Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, taigi čia antra tema pirma paprašiau kad ištrintu moderatoriai nes tas atraše ir galvojau kad tikrai gražins bet pasirodo ne dabar mete man ignora ir viskas .

 

Trumpa istorija

Birželio 15 d. jis buvo sukūres tema kad parduoda coins po 0,50 aš susigundžiau ir parašiau jam kad norėčiau pirkti juos už 17 euru 34k coins , bet tas vis man siūle tarpininką vardu Laimi ( bet apie jį yra jau kitą tema sukūrta) ėjome per jį apgavo bet Simonas sakė kad grąžins jeigu apgaus , vėliau rašo kad tas Laimis atraše per skype ir sako kad duotu jam skiną ir tas perduos man ir t.t. bet kai parašiau prieš kelias dienas ir šiandien kad duotu nuotraukas kad jis nusiuntė jam trade offer nieko taip ir neatsiunčia tai jis ne namie tai ten tai ten nusibodo man jau laukti .... ir dabar žiūriu tas pardavinėja dizainus ten ieško į projektą žmonių o man nei skino nei pingu neduoda

 

Išrašas kur nusiunčiau pinigus tam Laimiui

http://prnt.sc/bh29jx

Skype chatas:

[6/15/2016 3:27:16 PM] Fanas: Taip?
[6/15/2016 3:27:20 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Sveikas.
[6/15/2016 3:27:23 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): kiek už 17 euru
[6/15/2016 3:27:25 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): parduotum coins?
[6/15/2016 3:28:21 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ?
[6/15/2016 3:28:28 PM] Fanas: Palauk, tu turbūt nepatikėsi 
[6/15/2016 3:28:34 PM] Fanas: Bet dabar 5 žmones iškart pakvietė į draugus 
[6/15/2016 3:28:50 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Tai taip sakau kiek parduotum nes tada nueini greitia paspildau paysera
[6/15/2016 3:28:51 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ir nuperku
[6/15/2016 3:30:33 PM | Pakeitė 3:30:41 PM] Fanas: 34K
[6/15/2016 3:30:55 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): dawai užrezervuok aš tuoj džiovinuosi plaukus ir einu paspildyti paysera plz
[6/15/2016 3:31:11 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): aišku už tuos 34k išsimsi
[6/15/2016 3:31:11 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): skina
[6/15/2016 3:31:16 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): nes /send neveikia išjungtas
[6/15/2016 3:31:27 PM] Fanas: Tu tik 17 EU turi?
[6/15/2016 3:31:52 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Nu aš taip noriu pažiūrėti ar neapscaminsi ir nupirkčiau bei mano draugas gali nupirkti juos visus
[6/15/2016 3:33:20 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Tai užrezervuotum ar jau neparduosi nes jau nupirko kas nors kitas
[6/15/2016 3:33:44 PM] Fanas: Dar nenupirko
[6/15/2016 3:33:49 PM] Fanas: bet su tavim 5 žmones
[6/15/2016 3:33:51 PM] Fanas: rašinėja
[6/15/2016 3:36:28 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ką jie siūlo
[6/15/2016 3:37:58 PM] Fanas: Galiu užrezervuot
[6/15/2016 3:37:59 PM] Fanas: jei tikrai paimi
[6/15/2016 3:38:13 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): tikrai paimu
[6/15/2016 3:38:17 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): eisi per tarpininka?
[6/15/2016 3:38:41 PM] Fanas: Mokėsi tu už jį?
[6/15/2016 3:38:49 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): aš turiu ir nemokamu
[6/15/2016 3:38:50 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): pilna
[6/15/2016 3:38:52 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ir patikimi
[6/15/2016 3:38:55 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): pvz: sg.lt moderatoriai
[6/15/2016 3:39:06 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): nu žodžiu gerai tuoj rengiuosi
[6/15/2016 3:39:08 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ir paspildau paysera
[6/15/2016 3:39:10 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ir imu
[6/15/2016 3:39:11 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): coins
[6/15/2016 3:39:13 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): aišku jeigu nepavesi
[6/15/2016 3:39:33 PM] Fanas: Kiek tau laiko reikia?
[6/15/2016 3:41:07 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): nedaug iki 16 val. turėčiau apisuskti
[6/15/2016 3:41:12 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): gerai einu jau nuo pc lekiu paspildyti
[6/15/2016 3:41:14 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): paysera
