Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Šiandien pigesnės grafikos paslaugas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Čia tau reikėtų susiprasti, kad šūdą komentuodamas nieko iš to nepasieksi tuo labiau, kai supranti apie ką kalbama.

Tiesiog parodau jog nereikia daryti tokių klaidų , o tu keli isterijas, jūs prieš mane bla la la . Siūlyčiau paskaityti visus mano komentarus , tai galvosi , kad esu prieš visa pasauli.

 

 

Heic ko tu čia išvis prilindai? Žmogus nori vergaut tegul vergauju prie ko tu čia? Jei veiklos neturi eik piešt dizainų nerašęs bereikšmių komentarų. Atrodai kaip koks mažas vaikas norintis pasirodyti koks sumanus ir išmanus esi.

 

Greddy o ko tu atrašinėji? Jei jau užsišoko tai reik jau ir pačiam atsišaudyt? Negali nusileist, nes bijai, kad prarasi "vierchatūra" ar kas yra? Jei matai, kad išsipisinėja ar laiką stumdo nekreipk dėmesio vietoje to, kad užtęstum šį bereikšmį vieno iš kito išsikalinėjimą.

 

Kuo toliau tuo labiau čia kažkokios dramos pradeda vykti, kurių čia išvis neturėtų būti. Čia yra grafikos skiltis, kurioje žmonės teikia savo grafikos paslaugos arba viešina savo atliktus darbus, o ne kelia kažkokias bereikšmes dramas ir stumdo durnių.

 

ffs people get your shit together

Sveikas atvykęs į Supergames.lt 
Redaguota , nario heicmeisterJR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Heic ko tu čia išvis prilindai? Žmogus nori vergaut tegul vergauju prie ko tu čia? Jei veiklos neturi eik piešt dizainų nerašęs bereikšmių komentarų. Atrodai kaip koks mažas vaikas norintis pasirodyti koks sumanus ir išmanus esi.

 

Greddy o ko tu atrašinėji? Jei jau užsišoko tai reik jau ir pačiam atsišaudyt? Negali nusileist, nes bijai, kad prarasi "vierchatūra" ar kas yra? Jei matai, kad išsipisinėja ar laiką stumdo nekreipk dėmesio vietoje to, kad užtęstum šį bereikšmį vieno iš kito išsikalinėjimą.

 

Kuo toliau tuo labiau čia kažkokios dramos pradeda vykti, kurių čia išvis neturėtų būti. Čia yra grafikos skiltis, kurioje žmonės teikia savo grafikos paslaugos arba viešina savo atliktus darbus, o ne kelia kažkokias bereikšmes dramas ir stumdo durnių.

 

ffs people get your shit together

 

Kiek jau galima nusileisti, pratrūksti ir tiek ir taip šiame forume beveik nesilankau, bet kiek grįžti kažką paskelbti ta pati istorija, nemanau, kad pats pasiduotum taip lengvai. Nepažįsti manęs gerai, nes nesu nei vierchas, nei kas. Visada esu savo vietoje, tačiau aplinkybes neleidžia visada išlikti ramiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Arba dyku, arba už normalią kainą. Kas čia per nesąmonės.

 

Akcija baigėsi. Tačiau koks jums skirtumas, kad aš stengiuosi suteikti kažkam lengvatą? Jūs nei vienas nieko nepralošiat, o aš atvirkščiai įgyju patirties ir kažkam padarau naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...