Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3639 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

su galimybe pildyti liquid'a.

bet uz tai ir kainuoja kone 400euru.

Bet tu tai neskiri paprasto coolerio nuo viso water cooling setup'o. Water Cooling setup'ą žmonės daro būtent todėl kad jie galėtu išgaut savo norima spalvą ir kad visas build'as gražiau atrodytu bet tas liquid'as niekada nesibaigė... Jis tiesiog teka pirmyn ir atgal.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Bet tu tai neskiri paprasto coolerio nuo viso water cooling setup'o. Water Cooling setup'ą žmonės daro būtent todėl kad jie galėtu išgaut savo norima spalvą ir kad visas build'as gražiau atrodytu bet tas liquid'as niekada nesibaigė... Jis tiesiog teka pirmyn ir atgal.

 

del aukstu temperaturu palengva isgaruos pro radiatoriu.

Chestnuts please

del aukstu temperaturu palengva isgaruos pro radiatoriu.

Tos temperatūros mažiausiai apie 80c turi būt kad jis pradėtu garuot, o su vandens aušinimu ir padoriu kompiuterio prižiūrėjimu tai tokias temperatūras beveik impossible pasiekt.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

 

Tos temperatūros mažiausiai apie 80c turi būt kad jis pradėtu garuot, o su vandens aušinimu ir padoriu kompiuterio prižiūrėjimu tai tokias temperatūras beveik impossible pasiekt.

 

 

Intel i5 760 oc @ 3,80 Ghz

 

GIGABYTE GA-P55-USB3 Rev2

su arctic freezer 13 full load'e 80C includinant streamus. tad su liquidu kokie 70C.-pazystu zmogu su sia oc temperatura.

kiek esu mates benchmark i7 5960x be oc gaminant 50-60C su h100i

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

Intel i5 760 oc @ 3,80 Ghz

 

GIGABYTE GA-P55-USB3 Rev2

su arctic freezer 13 full load'e 80C includinant streamus. tad su liquidu kokie 70C.-pazystu zmogu su sia oc temperatura.

kiek esu mates benchmark i7 5960x be oc gaminant 50-60C su h100i

Tai čia normalios temperatūros, nuo tiek garuot nepradės...

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

vanduo garuoja nuo 100C nepamirsk jog tai net nera grynas vanduo. o vandens modifikuotas misinys temperatura nuo kurios garuoti pradeda nera zinoma kol neisbandai pats.

Jeigu jis ir išgaruoja, tai turbut po kokiu 10 ar net daugiau metų po kuriu vis vien teks keisti arba visa kompiuterį arba tam tikras dalis.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

 

Jeigu jis ir išgaruoja, tai turbut po kokiu 10 ar net daugiau metų po kuriu vis vien teks keisti arba visa kompiuterį arba tam tikras dalis.

 

daznas liquido issiliejimas del zmogaus neatsargumo valant kompiuterio dulkes pvz nuemus ausintuvus nuo gpu todel pildyti visvien tektu

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

daznas liquido issiliejimas del zmogaus neatsargumo valant kompiuterio dulkes pvz nuemus ausintuvus nuo gpu todel pildyti visvien tektu

Šiaip jis ne full water cooling setup'ą daro...

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ziuriu cia zmones tikrai paprastus Water Cooler'ius maiso su "Manual'iniais" (nezinau kaip juos pavadint) :D

Perki h100i/h55/h60 ar kazka pan. ir nereik jokiu skysciu keist.. naudojies sau ramiai ir apie nieka negalvoji..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3639 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...