Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

RauZ

Narys
  • Pranešimų skaičius

    51
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%
  • Forumo eurai

    0 +Pervesti

Apie RauZ

Profilio informacija

  • Lytis
    Paslaptis

RauZ pasiekimai

Naujokas (-ė)

Naujokas (-ė) (2/11)

  • Veteranas
  • Senbuvis
  • Lietuviai žais arba mirs

Neseniai gauti ženkliukai

13

Reputacijos taškai

  1. Kiek aprašymą rašęs žmogus turėjo iš lietuvių kalbos? Jei nemokat lietuvių, prieš reklamuojant serverį patarčiau pasamdyt tą, kas moka. Nors kam aš čia rašau, jei net normaliai galūnei neturit. Galit kas nors išverst šitą sakinį?
  2. Baisu... Jei ruošiatės kurti projektą, tai bent pavadinimą unikalesnį sugalvokit. Pavadinimas identiškas sarg, tik žodžiai vietom sukeisti. Jokios vaizduotės. Aprašymas irgi nekoks. Kelios sistemos aprašytos, žaidėjus bandoma pritraukt atrankom, bet tą kiekvienas šūdservis siūlo. Kas jus daro ypatingais? Kodėl turėčiau ateiti čia, o ne kitur? Kodėl galiu būt tikras, kad serveris neužsidarys po savaitės? Daugiau pastangų įdėkit.
  3. RauZ

    Ar tinkamas build?

    Dar kartą perskaityk apie ką aš rašiau prieš vaidindamas emocionalią penkiametę. Aš kalbu apie vaizdo plokštę, jis man apie monitorius pasakoja Kiek tau metų, 14? Pradėk lankyt lietuvių pamokas, paprašyk mokytojos, kad padėtų su teksto suvokimu. Parodyk man, kur dėl vsync freeze'ina ar FPS krenta, jei fps nenusileidžia žemiau 60 be vsync?
  4. RauZ

    Ar tinkamas build?

    Taip, vsync sutvarko screen tearing'ą, bet jį galima naudoti ne tik tam. Kaip jau ir minėjau, nėra reikalo apkraut savo vaizdo plokštę, jei gauni 200+fps, o tavo monitorius nesugeba atvaizduot daugiau nei 60fps. Dėl fps drops ir freeze perdedi. FPS krenta tik tuo atveju, jeigu apie 60 fps laikaisi be vsync.
  5. RauZ

    Thresh is talent

    Jei tau kitų nuomonė nebūtų įdomi, nesidalintum savo kūryba. Esmė tame, kad paspaudus video su pavadinimu "Thresh is talent", kaip žiūrovas tikiesi pamatyt kažką ypatingo ir gražaus, kas liečia pačio žaidimo epizodus, bet to anaiptol nebuvo.
  6. RauZ

    [Ieskau] Ieskau projekto

    Šiaip, o ne šeip. O kur skyrybos ženklai? Patarčiau pačiam išsitaisyti prieš ką nors kritikuojant.
  7. RauZ

    FPS drop ant CS:GO

    Parodyk video nustatymus žaidime. Greičiausiai nustatymai užkelti ir tiek... Su tokia vaizdo plokšte daug nereikėtų tikėtis.
  8. RauZ

    NBA 2k17

    Tikiuosi bent kartą stabiliai funkcionuojančių serverių ir normalaus My Player, nes šiais metais buvo katastrofa. Vienintelis vertas dėmesio game mode buvo My Team. Tikiuosi nesugadins sekančiam žaidime, ką labai mėgsta padaryti 2k.
  9. RauZ

    Thresh is talent

    Thresh is talent, bet nei vienas epizodas nebuvo toks, kurio nesugebėtų padaryt silver žaidėjas. Ir dar normal'us žaidi.
  10. RauZ

    Ar tinkamas build?

    Kaip ir sakau, nuo žmogaus ir pačio žaidimo priklauso, ar jis tame problemą mato. Jei nežaidi FPS ar MOBA, tai nereiktų jaudintis dėl to input lag. VSync sutvarko screen tearing'ą, kaip jau ir minėjo aukščiau.
  11. RauZ

    Klausimas apie stacionaraus kompiuterio vaizdo plokste

    Turėtų išvežt ant 720p low settings, priklausomai nuo procesoriaus. Ar gera vaizdo plošktė? už 40€ geros plokštės negausi.
  12. RauZ

    Ar tinkamas build?

    Iš pradžių klausi kaip palengvina apkrovą, o poto sakai, kad nesvarbu Ar tu jauti tą input lag ir ar tai yra problema, tai gali nuspręst tik pats, palyginęs abu. Nepamiršk, kad VSync skirtas visai kitom problemom sutvarkyt.
  13. RauZ

    Kurį rinktis?

  14. RauZ

    Ar tinkamas build?

    Input lag visai nesusijęs su sistemos apkrova. Čia daugiau gali paskaityt: https://www.reddit.com/r/Games/comments/1doh5l/vsync_and_input_lag/ Dėl kapeikų, tai čia kaip kam.
  15. RauZ

    Kurį rinktis?

    Kaip supratau žaidimam perki. Jei taip, tai pirmas variantas žymiai geresnis. Jei yra galimybė, patarčiau pačiam susirinkt.
×
×
  • Sukurti naują...