Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ance_Zas - pamenat?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2815 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveika naujoji samp karta. Pradzioi bandysiu prisistatyti, esu buves samp serveriu (gamemode) kurejas. savo laiku ganetinai populerus "skripteris". Mane galima atsiminti is tokiu gamemode kaip SFR.LT, San-Andreas.lt Zodziu noriu paklaust visu jusu ar samp dar gyvas po sitiek metu? ar dar apsimoka lysti i ji? mat pasitraukiau galvodamas kad samp jau pabaiga, o ziuriu kad vis dar juda liaudis. Noreciau investuoti i serveri. Labiausiai domintu seni pazystami, Bet atviras visiem pasiulimams. Skype jei ir zinot nerasykit. skaitau tik pm. 

 

Ps. nezinau kur talpinti tema, netrinkit o perkelkit jei uzsklius.

Pss. nepykit uz nelietuviskas raides

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, jog visi čia tave atsimena. Tavo modifikacijos, Amerikos gyvenimo serverio kritikavimas ( lol ) ir serveriai tavo su sistemomis. Mano nuomone į projektą investuoti neapsimoka, kodėl ? Dauguma čia gali atrodyti rimtų t.y pagr. adminustratoriai ar kita, tačiau dauguma jų gali pavirsti mažais vaikais kai gauna pinigus ir projektas galiausiai sekasi. Rimtiems projektams dabar ( greenside, las-venturas, blah blah blah ) nieko nereikia - patys uždirba, patys ir susinaudoja. Aš asmeniškai tavo vietoje, su tavo "skilais" jei dar tokių turi iš anksčiau - kurčiau projektą, o ne investuočiau. Investavimas labai rizikinga dabar, ypač sampe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, jog visi čia tave atsimena. Tavo modifikacijos, Amerikos gyvenimo serverio kritikavimas ( lol ) ir serveriai tavo su sistemomis. Mano nuomone į projektą investuoti neapsimoka, kodėl ? Dauguma čia gali atrodyti rimtų t.y pagr. adminustratoriai ar kita, tačiau dauguma jų gali pavirsti mažais vaikais kai gauna pinigus ir projektas galiausiai sekasi. Rimtiems projektams dabar ( greenside, las-venturas, blah blah blah ) nieko nereikia - patys uždirba, patys ir susinaudoja. Aš asmeniškai tavo vietoje, su tavo "skilais" jei dar tokių turi iš anksčiau - kurčiau projektą, o ne investuočiau. Investavimas labai rizikinga dabar, ypač sampe.

Pritariu.Tiesiog reik viska tvarkingai daryti.Susirasti istikima mapperi ir su juo dirbti ir neskubeti atidarineti forumu ir panasiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas AnceZai, žinoma, jog tave pamenu. Na sa-mp dar nėra žlugęs reikalas, bet jeigu nori kurti projektą, tai turėtum labai pasistengti su juo, jog jis išpopuliarėtų ir susilauktų pasisekimo, nes dauguma projektų, kurie startuoja naudoja mysql GM edit'us, kurie yra labai silpnai paeditint'i, todėl tokie projektai retai ir susilaukia ilgalaikio dėmesio. Po kelių savaičių dažniausiai tokie projektai užsidaro ir atsiranda SG, dėl to, jog projekto savininkai arba kažkas iš komandos susipyksta su visa chebra. Tad jeigu rastum kokį nors projektą, kuris tikrai turėtų potencialo išpopuliarėti, manau, jog apsimoka. Tačiau mažai tokių, tad siūlyčiau labai rimtai pasvarstyti ar apsimoka. Geriau pinigus investuoti į kažką rimtesnio, bent jau mano patarimas būtų toks. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamenam, senelio, pamenam. Tik pamena ko gero jau tie, kurie sampo nebežaidžia :D. Realiai jeigu bandytum kažką kurti tu, tai manau visgi šis bei tas išeitų ir senieji žaidėjai galbūt ateitu pas tave pažaisti, nes dabar visiškai nieko gero nėra, kiek serverių peržiūrėta, visur šiukšlynai, pasiilgau senų gerų laikų, prie gerų serverių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nuspresti ar SA:MP zluges ar ne uztruktu 1minute, tokios temos yra demesio ieskojimas o ne padeties susidarimui ivertinimas.

 

Current Release: SA-MP 0.3.7   Players Online: 39337 Servers Online: 4140

 

SA-MP tikrai nežlugęs , bet tu parodei kiek pasauly žaidžia žaidėjų ir kiek yra serveriu sukurtu , bet ne Lietuvoj kiek žaidžia :)

o taip tai nelysk tu i tą sampa , nes nėra prasmės kurti tu projektų , nes tu stegies kuri unikalias sistemas bet tolko jokio ::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2815 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...