Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar daug rukančių bei gerenčiu jaunu žmonių?   

85 balsai

  1. 1. Ar darai bent viena iš šitų žalingu įpročiu?

    • Taip, rukau cigaretes. (elektronines, paprastas)
      10
    • Taip, vartoju alkoholinius gėrimus.
      5
    • Taip, rukau ir vartoju alkoholinius gėrimus.
      8
    • Ne, nes tai yra beviltiška.
      62


Recommended Posts

O tu dabar pasigyrei, kad vyresnis su tokiu išsireiškimu ? Ir gerai, kad neleidžia. Ateityje sumažės asocialių šeimų.

Nemanau , nes dauguma kaip ir rašė nesupranta gėrimo žodžio , kad ten penktadieniais išgeri viena skarbe alaus tai nėra girtuokliavimas o tiesiog atsipalaidavimas ir dėl to nereikia sakyti kad tavo šeima taps asocialia .... daug žmonių geria ir turi normalias šeimas ;)

 

WOW Prikolas. Nenori ir negeri, pievas šneki vaikine.

Taip , mano visi draugai rūko o aš ne rūkau ;) niekas man nedraudžia rūkyti tiesiog pinigų metimas į bala ;)

Parduodama minecraft paskyra 5EUR galimybės viską pasikeisti. Skype: augustinas741

Nespauskite čia!!!

Žmonės... Keisti padarai čia mes visai. Visi skirtingi, visi vienodi...  Rūko mano draugų rate beveik visi- nuo 13 metų mergaičių iki 19-mečių bachuriukų. Aš visiem patariu mest, nes tai nieko gero nedaro, dar smirdit, draugaut ir kalbėt su tokiais nesmagu. Jie ciniškai nusišypso ir toliau rūko... Dėl tų vaikinukų tai dar ne gaila, bet kad panos 13-16 metų beveik visos  :|  Man gėda už jų tėvus. Smirdintys vaikai grįšta, galvoja, jog tėvai nemato... Jau aš mokykloj galėčiau išvardinti kas rūko, o kas ne...  Na, nežinau, jūsų pasirinkimas ar laiką leisti sportuojant ar ką nors naudingo veikiant ar rūkant ir tiesiog... 

 

Apie gėrimą jau čia kita kalba. Čia stipriau truputį.  Čia pažįstamų rate geria pagrinde nuo 16 metų, bet tokių labai mažai, nes visi kurie taip darė- liko be manęs. Tiesiog tokių niekam nereikia, čia ne jie gyvenimą valdo, o gyvenimas juos tada  8|  Į draugų ratą neįsileidžiu nie vieno gerenčio, nes jie beviltiški tikrąja ta žodžio prasme...  Na, žmonės, kur tą žmogiškumą pametėt? Mokat pinigus už kelias valandas laimės, na nežinau... Čia net kalbėt apie tai nereikia, nes alkoholis- nesvarbu koks jis, ar vynas, kurį visi laiko "gydančiu" ar alus bambalinis, alkoholio formulė ta pati, jis taip pat užspaudžia lasteles ir trugdo deguoniui prasiskverbti į jas, todėl jūs apsvaigstat, vystosi vėžio rizika..  Nesvarbu ką geria- tai baisu, galima linksmu būti ir negeriant.

 

Aš asmeniškai bandęs rūkyti nesu nie kart ir nebandyčiau, net už milijoną. O gerti...  :mucha:  Gerti tas pats. Nebandžiau (daug, alaus kai mažas buvau (visiems turbūt duodavo) esu ragavęs.) nes, nemanau, kad jo reikia, jog būtum linksmas ir pritaptum prie kompanijos. Na peace  :taika:  , geriat, rūkot- jūsų reikalas, bet pažadu- gyvenimas jus surūkys ir paskui išgers taip pat, draugų protingų nesusirasit, gyvenime pasieksit gal kažką, bet nebūsit blaivaus proto ir "gyvi"  :P

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

Bet tikslių rezultatų tikrai negausi ;) Kiti tyčia paspaus kad rūko/geria , kad primesti kažką...

Arba tyčia spaus kad negeria/neruko . :D

Žmonės... Keisti padarai čia mes visai. Visi skirtingi, visi vienodi...  Rūko mano draugų rate beveik visi- nuo 13 metų mergaičių iki 19-mečių bachuriukų. Aš visiem patariu mest, nes tai nieko gero nedaro, dar smirdit, draugaut ir kalbėt su tokiais nesmagu. Jie ciniškai nusišypso ir toliau rūko... Dėl tų vaikinukų tai dar ne gaila, bet kad panos 13-16 metų beveik visos  :|  Man gėda už jų tėvus. Smirdintys vaikai grįšta, galvoja, jog tėvai nemato... Jau aš mokykloj galėčiau išvardinti kas rūko, o kas ne...  Na, nežinau, jūsų pasirinkimas ar laiką leisti sportuojant ar ką nors naudingo veikiant ar rūkant ir tiesiog... 

