Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nesupratau? Kokius dar marškinėlius? Paaiškink daugiau, nesuprantu....  :crazy: 

Nu galėtų siųsti įvairius daiktus, pvz. marškinėlius su supergames.lt logotipu ir t.t.

 

O tu sumokesi uz realius prizus ?

Gautus forumo eurus galėtų pardavinėti ir už gautus tikrus pinigus galėtų siųsti prizus. Arba galima padaryti kokį nors aukojimą ir iš tų pinigų prizus paskui siųsti.

Redaguota , nario DMJ

Nu galėtų siųsti įvairius daiktus, pvz. marškinėlius su supergames.lt logotipu ir t.t.

 

Gautus forumo eurus galėtų pardavinėti ir už gautus tikrus pinigus galėtų siųsti prizus

tu cia nemastes net tikriausiai parasei :) atsmink - niekas tu euru nepirktu, marskineliu gamyba kainuotu ir prie ko cia moderatoriai / adminai, kada jiems projektas nepriklauso :)

Nepirktu, kadangi juos galima gauti postinant forume. Kaip ir sakiau, moderatoriai ir adminai ne prie ko cia, jie neislaiko forumo. Tokiu dalyku nebus ir buk zmogus, nerasyk tokiu nesamoniu :)

Norint gauti gerus daiktus reikėtų daug forumo eurų ir paprastai rašant pranešimus surinkti būtų labai sunku. Kaip ir minėjau, kad kitas variantas padaryti kokį nors aukojimą ir iš tų pinigų paskui siųsti prizus. Nors ir sakai, kad jie ne prie ko, bet jie gali padaryti puikų dalyką forumo žmonėms.

Norint gauti gerus daiktus reikėtų daug forumo eurų ir paprastai rašant pranešimus surinkti būtų labai sunku. Kaip ir minėjau, kad kitas variantas padaryti kokį nors aukojimą ir iš tų pinigų paskui siųsti prizus. Nors ir sakai, kad jie ne prie ko, bet jie gali padaryti puikų dalyką forumo žmonėms.

Tai finansuok ir padarys, prie ko jie turi savo pinigus leisti ? :)

Siūlau nebenusišnekėti. Jeigu savininkas nesugeba normalių atnaujinimų padaryti, nes neturi laiko tai ką jau kalbėti apie tavo siūlymą. Be to nematau prasmės savininkui kažką panašaus daryti, nes tie forumo eurai yra beverčiai.

Šitas pasiūlymas niekaip neįtraukia savininko, tai pateikta net temos pavadinime. Forumo eurai įgautų vertę, jeigu būtų vykdoma ši idėja.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...