Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Šiandien pigesnės grafikos paslaugas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien suteiksiu didelę nuolaidą grafikos paslaugoms, ką sudomino kreiptis skype: greddyart

 

IPB dizaino piešimas 8e
HTML dizaino piešimas 4e

 

Dėl kitų darbų ir kainų kreiptis

 

Mano darbai: http://tor3do.deviantart.com/gallery/

 

P.S Temos pavadinimas dėmesiui pritraukti

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

O html ne kodavimo kalba?

 

neapsimesk šlanga, tarkim, kad nesupratai jog dizainas bus html tipo. Forume pilna vaikų, tačiau tik tu vienintelis, kuris nesuprato, ganėtinai keista, tuo labiau, kad dirbi su dizainais.

 

IPB irgi ne dizainas, o forumo varikliukas, tai kaip tą žodį supratai?

 

Nekišk savo nosies kur nereikia, nes tuo nieko nepasieksi :)

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neapsimesk šlanga, tarkim, kad nesupratai jog dizainas bus html tipo. Forume pilna vaikų, tačiau tik tu vienintelis, kuris nesuprato, ganėtinai keista, tuo labiau, kad dirbi su dizainais.

 

IPB irgi ne dizainas, o forumo varikliukas, tai kaip tą žodį supratai?

 

Nekišk savo nosies kur nereikia, nes tuo nieko nepasieksi :)

Whoops paredaguoti ? Galiu ir tą pritrinti. O tai paaiškinsi kas tas html dizaino piešimas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Whoops paredaguoti ? Galiu ir tą pritrinti. O tai paaiškinsi kas tas html dizaino piešimas ?

 

Susirask kitą žmogų, kuris atsakinės į tavo klausimus, kurie iškelti iš neturėjimo ką veikti. Nesiruošiu gaišti laiko dėl nieko. Ką tikrai domina susisiekia ir aptaria ir greičiausiai patys žino ko jiems reikia. Nevark bandydamas kažką įrodyti iš to naudos šioje temoje tau nebus :)

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Susirask kitą žmogų, kuris atsakinės į tavo klausimus, kurie iškelti iš neturėjimo ką veikti. Nesiruošiu gaišti laiko dėl nieko. Ką tikrai domina susisiekia ir aptaria ir greičiausiai patys žino ko jiems reikia. Nevark bandydamas kažką įrodyti iš to naudos šioje temoje tau nebus :)

Tai kad nevargstu, parašau 14 žodžių nepavargstu . Tu labiau čia vargsti.

 

Nu tipo labai simple dizas be paneliu, be nieko...

Dėkoju už pagalba.

 

 

ADD : jei nupieštum forumo dizainą , aš html koduosiu jį tai 4 eur ne 8 ?

Redaguota , nario heicmeisterJR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaip maciau tai HTML dizainai po 4 eurus, ania? Tai tada ir portfolio one page dizainus piesi po 4eurus, nes gi HTML dizainas, ar netiesa? 

 

Jau ir tave heicas į temą pribeldė :D nu matos kolektyviškai komentuojat

Taip, nupiešiu ir one page. :)

 

 

Jeigu manot, kad su kvailais komentarais kažką pasieksit tai galvokit iš naujo, geriau kažkuo naudingu užsiimtut, nei man pardavimų temas keltumėt :) na bet ačiū iš tokių žmonių ne vienas uždirba

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau ir tave heicas į temą pribeldė :D nu matos kolektyviškai komentuojat

Taip, nupiešiu ir one page. :)

 

 

Jeigu manot, kad su kvailais komentarais kažką pasieksit tai galvokit iš naujo, geriau kažkuo naudingu užsiimtut, nei man pardavimų temas keltumėt :) na bet ačiū iš tokių žmonių ne vienas uždirba

Tau gal paranoja ar kas, tiesiog neturiu portfolio dizaino tai ir klausiu. Anyways jeigu reiks susisieksiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau gal paranoja ar kas, tiesiog neturiu portfolio dizaino tai ir klausiu. Anyways jeigu reiks susisieksiu..

 

Man tavo vietoje žemas lygis būtų kištis ir apsimetinėti jog aš čia ne prie ko :) Ne pirmas kartas. Kam tau dizainas iš manęs kai heicas tau piešia?

d9a331bfc918904c61d450462c22cb74556.jpg

 

Tiesiog bandymas dangstyti lapais vienas kitą :)

Nesiruošiu perdaug ginčytis, kam reikia tas susisiekia, tema pakelta, tikslas pasiektas, klientų rasta, ko dar norėti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tavo vietoje žemas lygis būtų kištis ir apsimetinėti jog aš čia ne prie ko :) Ne pirmas kartas. Kam tau dizainas iš manęs kai heicas tau piešia?

d9a331bfc918904c61d450462c22cb74556.jpg

 

Tiesiog bandymas dangstyti lapais vienas kitą :)

Nesiruošiu perdaug ginčytis, kam reikia tas susisiekia, tema pakelta, tikslas pasiektas, klientų rasta, ko dar norėti :)

 

Ko tu cia verki nesuprantu, heicas yra nupieses 2 versijas taciau, nenaudoju ju nes man vis kazko truksta, as jau ne tik heic esu prases kad nupiestu portfolio, nes noriu issirinkt is idejos kuri man labiausiai patiks... Supranti, man jusu tie grafikos karai ir visos dramos yra visiskai "*Myliu SuperGames.lt*", as dizainu piesimais neuzsiimu, man kodavimai eina tokiom paciom kainos ar dizainas baisus ar grazus... Tad neissigalvok bereikalingu dalyku, heic man piese bet nevienintelis dizaineris jis yra, ir kas man neleis ieskotis to ko man reikia?

