė "Bandau kažką" ir įspėjimą užmetė. Kitų neradau įspėjimų, nes užblokuotas nick. Tai yra tiKrai BRANDUS ir PROTINGAS įspėjimas :D

Gavai įspėjimą, nes pavadinimas buvo kažkokiom gėjiškom raidėm, o ne normaliom

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tuoj pramesiu tavo visus postus, parašytus forume, jau radau 10 su keiksmažodžiai, įžeidinėjimais ir po vieną žodį, pažiūrėsim kaip čia veikia report sistema

Jeigu tavo egoizmas neužstotų tavo vaizdo, tai būtum matęs, kad vienas iš moderatorių rašė, kad baudžiami yra tik iki 3 mėnesių senumo pranešimai. Nežinau, ką tu čia bandysi įrodyt reportuodamas pranešimus rašytus prieš 5 metus.

 

Be to, labai apgailėtina ir nemandagu yra ignoruoti tam tikrus klausimus. Tarsi tiesiog šauki „Neturiu atsakymo, bet apsimesiu, kad nemačiau klausimo“

 

Be to, jeigu forumas netinka, tai ko neišeini iš jo ir vis grįžti? (nors jau sakei, kad išeisi gal 6 ar 7 kartus)

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gavai įspėjimą, nes pavadinimas buvo kažkokiom gėjiškom raidėm, o ne normaliom

man neįdomus dabar tas įspėjimas, buvo kas buvo, Jūs man paaiškinkit, kodėl aš gavau įspėjimą už "laukiam laukiam", o kiti žmonės už įžeidimus ir "sėkmės" floodinimus užvaldę forumą sėdi ramiai? įdomu, per kiek laiko vėl gausiu įspėjimą

man neįdomus dabar tas įspėjimas, buvo kas buvo, Jūs man paaiškinkit, kodėl aš gavau įspėjimą už "laukiam laukiam", o kiti žmonės už įžeidimus ir "sėkmės" floodinimus užvaldę forumą sėdi ramiai? įdomu, per kiek laiko vėl gausiu įspėjimą

 

 

Jeigu tavo egoizmas neužstotų tavo vaizdo, tai būtum matęs, kad vienas iš moderatorių rašė, kad baudžiami yra tik iki 3 mėnesių senumo pranešimai. Nežinau, ką tu čia bandysi įrodyt reportuodamas pranešimus rašytus prieš 5 metus.

 

Be to, labai apgailėtina ir nemandagu yra ignoruoti tam tikrus klausimus. Tarsi tiesiog šauki „Neturiu atsakymo, bet apsimesiu, kad nemačiau klausimo“

AŠ reportavau birželio mėnesio pranešimus, dabar rugjpjūtis, kur čia yra trys mėnesiai?

Tai jis negaus bano? supratau, rakinkit temą. Žodžiu, galima visus siuntinėji, ir visiems dzin, o vat už "laukiam laukiam" įspėjimas.

Redaguota , nario ๖ۣۜ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu įspėjimas tau gautas uždraudė kelias dienas komentuoti ar pnš. susitaikyk su tuo, išgyvensi gi, nemirsi. Pats patyriau tai jau gana pakankamai daug, truputį pasistengiau, kad nuimtų įspėjimus, keletą kartų nuimė, bet kitus kartus kentėjau Kodėl? nes iš dalies kaltas ir nesiginčysiu durnai su moderatoriais, tai vietoje to, praleidau laiką sukuriant keletą video "pašiepiant" moderatorius, pasimokinau truputi su Sony Vegas, veiklos susiradau. Tapatį padaryk, keletą dienų atsipūsk <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...