Peršokti į turinį

Pagalbos, neveikia žinučių langas, jog bendrauti su kitais svetainės vartotojais.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas, svetainės vartotojau skaitantis šią temą.

 

Kaip ir supratote iš temos pavadinimo, prašau pagalbos dėl neveikiančio žinučių lango, jog bendrauti su kitais svetainės vartotojais, taipogi nežinau ar čia iš vis man reikėjo rašyti, bet manau jog čia, realiai nežinau ką jums čia dabar parašyti, kokio kodo jums reikia ir panašiai, jog išsiaiškinti problemą, todėl pateiksiu nuotrauką ir išaiškinsiu problemą, gal kas padės ją ištaisyti pratęsdami pokalbi skype programoje, nuotrauka:

 

50482ae68c900f5f075e91d35300d6e6693.png

Parašius Sveiki! ar kažką kito, žinutę niekur neatsiranda ir neišsisaugo, vienas asmuo rašė jog čia tiesiog nesujungtas WebSocket, o aš esu visiškai žalias, tai pats nieko ir nedarau, gal atsiras geras asmuo kuris turi daug laiko, kurio dalelę galėtų paskirti ir man, jei taip, susisiekite skype programos kontaktiniais duomenimis: emilisastrau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...