Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Apie tai as ir kalbu, jeigu tu galvoji kad su VSync tavo FPS problemos issispres, tu klysti. Atsiras kitu, nauju problemu!

 

Vienintelis sprendimas tau yra pakeist monika i 120/144hz.

 

Apkrova tai ar ne apkrova, man nesvarbu. Svarbu kad atsiranda problema zaidziant (kaip ir apkrovos metu).

Kokiu dar problemu?Ir kam man ta monika keist , jei as ant jo ir noriu lockint 60 fps , bet as klausiu ar lockinimo metu (VSync) taupysisi gpu ir energija.

(redaguota)

Kaip ir sakau, nuo žmogaus ir pačio žaidimo priklauso, ar jis tame problemą mato. Jei nežaidi FPS ar MOBA, tai nereiktų jaudintis dėl to input lag.

VSync sutvarko screen tearing'ą, kaip jau ir minėjo aukščiau.

Input lag jauciasi visur. Nebent kortas lostum.. tada jau kitas reikalas!

O tai apie ka as ir sakau? VSync yra naudojamas TIK del per didelio FPS srauto monitoriui (Screen Tearing'o).  

 

Kokiu dar problemu?Ir kam man ta monika keist , jei as ant jo ir noriu lockint 60 fps , bet as klausiu ar lockinimo metu (VSync) taupysisi gpu ir energija.

Kartoju paskutini kart:

Monikas tavo maximum yra 60 fps. Ant kaikuriu zaidimu gausi daugiau, monikas su tuo nesusitvarkys ir gausis toks vaizdas:

colonial3-tearpzamp.gif

(Screen Tearing'as)

Jeigu nieko blogo sitam paveikslelyje nematai, tai tau ir VSync nereikes ijunginet!

 

Jeigu visdelto kazka matai, ir naudosi VSync kaip sakei, gausi input lag/fps drops/freezes/ ir pan. 

O del energijos tai isvis nesuprantu kodel klausi? Zioplas klausimas istikruju!

 

Daugiau nebekartosiu!

Redaguota , nario Vadila

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

O tai apie ka as ir sakau? VSync yra naudojamas TIK del per didelio FPS srauto monitoriui (Screen Tearing'o).  

Taip, vsync sutvarko screen tearing'ą, bet jį galima naudoti ne tik tam. Kaip jau ir minėjau, nėra reikalo apkraut savo vaizdo plokštę, jei gauni 200+fps, o tavo monitorius nesugeba atvaizduot daugiau nei 60fps. Dėl fps drops ir freeze perdedi. FPS krenta tik tuo atveju, jeigu apie 60 fps laikaisi be vsync.

Taip, vsync sutvarko screen tearing'ą, bet jį galima naudoti ne tik tam. Kaip jau ir minėjau, nėra reikalo apkraut savo vaizdo plokštę, jei gauni 200+fps, o tavo monitorius nesugeba atvaizduot daugiau nei 60fps. Dėl fps drops ir freeze perdedi. FPS krenta tik tuo atveju, jeigu apie 60 fps laikaisi be vsync.

Apkraut savo monitoriu!!! :D :D :D

Ir vel mes apie tearing'a! :D O jis vis: "bet ji galima naudoti ne tik tam'!!! Nu b l e t jau kantrybes nebeturiu! ;DDD

Tas apkrovimas ir yra vadinamas Tearing'u!!! Tearing'u jis vadinamas b l e t tu girdi? Tearing'u!!!

 

O del VSync nifiga as neperdedu. Nueik ir pasiskaityk apie ji normaliai, o ne maitink mane savo nuomone!

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Apkraut savo monitoriu!!! :D :D :D

Ir vel mes apie tearing'a! :D O jis vis: "bet ji galima naudoti ne tik tam'!!! Nu b l e t jau kantrybes nebeturiu! ;DDD

Tas apkrovimas ir yra vadinamas Tearing'u!!! Tearing'u jis vadinamas b l e t tu girdi? Tearing'u!!!

 

O del VSync nifiga as neperdedu. Nueik ir pasiskaityk apie ji normaliai, o ne maitink mane savo nuomone!

Dar kartą perskaityk apie ką aš rašiau prieš vaidindamas emocionalią penkiametę. Aš kalbu apie vaizdo plokštę, jis man apie monitorius pasakoja :D Kiek tau metų, 14? Pradėk lankyt lietuvių pamokas, paprašyk mokytojos, kad padėtų su teksto suvokimu. 

Parodyk man, kur dėl vsync freeze'ina ar FPS krenta, jei fps nenusileidžia žemiau 60 be vsync?

(redaguota)

Dar kartą perskaityk apie ką aš rašiau prieš vaidindamas emocionalią penkiametę. Aš kalbu apie vaizdo plokštę, jis man apie monitorius pasakoja :D Kiek tau metų, 14? Pradėk lankyt lietuvių pamokas, paprašyk mokytojos, kad padėtų su teksto suvokimu. 

Parodyk man, kur dėl vsync freeze'ina ar FPS krenta, jei fps nenusileidžia žemiau 60 be vsync?

NVIDIA G-SYNC is groundbreaking new display technology that delivers the smoothest gaming experience ever. G-SYNC’s revolutionary smoothness is achieved by synchronizing display refresh rates to the GPU in your GeForce GTX-powered desktop or notebook, eliminating screen tearing and minimizing display stutter and input lag. The result: scenes appear instantly, objects look sharper, and gameplay is super smooth, giving you a stunning visual experience and a serious competitive edge.”

 

Raudonai pazymejau!

 

Ir cia:

http://www.tomshardware.co.uk/forum/id-2430256/diffrence-nvidia-vsync-gsync.html

Redaguota , nario Vadila

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)

Turbūt RauZ ir kiti turi omeny, kad galima jungti VSync, jei nesinori apkrauti GPU. Taip, VSync'o pagrindinis tikslas yra išspręsti tearing'o bėdą. Vis dėl to, įjungtas VSync'as gali sumažinti GPU apkrovą, jei koks žaidimas traukia 100+ FPS. Tarkim aš lošiu kokį nors žaidimą, kuris nėra labai reiklus, su savo laptopu. Kaip žinia, mano laptopas, kaip ir daugelis kitų, mėgsta šilti. Tai man geriau įsijungti VSync'ą ir turėti šaltesnį lapopą nei turėti 150+ FPS ir kepint ranką. Manau, jog apie tai buvo kalbama. Vis dėl to, stacionare nėra prasmės to daryti, nebent taip žiauriai myli motiną gamtą, kad dėl kelių vatų bet ką padarytum (efektyviau būtų ne VSync'us dėl taupumo junginėt, o pirkti normalų PSU) :D.

Redaguota , nario Tautedorus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...