Peršokti į turinį

*Pasiūlymas* Išplėsti Garry's Mod skilti.


BlackSnow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2825 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

kadangi esu Garry's Mod LUA skripteris atėjas į šį forumą įsižeidžiau( :D) , kadangi Garry's Mod nėra išplėstas kaip kiti žaidimai  pvz SA-MP turi Mappinimo, Skriptinimo skiltis. Taigi mano pasiūlymas yra išplėsti Garry's Mod, su tokiomis skiltimis kaip:

  • Garry's Mod Mappinimas
  • Garry's Mod LUA Skriptinimas
  • Garry's Mod Pamokos
  • Garry's Mod Statiniai
  • Garry's Mod Serveriai
  • Garry's Mod Gamemode
  • Garry's Mod Nuotraukos ir vaizdo įrašai
  • Garry's Mod Skelbimai (Gamemode arba LUA servisai, ieškau tam tikro skripterio)
  • Garry's Mod Addonu workshop.
  • Garry's Mod Scriptfodder pardavimai.
  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Susidomėjimas iš lietuviškos publikos menkas. Prisidėsiu prie aukščiau narių, kad sub-skilčių šiam žaidimui abejotina ar reikia. Jau geriau dėmesį skirti kitoms skiltims, net ir esamoms bei jų sutvarkymui (įskaitant su visais skilties aprašymais, paskirtimi ir kita).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šis žaidimas per sudėtingas lietuviams (kalbu apie jo pagrindą - sandbox). Dėl šios priežasties jo populiarumas labai menkas, žmonės renkasi paprastenius žaidimus *cough* cs:go *cough". Prieš maždaug 4 metus galėjai surinkti 10-20 žaidėjų nesunkiai, o dabar apskritai sunku rasti jį žaidžiančių lietuvių. Ankščiau rasdavau bent kelis lietuvių serverius, o dabar jų apskritai rasti beveik neįmanoma. Tad, manau, akivaizdu kad plėsti šią skiltį beprasmiška.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šis žaidimas per sudėtingas lietuviams (kalbu apie jo pagrindą - sandbox). Dėl šios priežasties jo populiarumas labai menkas, žmonės renkasi paprastenius žaidimus *cough* cs:go *cough". Prieš maždaug 4 metus galėjai surinkti 10-20 žaidėjų nesunkiai, o dabar apskritai sunku rasti jį žaidžiančių lietuvių. Ankščiau rasdavau bent kelis lietuvių serverius, o dabar jų apskritai rasti beveik neįmanoma. Tad, manau, akivaizdu kad plėsti šią skiltį beprasmiška.

 

Make Garry's mod great and popular again!!!!

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai davai koki Gmod LT RP serva pakurkit kad zmoniu Lietuviu atsirastu ir isiples ta bendruomene.

Esmė tokia kad atsiras tokių, ehem dalbajobų kurie sukurs serverį su daxuja addonu ir darbų, ir po 10 dienų projektas baigtas. Aš viena kart buvau turėjas serverį ant hostingo kur draugas atidave, bet esmė reikia turėtu limitus. Padarius serverį su 100 addonų ir 1000 darbų net neapsimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai davai koki Gmod LT RP serva pakurkit kad zmoniu Lietuviu atsirastu ir isiples ta bendruomene.

Man asmeniškai neįdomūs net tie "RP" serveriai. Aš pradėjau šį žaidimą tik dėl jo pagrindo - "Sandbox". "RP" galima palošt kitur, kaip pvz: SA-MP

 

 

Esmė tokia kad atsiras tokių, ehem dalbajobų kurie sukurs serverį su daxuja addonu ir darbų, ir po 10 dienų projektas baigtas. Aš viena kart buvau turėjas serverį ant hostingo kur draugas atidave, bet esmė reikia turėtu limitus. Padarius serverį su 100 addonų ir 1000 darbų net neapsimoka.

Teko matyt... Iš tų jaunųjų žaidėjų. Statymo serveris, o prikelta visokių automobilių, ginklų, skinų ir jie ten tiesiog šaudosi be jokio tikslo. :D

.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jei RP netinka kurkit sandbox man irgi patinka, bet beveik nk nemoku tai smagu butu pasichatint su Lietuviais ir pažaist.

Pradėjau kažkokį blyna kepti:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=739880488

 

Dar toks labai early version yra, tai nesitikėkit matyti savo serverio listuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2825 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...