[6/15/2016 3:41:15 PM] Fanas: Palauk
[6/15/2016 3:41:35 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): visvien jeigu parduosi nusipirksiu iš kito bet ten tik vulcana paimsiu
[6/15/2016 3:41:39 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): žinau kad parduosiu draugui visus
[6/15/2016 3:41:40 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): xd
[6/15/2016 3:41:44 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): tas Boiz
[6/15/2016 3:41:47 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): irgi pažistamas
[6/15/2016 3:41:48 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): xd
[6/15/2016 3:42:58 PM] Fanas: mhm
[6/15/2016 3:43:35 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): gerai jau lekiu grįžes gal nepavesi jeigu pavesi tai tada ne kažką bus
[6/15/2016 4:01:48 PM] Fanas: Žmogus žada viską imt
[6/15/2016 4:16:48 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): grįžau jeigu paime pošims pypke jau nusibod ota
[6/15/2016 4:17:12 PM] Fanas: nepaimė dar
[6/15/2016 4:17:14 PM] Fanas: tik davė 10 EU
[6/15/2016 4:17:16 PM] Fanas: rezervacijai
[6/15/2016 4:17:18 PM] Fanas: 34 K
[6/15/2016 4:17:28 PM] Fanas: Sakė jei su tavim nieko nepavyks suderint pasakyt, užsirezervuos ir kitus
[6/15/2016 4:17:48 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): nu aš jau turiu
[6/15/2016 4:17:50 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): pinigus
[6/15/2016 4:17:54 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): jeigu pervede
[6/15/2016 4:17:55 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): payserįa
[6/15/2016 4:18:00 PM] Fanas: Einam dalimis
[6/15/2016 4:18:01 PM] Fanas: tinka?
[6/15/2016 4:18:08 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): per tarpininką
[6/15/2016 4:18:12 PM] Fanas: Radęs tarpininką?
[6/15/2016 4:18:59 PM] Fanas: klausiu
[6/15/2016 4:19:01 PM] Fanas: ar jau radęs
[6/15/2016 4:19:02 PM] Fanas: ?
[6/15/2016 4:19:12 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): šitas patikimas csgostuff.lt savininkas
[6/15/2016 4:19:17 PM] Fanas: nežinau
[6/15/2016 4:19:32 PM] Fanas: csgostuff.lt
[6/15/2016 4:19:34 PM] Fanas: Tau ta svetainė
[6/15/2016 4:19:35 PM] Fanas: patikima? 
[6/15/2016 4:19:42 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): taip pirkau nemažai kartų
[6/15/2016 4:19:44 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): neapgavo
[6/15/2016 4:19:44 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): nei ką
[6/15/2016 4:19:45 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ....
[6/15/2016 4:19:57 PM] Fanas: o jis db
[6/15/2016 4:19:58 PM] Fanas: on?
[6/15/2016 4:20:00 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): taip
[6/15/2016 4:20:02 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): parašiau
[6/15/2016 4:20:02 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): jam
[6/15/2016 4:20:04 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): jis atraše
[6/15/2016 4:20:05 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): taip gali
[6/15/2016 4:20:06 PM] Fanas: kiek ima
[6/15/2016 4:20:06 PM] Fanas: ?
[6/15/2016 4:20:15 PM] Fanas: aš jo nežinau
[6/15/2016 4:20:16 PM] Fanas: turi supergames
[6/15/2016 4:20:18 PM] Fanas: vartotoją?
[6/15/2016 4:20:19 PM] Fanas: *Myliu SuperGames.lt*
[6/15/2016 4:20:21 PM] Fanas: ta 
[6/15/2016 4:20:21 PM] Fanas: ?
[6/15/2016 4:20:51 PM] Fanas: tai turi 
[6/15/2016 4:20:51 PM] Fanas: ?
[6/15/2016 4:20:54 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): pats turi koki žmogu kuris patarpininkautu?
[6/15/2016 4:20:56 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): nes ima
[6/15/2016 4:20:59 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): 1 eura
[6/15/2016 4:21:02 PM] Fanas: Klausiu turi
[6/15/2016 4:21:04 PM] Fanas: 
[6/15/2016 4:21:04 PM] Fanas: ?
[6/15/2016 4:21:12 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ne ten niekas nesilanko
[6/15/2016 4:21:22 PM] Fanas: 
[6/15/2016 4:21:24 PM] Fanas: Lankos
[6/15/2016 4:21:28 PM] Fanas: Turiu viena
[6/15/2016 4:21:39 PM] Fanas: na ne draugasj is man, tik kelius kartus tarpininkavo
[6/15/2016 4:21:42 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Bet bus toks kad aš nepažistu ir dar man jis nepatikiams atrodys
