Peršokti į turinį

Kiek galėčiau gauti už LAPTOPĄ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2822 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žinojau. Bet galiu lažintis, kad čia taip nebus ;). Kaikuriuose nešiojamuose stovi ir stacionaraus GPU, bet tokie nešiojami reti ir labai brangus, todėl čia galiu garantuot, kad viskas suvaryta į vieną plokštę.

Laptopuose nestovi desktopiniai gpu, juos gali prijungti bet vis tiek neisgausi viso gpu potencialo del mazo pralaidumo, juk laptopai tam ne skirti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10-20eur, ne daugiau

 

ir beje laiau pasidomėk ta intel hd, nes ten ne 2gb o 32mb tikriausiai, nežiūrėk kiek ten maksimali atmintis, nes tokiu atveju pas dedikuotas 6-8gb bus

Man rodos tu visada ant intel integruotų grafikų stumi , apie jas nei kiek nežinant. Ji pasiėmą atmintį nuo pagrindinės atminties ( ram )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš jam tik pasakiau. Šiaip , tai tikrai žinau , kad žaidimams neskirti , bet tarkim darbui , tai tikrai kam pirkti su vaizdo plokšte , kai gali gauti pigiau be jos , kai ji nėra reikalinga.

Tas darbas be normalios vaizdo plokštės tai tik su word'u.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man pačiam dabar tenka naudotis Intel HD 3000, nes iškepė mano gtx 560 (irgi senutė :D). Žaidimus velkta tai tik tuos pačius seniausius. Kur ir telefonas be problemų pavilktų. Jau su tokiu photoshopu dirbt nekažką. Taip, kad su tokiom kortom tik kaip sakė wordu naudotis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man pačiam dabar tenka naudotis Intel HD 3000, nes iškepė mano gtx 560 (irgi senutė :D). Žaidimus velkta tai tik tuos pačius seniausius. Kur ir telefonas be problemų pavilktų. Jau su tokiu photoshopu dirbt nekažką. Taip, kad su tokiom kortom tik kaip sakė wordu naudotis.

Na nesutinku, brolis csgo lošia su tuo pc, tai dar visai normaliai jam:)) atrodo 60 fps competive būna:) smokuose aišku mažiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2822 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...