Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3615 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pasigydyk beprote...

 

 

 

Kažkokia nuobodoka irgi, bet vis geriau negu mokykloj drožt sąsiuvinius...

 

Pasigydyk beprote...

 

 

 

Kažkokia nuobodoka irgi, bet vis geriau negu mokykloj drožt sąsiuvinius...

Tu man argumentuok kodėl jis beprotis? Gal jo draugai visi mokykloje, gal jis nori mokytis. O mokyklą nebe už kalnu, viskas jau, tai tu čia beprotis nes tu sėdi internete arba valkatauji lauke belekur ir visas tavo gyvenimas. Pažiūrėsim ką tu veiksi užaugęs jeigu tau toks gyvenimo būdas patinka.

(redaguota)

Kaip ir kiekviena vasarą ta pati rutina prie pc ir fsio, aišku galėčiau ir nesėdėti prie pc bet va neturiu visai ką veikti, nes draugų neturiu, mergos irgi ne ir kažin ar išvis turėsiu, o vienam neįdomu, nebent su tėvais bet juokingai atrodau :D tai taip ir sėdžiu prie pc ir nuobodžiauju... ir taip gyvenu jau metai iš metų.... :D dabar ieškau nekvalifikuoto darbo bet ir tai nelabai ką pavyksta surasti

Redaguota , nario surfneris2

Asmeniškai aš per vasara tikrai turėjau veiklos buvau summerburste dabar visai nesenai radistai village, ir daug kitur :D Bet didesne dalį vasaros praleidau virtuvė ir sporto salė. Bet galiu sakyt, kad ši vasara buvo labai prasta net nežinau kodėl, pirma kartą taip gyvenime yra, kad vasara šūd...


Kaip ir kiekviena vasarą ta pati rutina prie pc ir fsio, aišku galėčiau ir nesėdėti prie pc bet va neturiu visai ką veikti, nes draugų neturiu, mergos irgi ne ir kažin ar išvis turėsiu, o vienam neįdomu, nebent su tėvais bet juokingai atrodau :D tai taip ir sėdžiu prie pc ir nuobodžiauju... ir taip gyvenu jau metai iš metų.... :D dabar ieškau nekvalifikuoto darbo bet ir tai nelabai ką pavyksta surasti

Ne tu neturi panos, o jos taves neturi :D O jei rimtai susirasi kai pats to nesitikėsi.

avataras.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3615 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...