Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dalinuosi Savo Sporto Žiniomis Su Jumis (Klauskit Ir Bus Atsakyta)


Barz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2330 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Soriukas kad pakeliu gan senoką tema. Noriu paklausti kokia treniruotės+mitybos sudarymo kaina? Ačiū.

Asmeniškai aš pats sudarau Mitybos + Sporto už 20eurų, o jei nori pirkt tik sporto ar mitybos vienos kaina 10eurų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Sveikas, reikia BCAA visad pirkdavau:

http://bullpower.lt/papildai-sportui/activlab-bcaa-xtra-484.htm

Gal už panašią kainą pasiūlytum kažko geresnio? Ar čia jau geriausias variantas už tokią kainą?

Asmeniškai skoniai man nlb patinka šių BCAA, tai norisi naujo kažko bet nemėgstu permokėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sveikas, reikia BCAA visad pirkdavau:

http://bullpower.lt/papildai-sportui/activlab-bcaa-xtra-484.htm

Gal už panašią kainą pasiūlytum kažko geresnio? Ar čia jau geriausias variantas už tokią kainą?

Asmeniškai skoniai man nlb patinka šių BCAA, tai norisi naujo kažko bet nemėgstu permokėti.

Sveikas!

pasirinkimas tikrai geras, dar ir akciją beto :) Kiek žiūrėjau dabar tai nieko geresnio negaliu rast, nebent kaina skirsis stipriai ir porcijų kiekis.

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Gal galėtum patart jei yra kas nors ką būtų galima pakeisti vietoje varškės vakarienei. Niekaip negaliu pamėgti jos, tiesiog nelenda, gal yra įmanoma iš kažkokio kito maisto gauti ilgo pasisavinimo baltymų kurie tiktu vakare? Pirkti kazeino baltymo nelabai noriu, nes gyvenu dar iš tėvų ir pinigų nelabai turiu, o ir taip nemažai išleidžiu tam. 

Ir ar makaronai yra geras pasirinkimas renkant angliavandenius? 

Redaguota , nario BruceD
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Gal galėtum patart jei yra kas nors ką būtų galima pakeisti vietoje varškės vakarienei. Niekaip negaliu pamėgti jos, tiesiog nelenda, gal yra įmanoma iš kažkokio kito maisto gauti ilgo pasisavinimo baltymų kurie tiktu vakare? Pirkti kazeino baltymo nelabai noriu, nes gyvenu dar iš tėvų ir pinigų nelabai turiu, o ir taip nemažai išleidžiu tam. 

Ir ar makaronai yra geras pasirinkimas renkant angliavandenius? 

Labas :) Na iš lėto pasisavinimo baltymų gali rast kiaušiniuose,kalakutienoj, kiaulienoj, riešutų sviestas (tai riešutai), pieno produktai. Na makaronai yra žemo GI indekso, o ryžiai yra aukšto, tai ryžius gali naudot prieš ir po treniruotės, o makaronus kitos dienos bėgį. Tai nėra toks blogas pasirinkimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
On 2/23/2017 at 23:04, iR1sky parašė:

Ką gali pasakyti apie ši gainerį, ar daug cukraus? http://www.perfectbody.lt/papildai-masei-activlab-mass-up

Jau geriau neleisk pinigų ant šio geinerio nes čia vienas cukrus. Bet jei esi hardgaineris tai nereiktų bijot to cukraus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Rytukss parašė:

Nu zdarova. Toks klausimas. Kaip greitinti medžiagų apykaitą, nes labai lėtas metabolizmas?

P.S Imesk fotkiu, čia dabar pasakoji, idomu gi pamatyt kaip atrodai

Labas, jei lėtas metabolizmas matomai daromos klaidos bus mityboj, treniruotė. Tai pagrindas būtų dažniau valgyt mažomis porcijomis to pasekmė bus tokia, kad organizmas nuolatos bus aprūpinamas maisto medžiagomis tai ir medžiagų apykaita pagreitės. Galėtum nebijot lengvo cardio, kad ir auginant svorį kuri ir pagreitins metabolizmą. Kitas tikrai efektyvus būdas tai kcal kaitaliojimas kur viena diena renki mažiau kcal, o kitą daugiau.

 

51 minutes prieš, #Justasino parašė:

buvo imetęs kažkokioj ten temoj nieko aš ten nemačiau pas jį :D jei čia max 115kg ir būtent tu varžais toje rungtyje ir dar 7 metus sportuoji, tai man nuomonė ta tavo programa šūdo verta :D 

Dar vienas konkretus Lietuvio pavyzdys kur smegenys riešuto dydžio. Už laido stovi skinny arba fat bičiukas kur tėvai išmokė tik kritikuot , o dabar gali mint iš čia negaišęs mano or savo laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 9 mėnesių...
prieš 14 valandas(-ų), No Life King parašė:

drocinant uzsidirbi bitke?

Oi kokios temos prikeltos :D Greičiau eisi tik į minusą jei droši kaip triušis, jei testos ir taip kaip pas boba tai dar dročinant išvis tos testos nieko neliks :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, Reklameris2 parašė:

@Barz kokio velnio aš kiekvieną dieną važiuodamas pro gym'ą matau dafiga debilų kurie dėl kažkokių man nesuprantamų priežasčių moka pinigus tam, jog galėtų tiesiog ant takelio pavaikščiot?

nu tj gal ne vien tik ant takelio vaikscioja? ^^ gal tai viena is treniruociu daliu? aisku suprantu cia trollinimo forma klausimas, bet jei bsk rimciau permetus kalba tai salej atmosfera kitokia irgi, jei dabar lauke daug judet tai gan salta butu ir su daug drabuziu nelabai patogu ir etc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2330 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...