Peršokti į turinį

Anime skiltis xd


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2756 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

130 balsai

  1. 1. Aš...

    • 81
    • Prieš
      49


Recommended Posts

Sveiki, gal norėtumėte Anime sub-forumo "Apie viską" skiltyje? Na, pamaniau, kad būtų tokia skiltis šauni, lengviau būtų atskirti nuo filmų, viskas būtų labiau sukonkretinta ties anime.  :D Ir regis čia yra čiūvų mačiusių bent vieną ar du anime (neskaitant Dbz). :D

 

P.s. aš ir pats žinau, kad jei tai ir būtų, tai užtruktų daug metų, bet koks skirtumas. :D

 

NEPRADĖKIT SAKYT KOKS AŠ TOKS IR ANOKS, TAI BEPRASMIŠKA IR PAN.. TIESIOG PAREIKŠKIT SAVO BALSĄ IR ARGUMENTĄ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai yra žaidimų forumas, nemanau, kad reiktų šios skilties. Tai mano asmeninė nuomonė. :taika:

Nu tai tada trinam VFX, GFX, programavimo, tinklapių kurimo, technikos skiltis nes gi čia žaidimų forumas ane?

Tas jausmas, kad anime tiek žiūrėjau, kad atsimenu, gal tik 10% jų pavadinimų :D. Jei perskaityčiau kur, gal atsiminčiau :D, arba parodytų trumpą pristatymą.

Based on tru stori, galiu papasakot viską ką žiūrėjau, bet pavadinimai įsimina tik trumpi ir/arba angliški.

Visiškai už.

Dar pats galvojau nesenei siūlyt šitą

Redaguota , nario Dr. Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

aš prieš nėsamone tikrai to nereikia gerai kaip yra :))

 

Argumentuok. Jau yra filmų, muzikos, nesusijusių su žaidimais skiltys. Kaip supratau, tu nori, kad ir šios skiltys būtų ištrintos, ar ne? Bet palauk, dar yra ir kitos skiltys, GFX, VFX ir kt.

 

Štai pavyzdžiui šitus sub-forumus reikia trinti, nes paskutinės temos kurtos daugmaž 2014, jau šios platformos nebeįdomios, dabar labai mažai bėra, kurie naudotųsi jomis (aišku, galit palikt, bet tuomet nediskriminuokit Anime skilties, kuri būtų 100 kartų aktyvesnė).

ba9b07280ac4f5ac231f0ad8e50bd468.png

Redaguota , nario Nachis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2756 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...