[6/15/2016 4:21:47 PM] Fanas: tarpininkas.eu
[6/15/2016 4:21:49 PM] Fanas: žinai?
[6/15/2016 4:21:58 PM] Fanas: Internetinių svetainių parduotuves tarpininkauja
[6/15/2016 4:22:38 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): nemanau
[6/15/2016 4:22:40 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ar tarpininkaus
[6/15/2016 4:22:43 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): tokiam dalyke 
[6/15/2016 4:22:56 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): pl
[6/15/2016 4:22:58 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): pažiūrėsiu
[6/15/2016 4:23:26 PM] Fanas: palauk
[6/15/2016 4:23:36 PM] Fanas: Pridėsiu
[6/15/2016 4:23:40 PM] Fanas: iš uždarbio
[6/15/2016 4:23:41 PM] Fanas: čiuvelį
[6/15/2016 4:23:51 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): aš jau radau tarpininką liktais 
[6/15/2016 4:23:58 PM] Fanas: Nereik
[6/15/2016 4:23:59 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): iš uždarbio aš ten nieko nepažistu
[6/15/2016 4:24:00 PM] Fanas: Palauk
[6/15/2016 4:24:04 PM] Fanas: *Myliu SuperGames.lt* o aš iš supergames
[6/15/2016 4:24:04 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): kur žiūriu temos kad tik apgavikai apgavikai
[6/15/2016 4:24:05 PM] Fanas: nieko nepažįstu
[6/15/2016 4:26:58 PM] Fanas: Neišmaudys jis
[6/15/2016 4:27:01 PM] Fanas: mačiau uzdarbis temą
[6/15/2016 4:27:05 PM] Fanas: patikimas rašė
[6/15/2016 4:27:06 PM] Fanas: daug kas
[6/15/2016 4:27:09 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): mokamas jis?
[6/15/2016 4:27:14 PM] Fanas: To ir paklausiu
[6/15/2016 4:27:15 PM] Fanas: 
[6/15/2016 4:27:19 PM] Fanas: Nors žinau jog suaugęs žmogus
[6/15/2016 4:27:21 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): nes tada bus high level of cancer
[6/15/2016 4:27:22 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): man
[6/15/2016 4:27:22 PM] Fanas: o ne vaikai iš supergames
[6/15/2016 4:27:35 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): kas sake kad per supergames.lt lankosi tik vaikai?
[6/15/2016 4:27:48 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): buvo apklausa padaryta daugiausiai buvo nuo 15-20
[6/15/2016 4:28:01 PM] Fanas: 
[6/15/2016 4:28:03 PM] Fanas: Tai va
[6/15/2016 4:28:05 PM] Fanas: nuo 15-20
[6/15/2016 4:28:08 PM] Fanas: Man pačiam 19
[6/15/2016 4:28:13 PM] Fanas: O aš dar vaikas laikau save tokiu 
[6/15/2016 4:28:58 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): https://www.supergames.lt/topic/172740-montgomerylt-ie%C5%A1ko-gfxerio/
[6/15/2016 4:29:00 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): scameris
[6/15/2016 4:29:01 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): šitas
[6/15/2016 4:29:02 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ...
[6/15/2016 4:31:06 PM] Fanas: Tu man kažkoks itartintas
[6/15/2016 4:31:06 PM] Fanas: 
[6/15/2016 4:31:24 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Aha su 33 atsiliepimais
[6/15/2016 4:31:30 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ir beveik 4 metus
[6/15/2016 4:31:33 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): sedžiu forume tam
[6/15/2016 4:32:27 PM] Fanas: Mhm
[6/15/2016 4:32:41 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): sakau man iš uždarbio tavo nelabai atrodo patikimi ir dar dideliom
[6/15/2016 4:32:42 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): sumom
[6/15/2016 4:32:43 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ...
[6/15/2016 4:32:48 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ir taip aišku kad jis nenori tarpininkauti
[6/15/2016 4:32:50 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): dėl mažų
[6/15/2016 4:32:51 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): sumu
[6/15/2016 4:32:58 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ir taip man jis nepatikimai atrodo ;/
[6/15/2016 4:33:41 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): smels something fishy around here
[6/15/2016 4:34:37 PM] Fanas: Ką darom
[6/15/2016 4:34:38 PM] Fanas: ?
[6/15/2016 4:34:41 PM] Fanas: Imam ar ne?
[6/15/2016 4:34:56 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Ne sakau galėtume paimti kitą šitas nlb atrodo patikimas duok uždarbio jo paskyrą
