Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3634 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu aš tavo vietoj pataupyčiau ant geresnio, pažaisi kelis mėnesius su tokiu ir atsibos. Čia broliui ieškojau stacionaraus, tai dėliojom lievesnius komponentus iš pradžių, kad tilpt į 700 e, bet nusprendėm, kad reikia, jog ilgiau laikytų, tai susidėjom geresnius ir nupirkom už 1k. Tai lygiai tas pats ir su laptopais, geriau pasitaupyk ant geresnių specifikacijų, galėsi laisvai lošt ir ilgai, o ne, kad po kelių mėn norėsi jau kito.

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

Jei jau perki laptopą už tokia suma, AMD išvis iš galvos turi išmest...

 

Damokėk tuos 25 eurus (ekranas skylęs ant mano varianto) ir turėsi bent normalesni laptopą.

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/dell-inspiron-n5110-24444619.html

 

O jei nenori damokėt tai

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/dell-inspiron-5720-kompiuteris-24411115.html


Nu aš tavo vietoj pataupyčiau ant geresnio, pažaisi kelis mėnesius su tokiu ir atsibos. Čia broliui ieškojau stacionaraus, tai dėliojom lievesnius komponentus iš pradžių, kad tilpt į 700 e, bet nusprendėm, kad reikia, jog ilgiau laikytų, tai susidėjom geresnius ir nupirkom už 1k. Tai lygiai tas pats ir su laptopais, geriau pasitaupyk ant geresnių specifikacijų, galėsi laisvai lošt ir ilgai, o ne, kad po kelių mėn norėsi jau kito.

Tai kad ir už 700 galima gera nusipirkt tuo labiau naudota kuris vežtu visus žaidimus 1080p 60fps ir su padoriais nustatymais.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Jei jau perki laptopą už tokia suma, AMD išvis iš galvos turi išmest...

 

Damokėk tuos 25 eurus (ekranas skylęs ant mano varianto) ir turėsi bent normalesni laptopą.

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/dell-inspiron-n5110-24444619.html

 

O jei nenori damokėt tai

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/dell-inspiron-5720-kompiuteris-24411115.html

Tai kad ir už 700 galima gera nusipirkt tuo labiau naudota kuris vežtu visus žaidimus 1080p 60fps ir su padoriais nustatymais.

 

O tai bent per kiek laiko sutvarkytu tą ekraną?

Kam perkat laptopus , su baterija kuri laiko blogai , ir nekreipiat į tai dėmesio , o , kad stacionaro nepajudinsi tai čia ale milžiniška problema

Gal žmogui keliaut reikia jei nepagalvojai...

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3634 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...