Redaguota , nario 4NEX.LT - Mantas / Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tavo vietoje žemas lygis būtų kištis ir apsimetinėti jog aš čia ne prie ko :) Ne pirmas kartas. Kam tau dizainas iš manęs kai heicas tau piešia?

d9a331bfc918904c61d450462c22cb74556.jpg

 

Tiesiog bandymas dangstyti lapais vienas kitą :)

Nesiruošiu perdaug ginčytis, kam reikia tas susisiekia, tema pakelta, tikslas pasiektas, klientų rasta, ko dar norėti :)

taip aš jį pakviečiau ! mes tave sužlugdysime ! taip jis bando viską uždengti  ,bet nepavyks , nes atėjome sužlugdyti tavo vergavimo už 4 eurus. Mes anonimai , siekiame tave nušluoti nuo šio žemės paviršiaus. 

 

 

jei tiesa blogai skaityk mano postą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko tu cia verki nesuprantu, heicas yra nupieses 2 versijas taciau, nenaudoju ju nes man vis kazko truksta, as jau ne tik heic esu prases kad nupiestu portfolio, nes noriu issirinkt is idejos kuri man labiausiai patiks... Supranti, man jusu tie grafikos karai ir visos dramos yra visiskais "*Myliu SuperGames.lt*", as dizainu piesimais neuzsiimu, man kodavimai eina tokiom paciom kainos ar dizainas baisus ar grazus... Tad neissigalvok bereikalingu dalyku, heic man piese bet nevienintelis dizaineris jis yra, ir kas man neleis ieskotis to ko man reikia?

 

Visų pirma niekas neverkia, turiu savo nuomonę ir matau situaciją, ko daryti man niekas neuždraus. Nei su kuo kariauju nei ką, o kad heicas pastoviai kiša nosį į mano temas, nežinau ko jis siekia, nes nesidomiu, kam reiks pirks - kas nenorės ras kitur, tik įdomiai po heic pranešimų pastoviai atsiranda tavoji nuomonė. Niekas ir nesakė, kad draudžia tiesiog pats pažvelk į situaciją ir suprasi, kad ne aš pučiu šitą burbulą. :)

 

taip aš jį pakviečiau ! mes tave sužlugdysime ! taip jis bando viską uždengti  ,bet nepavyks , nes atėjome sužlugdyti tavo vergavimo už 4 eurus. Mes anonimai , siekiame tave nušluoti nuo šio žemės paviršiaus. 

 

 

jei tiesa blogai skaityk mano postą

Jeigu darai nuolaidas žmonėms, norėdamas kažkam kartais padėti, nereiškia, kad visą laiką pieši už 4 eurus, na nebent tavo situacija yra šiandieninė tokia, kurią bandai pritaikyti kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirma niekas neverkia, turiu savo nuomonę ir matau situaciją, ko daryti man niekas neuždraus. Nei su kuo kariauju nei ką, o kad heicas pastoviai kiša nosį į mano temas, nežinau ko jis siekia, nes nesidomiu, kam reiks pirks - kas nenorės ras kitur, tik įdomiai po heic pranešimų pastoviai atsiranda tavoji nuomonė. Niekas ir nesakė, kad draudžia tiesiog pats pažvelk į situaciją ir suprasi, kad ne aš pučiu šitą burbulą. :)

 

Jeigu darai nuolaidas žmonėms, norėdamas kažkam kartais padėti, nereiškia, kad visą laiką pieši už 4 eurus, na nebent tavo situacija yra šiandieninė tokia, kurią bandai pritaikyti kitiems.

paskaityk mano postus aš beveik visur the same.

 

 

p.s MES TAVE SUŽLUGDYTI SIEKIAM MES ANONIMAI

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

paskaityk mano postus aš beveik visur the same.

 

 

p.s MES TAVE SUŽLUGDYTI SIEKIAM MES ANONIMAI

 

Nėra ką toliau kalbėti, kiekvienas skirtingai parodo savo išprusimo lygį ( galbūt aš klystu, nes šiandieninėje visuomenėje apsimesti kvailu gan "populiaru", tačiau gaila jog ne mano tarpe, eilinį kartą liksi nesuprastas ).

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra ką toliau kalbėti, kiekvienas skirtingai parodo savo išprusimo lygį ( galbūt aš klystu, nes šiandieninėje visuomenėje apsimesti kvailu gan "populiaru", tačiau gaila jog ne mano tarpe, eilinį kartą liksi nesuprastas ).

Supranti durnu apsimetu tiesiog  , kad tu greičiau susiprastum , nes kitaip su tavim neįmanoma , matai iškarto susigaudei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Heic ko tu čia išvis prilindai? Žmogus nori vergaut tegul vergauju prie ko tu čia? Jei veiklos neturi eik piešt dizainų nerašęs bereikšmių komentarų. Atrodai kaip koks mažas vaikas norintis pasirodyti koks sumanus ir išmanus esi.

 

Greddy o ko tu atrašinėji? Jei jau užsišoko tai reik jau ir pačiam atsišaudyt? Negali nusileist, nes bijai, kad prarasi "vierchatūra" ar kas yra? Jei matai, kad išsipisinėja ar laiką stumdo nekreipk dėmesio vietoje to, kad užtęstum šį bereikšmį vieno iš kito išsikalinėjimą.

 

Kuo toliau tuo labiau čia kažkokios dramos pradeda vykti, kurių čia išvis neturėtų būti. Čia yra grafikos skiltis, kurioje žmonės teikia savo grafikos paslaugos arba viešina savo atliktus darbus, o ne kelia kažkokias bereikšmes dramas ir stumdo durnių.

 

ffs people get your shit together

Redaguota , nario Rin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...