[6/15/2016 4:35:07 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ir labai jis čia vilioja gražiom kalbom
[6/15/2016 4:35:13 PM] Fanas: Jo darbas manau toks 
[6/15/2016 4:35:15 PM] Fanas: Kaip atstovauja
[6/15/2016 4:35:17 PM] Fanas: tarpininkas.eu
[6/15/2016 4:35:17 PM] Fanas: 
[6/15/2016 4:35:24 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): kur jo skype yra ten parodyk
[6/15/2016 4:35:36 PM] Fanas: Ten tik savininko matau
[6/15/2016 4:35:43 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Nu tai va
[6/15/2016 4:35:46 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): koks apsimetelis dar
[6/15/2016 4:36:05 PM] Fanas: Muntis
[6/15/2016 4:36:58 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Tu tokias senas temas trauki .....
[6/15/2016 4:36:58 PM] Fanas: Supergames.lt nepasitikiu, šituo nežinau, bet nors iš rimtesnės svetainės
[6/15/2016 4:37:08 PM] Fanas: Senas ar ne senas
[6/15/2016 4:37:10 PM] Fanas: ten neužsiema
[6/15/2016 4:37:11 PM] Fanas: kaip supergames
[6/15/2016 4:37:13 PM] Fanas: savaite
[6/15/2016 4:37:14 PM] Fanas: laiko 
[6/15/2016 4:37:53 PM] Fanas: Arba tiesiog aš parduosiu
[6/15/2016 4:37:55 PM] Fanas: tuos coinsus
[6/15/2016 4:38:00 PM] Fanas: ten kitam tam čiuvui
[6/15/2016 4:38:08 PM] Fanas: ir manau rami galva bus man o tu galėsi pasiimt iš kažko tne kito kur sakei
[6/15/2016 4:38:09 PM] Fanas: 
[6/15/2016 4:38:34 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Gerai eisiu pirmas tik bandai apscaminti per visa Lietuva skambesi
[6/15/2016 4:38:45 PM] Fanas: tai einam
[6/15/2016 4:38:48 PM] Fanas: su tarpininku
[6/15/2016 4:38:50 PM] Fanas: tuo
[6/15/2016 4:38:57 PM] Fanas: aš laiduot negaliu už jį
[6/15/2016 4:39:06 PM] Fanas: bet jei apgautu, tai aš tau pinigus gražinu
[6/15/2016 4:39:16 PM] Fanas: Per 1 savaitę
[6/15/2016 4:39:17 PM] Fanas: tinka?
[6/15/2016 4:39:18 PM] Fanas: 
[6/15/2016 4:39:21 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): xddd
[6/15/2016 4:39:26 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Gerai einam per ta tarpininką
[6/15/2016 4:39:29 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): tu turi 
[6/15/2016 4:39:31 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): gali foto
[6/15/2016 4:39:32 PM] Fanas: *Myliu SuperGames.lt* tik pabando apgaut
[6/15/2016 4:39:33 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): atsiusti
[6/15/2016 4:39:33 PM] Fanas: avinas
[6/15/2016 4:39:39 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): kaip jo profilis
[6/15/2016 4:39:42 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): atrodo
[6/15/2016 4:39:43 PM] Fanas: tuščias
[6/15/2016 4:39:47 PM] Fanas: va
[7/2/2016 4:35:36 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Tai nebus skelbti į supergames.lt?
[7/2/2016 4:42:41 PM] Fanas: Ka tu skelbsi?
[7/2/2016 4:42:49 PM] Fanas: Jog tave kitas apgavo?
[7/2/2016 4:43:14 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Nu bet tu siūliai ta taprininka
[7/2/2016 4:43:16 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ir nenorėjai
[7/2/2016 4:43:17 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): imti kito
[7/2/2016 4:43:34 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): tarpininikas jau paskeltas per supergames.lt apie tave jau esu senei
[7/2/2016 4:43:35 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): tema
[7/2/2016 4:43:36 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): sukūres
[7/2/2016 4:43:47 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): bet ištriniau nes galvojau kad pasitaisysi
[7/2/2016 4:49:22 PM] Fanas: Aš apie tave paskelbsiu
[7/2/2016 4:49:42 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ką?
[7/2/2016 4:49:50 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): aš iš tavęs pirku tu ir mane
[7/2/2016 4:49:51 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): apgavai
[7/2/2016 4:50:16 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): davei tarpininka apgavika kažkoki nežinoma
[7/2/2016 4:50:18 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): iš 
[7/2/2016 4:50:38 PM] Fanas: As db galiunu rungtynese
[7/2/2016 4:50:48 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): eik eik nepisk proto
[12:52:22 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): Nu tai bus
[12:52:26 PM] Adomas J.   (͡° ͜ʖ ͡°): ss ar ne??

