Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3618 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tokia vaizdo plokštė skirta lošti Terraria. Ji visiškai neskirta žaidimams ir yra galingumo, kaip Skylake'inė Intel HD. Pigiausia, kurią siūlau pirkti, yra GTX 750Ti arba R7 360. Pirkti pigesnių neverta visiškai. Neturi pinigų? Eik į skelbiu.lt ir išsirink kokią nors su panašiu į GTX 750Ti performansu. Ir jei tam pinigų neužteks - taupykis ir nešvaistyk turimų ant prastų komponentų.
 

Šiaip vaizdo plokštė yra nebloga, bet už tokią kainą nusipirkus pajusi tik 15-20 FPS skirtumą. Patarčiau imt ne MSI, o GIGABYTE :) Ar pavilktu, žiūrint į tavo kompiuterio vatus, bet manau turėtų pavilkt.

Nebloga. Yeah right...
 

Bet toje kur aš parodžiau 2gb šitoje kur tu tik 1gb tai..

Kokie dar 2GB :D? GTX 750 pakanka 1GB VRAM, o tu ant šitos nori tiek... Tokiai ir 768MB užtektų, jei ne mažiau.

Tokia vaizdo plokštė skirta lošti Terraria. Ji visiškai neskirta žaidimams ir yra galingumo, kaip Skylake'inė Intel HD. Pigiausia, kurią siūlau pirkti, yra GTX 750Ti arba R7 360. Pirkti pigesnių neverta visiškai. Neturi pinigų? Eik į skelbiu.lt ir išsirink kokią nors su panašiu į GTX 750Ti performansu. Ir jei tam pinigų neužteks - taupykis ir nešvaistyk turimų ant prastų komponentų.

 

Nebloga. Yeah right...

 

Kokie dar 2GB :D? GTX 750 pakanka 1GB VRAM, o tu ant šitos nori tiek... Tokiai ir 768MB užtektų, jei ne mažiau.

tai šita gera http://www.skelbiu.lt/skelbimai/geforce-gt-740-1024mb-gddr5-24792051.html ?

ff671204e4a4aa33cb7dedf1cb115ae2129.jpg

(redaguota)

Neverta ir šitos pirkti. Jei nori naujo kompiuterio, pigiausias variantas būtų toks. Iš panaudotų - toks.

 

nebloga, bet pataupyk geriau iki 100 eur

Kurioje vietoje ji nebloga :D?

Redaguota , nario Tautedorus
(redaguota)

kiek su šita išneštu? nepirksiu vaizdo plokstes uz 100e, tiesiog nenoriu ant tiek geimeriu nesu ir tsg man to nereikia, užtektu, kad galėčiau normaliai žaisti csgo, outlast na ir dar gal GTA 5 jei išeitu imanoma su šia?

Tikri gamer'iai už 300-400€ perka vaizdo plokštes. O pirkti GTX 750 nereikia būti gamer'iu, reikia tik suvokti, kad pirkdamas pigias GPU permokėsi, o pirkdamas tokias, nuo GTX 750 iki RX 480 lygio, gausi gerą kainos/performanso santykį.

 

Pasižiūrėk, gal suprasi, kad tu savo sutaupytus pinigus išvaistysi, jeigu pirksi pigias GPU.

Redaguota , nario Tautedorus

kiek su šita išneštu? nepirksiu vaizdo plokstes uz 100e, tiesiog nenoriu ant tiek geimeriu nesu ir tsg man to nereikia, užtektu, kad galėčiau normaliai žaisti csgo, outlast na ir dar gal GTA 5 jei išeitu imanoma su šia?

Žiūrėk. imdamas šitą:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/pc-zaidimu-kompiuteris-24808865.html

Gauni dar visai padorų kompiuterį... tad aš rekomenduoju šitą

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3618 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...