 

Apie gėrimą jau čia kita kalba. Čia stipriau truputį.  Čia pažįstamų rate geria pagrinde nuo 16 metų, bet tokių labai mažai, nes visi kurie taip darė- liko be manęs. Tiesiog tokių niekam nereikia, čia ne jie gyvenimą valdo, o gyvenimas juos tada  8|  Į draugų ratą neįsileidžiu nie vieno gerenčio, nes jie beviltiški tikrąja ta žodžio prasme...  Na, žmonės, kur tą žmogiškumą pametėt? Mokat pinigus už kelias valandas laimės, na nežinau... Čia net kalbėt apie tai nereikia, nes alkoholis- nesvarbu koks jis, ar vynas, kurį visi laiko "gydančiu" ar alus bambalinis, alkoholio formulė ta pati, jis taip pat užspaudžia lasteles ir trugdo deguoniui prasiskverbti į jas, todėl jūs apsvaigstat, vystosi vėžio rizika..  Nesvarbu ką geria- tai baisu, galima linksmu būti ir negeriant.

 

Aš asmeniškai bandęs rūkyti nesu nie kart ir nebandyčiau, net už milijoną. O gerti...  :mucha:  Gerti tas pats. Nebandžiau (daug, alaus kai mažas buvau (visiems turbūt duodavo) esu ragavęs.) nes, nemanau, kad jo reikia, jog būtum linksmas ir pritaptum prie kompanijos. Na peace  :taika:  , geriat, rūkot- jūsų reikalas, bet pažadu- gyvenimas jus surūkys ir paskui išgers taip pat, draugų protingų nesusirasit, gyvenime pasieksit gal kažką, bet nebūsit blaivaus proto ir "gyvi"  :P

Dėl vieno nesutinku su tavimi, nereikėtu išskirto gerenčio/rukančio žmogaus ir jį išmesti iš savo draugų rato. Tiesiog reikia žinoti tokius, kurie jaučia ryba ir mažai tai daro, itesiog žiūrėk į žmogaus vidų o ne žalingus įpročius, nes jeigu rinksiesi draugus vien žiūrėdamas į tai geria/ruko ar ne, tai neturėsi tikru draugų.

Nematau prasmės  rūkyti ir vartoti alkoholi. Šie du dalykai tiesiog plauna smegenis ir siurbia iš jūsų kišenės pinigus. Geriau nusipirksiu kokį nors žaidimą negu cigarečių pakelį ar kažkokio tai alkoholio butelį. Juk tas pats poveikis ar ne ? Tik, kad žaidimai nekenkia sveikatai.

 

 

Tu klysti, jau nebe tie laikai, jog būtų kieta rūkyti, realiai žmonės šiuo metu rūko, dėl pripratimo, priklausomybės joms, o kitu atveju dėl stresinių situacijų, nieko neveikimo(tai geras laiko prastūmimo būdas kitiems), o alkoholio kartais galima. Realiai dabar kiek matau ir tarp draugių/draugų realiai panos teberūko, ir bbžn. kodėl, gal turbūt jog jos patiria daug NELAIMINGOS meilės ir kitų dramų dėl kurių kyla noras maištauti ir tipo eiti prieš visus.

Tu gal baik pūsti arabus gerai ? Rūkymas ir prasideda mokyklose dėl noro tapti kietesniu ir pasirodyti prieš draugus. Visi kažkada bandėme traukti dūmą tik dėl to. kad norėjome pasirodyti prieš savo bendraamžius. Pats mokausi gimnazijoje ir per kiekvieną pertrauką matau bent 20+žmonių kurie eina į lauką už katilinės ar į mašinų aikštelę vien dėl to, kad nori parūkyti. Ir tu sakai, kad tai nepopuliaru ? Dar ir kaip populiaru tiek tarp jaunimo, tiek tarp suaugusiųjų. Visiškai nesutinku su tavo mintimi, kad merginos rūko dėl patiriamos nelaimingos meilės. Jos rūko dėl to, kad taip pat nori pasirodyti prieš savo vaikinus ar draugus. Man tai asmeniškai šlykštu. Ir pastaruoju metu matau, kad merginų kurios turi žalingų įpročių yra daugiau negu vaikinų. Galbūt čia tik mano pastebėjimas, arba tiesiog vaikinai suaktyvėjo sporte ar kažkas panašaus todėl ir neturi žalingų įpročių.

OVnJhvf.png

 

Dėl vieno nesutinku su tavimi, nereikėtu išskirto gerenčio/rukančio žmogaus ir jį išmesti iš savo draugų rato. Tiesiog reikia žinoti tokius, kurie jaučia ryba ir mažai tai daro, itesiog žiūrėk į žmogaus vidų o ne žalingus įpročius, nes jeigu rinksiesi draugus vien žiūrėdamas į tai geria/ruko ar ne, tai neturėsi tikru draugų.