Supergames.lt paskyrą: https://www.supergames.lt/user/46518-simonasbm/

skype:bmwfan.lt14

 

http://prntscr.com/booi8m

 

Tema apie Laimi https://www.supergames.lt/topic/268110-atsargiai-scameris-tarpininkas-laimutis-v/

 

Bei jis yra apgavęs kita žmogų jo skype:live:rytizzz1039

Redaguota , nario Adomas J

https://i.imgur.com/vkA79IX.png

 

 

Jugi matai neturi jokių atsiliepimų , + neveikė atsiliepimai seniau tai būtų senai su neigiamu buvęs .

Tai jam ir sakiau kad atsiliepimų neturi o jam visiškai dzin 

 

[7/3/2016 9:16:25 PM] » Erlandas»: neturi atsiliepimų

[7/3/2016 9:17:03 PM] Fanas: Tai nemanau jog ką nors reikštu, nes gi neprašau kliento jog parašytu atsiliepimą

Įdomiai... Kokia tu turite teisę šmeižti mane ? Jei aš tavęs neapgavau? Piemburnis, jopapa, čia rėkauja, iš mamos pasiemė 10 EU įsidėjo į paysera ir dabar pervedęs pinigus net ne man, rėkauji? Įdomu.

1. Tu man nepervedei pinigų. ( Išrašai parodys viską ).
2. Pervedei tarpininkui 10 EU.
3. Tarpininkas pervdė man 10 EU.
4. Aš pervedžiau jam skiną už 34 DOLCUS .

Šiuo metu nelabai laiko turiu, bet tikrai vakare jo atrasiu, įkelt pasistengsiu visus skype pokalbius, daugiau offerį ( jei man tik išeis ), daugiau banko išrašus ir pokalbius su tarpininku. 

Nematau niekur kur tu aš tave būčiau apgavęs, ar panašiai, na šiaip liksi tik durniaus vietoje :)

(redaguota)

Įdomiai... Kokia tu turite teisę šmeižti mane ? Jei aš tavęs neapgavau? Piemburnis, jopapa, čia rėkauja, iš mamos pasiemė 10 EU įsidėjo į paysera ir dabar pervedęs pinigus net ne man, rėkauji? Įdomu.

1. Tu man nepervedei pinigų. ( Išrašai parodys viską ).

2. Pervedei tarpininkui 10 EU.

3. Tarpininkas pervdė man 10 EU.

4. Aš pervedžiau jam skiną už 34 DOLCUS .

Šiuo metu nelabai laiko turiu, bet tikrai vakare jo atrasiu, įkelt pasistengsiu visus skype pokalbius, daugiau offerį ( jei man tik išeis ), daugiau banko išrašus ir pokalbius su tarpininku. 

Nematau niekur kur tu aš tave būčiau apgavęs, ar panašiai, na šiaip liksi tik durniaus vietoje :)

Tu man neduodi jokiu ss kad išvis nusiuntei skina tam tarpininkui ir kam nafik ta skina jam davei jeigu jis sakei kad tave užblokavo , sakei kad jeigu tarpininkas apgaus grąžinsi man pinigus, bet tu visą laiką neturi laiko kada rašau vis neturi laiko bet kitiems nariams turi laiko rašyti ir prašyti jų paslaugų ?

bei tarpininką pats sakei imti nenorėjai dar kitų imti ir dar sakai kad jie visi apgavikai net kurie yra csgoscam.lt man tai kitaip atrodo , http://prntscr.com/booq3wnice try

 

+ Pinigai yra mano ne tėvų .