 

Hm, dėl rūkymo aš draugų nemetu- jie nesisvaigina, vis dar žmonės, galvoja taip pat, tik kvapas nemalonus. Na dėl gėrimo sakau- žmonės su logika "aš ne smagus neišgėręs" ne man. Jei taip galvoja- nuvertina save, o tokie(-os) man nepatinka.  Ir viskas dėl to. Tokių draugų man nereikia, nes jie tiesiog nėra logiški ir protingi. Dar jeigu dažnai geria, kad ir alų, atsipalaiduoti... Atsipalaiduoti yra daug kitų būdų nei bokalas alaus. Tai dar viena problema su jų logika. Thats all. :) 

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

Nematau prasmės  rūkyti ir vartoti alkoholi. Šie du dalykai tiesiog plauna smegenis ir siurbia iš jūsų kišenės pinigus. Geriau nusipirksiu kokį nors žaidimą negu cigarečių pakelį ar kažkokio tai alkoholio butelį. Juk tas pats poveikis ar ne ? Tik, kad žaidimai nekenkia sveikatai.

 

 

Tu gal baik pūsti arabus gerai ? Rūkymas ir prasideda mokyklose dėl noro tapti kietesniu ir pasirodyti prieš draugus. Visi kažkada bandėme traukti dūmą tik dėl to. kad norėjome pasirodyti prieš savo bendraamžius. Pats mokausi gimnazijoje ir per kiekvieną pertrauką matau bent 20+žmonių kurie eina į lauką už katilinės ar į mašinų aikštelę vien dėl to, kad nori parūkyti. Ir tu sakai, kad tai nepopuliaru ? Dar ir kaip populiaru tiek tarp jaunimo, tiek tarp suaugusiųjų. Visiškai nesutinku su tavo mintimi, kad merginos rūko dėl patiriamos nelaimingos meilės. Jos rūko dėl to, kad taip pat nori pasirodyti prieš savo vaikinus ar draugus. Man tai asmeniškai šlykštu. Ir pastaruoju metu matau, kad merginų kurios turi žalingų įpročių yra daugiau negu vaikinų. Galbūt čia tik mano pastebėjimas, arba tiesiog vaikinai suaktyvėjo sporte ar kažkas panašaus todėl ir neturi žalingų įpročių.

Kietumas čia iš vis ne prie ko :D Tiesiog kai matai kai tėvai rūko ir tau neleidžia norisi pabandyti po to taip ir susidaro priklausomybė ir tiesiog nenori mesti. 

Hm, dėl rūkymo aš draugų nemetu- jie nesisvaigina, vis dar žmonės, galvoja taip pat, tik kvapas nemalonus. Na dėl gėrimo sakau- žmonės su logika "aš ne smagus neišgėręs" ne man. Jei taip galvoja- nuvertina save, o tokie(-os) man nepatinka.  Ir viskas dėl to. Tokių draugų man nereikia, nes jie tiesiog nėra logiški ir protingi. Dar jeigu dažnai geria, kad ir alų, atsipalaiduoti... Atsipalaiduoti yra daug kitų būdų nei bokalas alaus. Tai dar viena problema su jų logika. Thats all. :)

turbūt daug drg ntr

 

 

 

 

cia kas gincijasi del to kietumo kad rukai ir pns - labai abejoju.

pats maciau savo akimis ir girdejau, LABAI daug variantu, kad prasideda nuo to, kad kiti tiesiog siulo.

eina nerukantis palaikyt kompanija per pertrauka, ir visada siulo jam duma. siulo isgert. kas protingai elgiasi tai arba nepriima arba zino kas per dalykas pabandes ir vsio. o kiti taip ir uzsikabliuoja, po to jau savo pinigus tasko.

Geriu, kaip būna proga. Taipogi rūkai pagal mane gyveni, tik karta. Žinau, kad rūkymas trumpina gyvenimą ir t.t bet supraskit man **, o geriu tam kad atsipalaiduot linksmai su chebra pastūmt, bei turėt atsiminimų. ;)

 

Atsiprašau gerb., kažin ar pastebėjai, bet  tu vienintelis kuris rašo, kad geria ir rūko, keikėsi postuose. Visi rašė gražiai, be klaidų... Pasauli, sustok... Dar sako Lietuvoj mokytojai blogi, ne mokytojai blogi, o mokiniai nebegalvoja.    Prisiminimų galima turėti ir negeriant, nerūkant. Manau, kad tai tas pats kaip graužti pieštuką HB ir H8. Skonis toks pat, tik tas kuris griaužia H8 galvoja, kad jo kietesnis.

 

 

turbūt daug drg ntr

 

Aha  :mucha:  Man ir nereikia daug, nes geriausi čia, kitų kaip ir neprireikia niekad  :P  :kiets:

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...