Redaguota , nario Adomas J

https://i.imgur.com/vkA79IX.png

 

 

Tu man neduodi jokiu ss kad išvis nusiuntei skina tam tarpininkui ir kam nafik ta skina jam davei jeigu jis sakei kad tave užblokavo , sakei kad jeigu tarpininkas apgaus grąžinsi man pinigus, bet tu visą laiką neturi laiko kada rašau vis neturi laiko bet kitiems nariams turi laiko rašyti ir prašyti jų paslaugų ?

1. Savaitgaliais tikrai užimtas esu.

2. Atostogavau savaitę prie jūros .

Ir kaip užsiėmęs, tu man parašai ir atsiunčiu tau nuotraukas visa laiką. O dėl to , būčiau gražinęs, bet jis mane irgi apgavo, tai tu man siūlai dar tau mokėti dėl to, nes jis mane apgavo? Baik juokus.. Klounas jaunasis auga.. 

Na dabar pasistengsiu tikrai atrast, nes ir dirbantis esu, grįžęs pasistengsiu viską ištraukt ir įmest čia, o daugiau eisim ir toliau. :)

Įdomiai... Kokia tu turite teisę šmeižti mane ? Jei aš tavęs neapgavau? Piemburnis, jopapa, čia rėkauja, iš mamos pasiemė 10 EU įsidėjo į paysera ir dabar pervedęs pinigus net ne man, rėkauji? Įdomu.

1. Tu man nepervedei pinigų. ( Išrašai parodys viską ).

2. Pervedei tarpininkui 10 EU.

3. Tarpininkas pervdė man 10 EU.

4. Aš pervedžiau jam skiną už 34 DOLCUS .

Šiuo metu nelabai laiko turiu, bet tikrai vakare jo atrasiu, įkelt pasistengsiu visus skype pokalbius, daugiau offerį ( jei man tik išeis ), daugiau banko išrašus ir pokalbius su tarpininku. 

Nematau niekur kur tu aš tave būčiau apgavęs, ar panašiai, na šiaip liksi tik durniaus vietoje :)

Na tu jam pasakei ,kad gražinsi jei apgaus per savaite?

(redaguota)

1. Savaitgaliais tikrai užimtas esu.

2. Atostogavau savaitę prie jūros .

Ir kaip užsiėmęs, tu man parašai ir atsiunčiu tau nuotraukas visa laiką. O dėl to , būčiau gražinęs, bet jis mane irgi apgavo, tai tu man siūlai dar tau mokėti dėl to, nes jis mane apgavo? Baik juokus.. Klounas jaunasis auga.. 

Na dabar pasistengsiu tikrai atrast, nes ir dirbantis esu, grįžęs pasistengsiu viską ištraukt ir įmest čia, o daugiau eisim ir toliau. :)

Tu man jokios informacijos  nenusiuntei kad tave apgavo jis , tu man net nesi nusiuntęs nuotraukos ar išvis coinsu tu turėjai , man tie pinigai nieko aš galėjau apie tave ir nieko neskelbti bet nenoriu kad kiti nukentėtų bet Rytis tas irgi kolkas nieko negavo nebent jis man nerašo .

Redaguota , nario Adomas J

https://i.imgur.com/vkA79IX.png

 

 

(redaguota)

Teisybę? Kloune, kas tave apgavo? :D Kam tu pinigus pervedei? Matai kokiu laiku aš tik grįžtu, avinėlis. 

Pats tu klounas pats sakei kad eiti per tarpininką ta Laimi ir sakai kad per kitus negali nes jie apgavikai ir t.t. jeigu paskelbčiau į cs:go lietuva tai būtum tu didžiausias lietuvos klounas ir dar rašei kad visi cs:go tarpininkai ane blackliste nemanau aš su puse esu pots turėjas reikalu pirkės cs:go skinu cs:go paskyras ir neapgavo nei karta o tu pasiūlei iš uzdarbio kur aš pats ten net nesilankau.

Redaguota , nario Adomas J

https://i.imgur.com/vkA79IX.png

 

 

Įdomiai... Kokia tu turite teisę šmeižti mane ? Jei aš tavęs neapgavau? Piemburnis, jopapa, čia rėkauja, iš mamos pasiemė 10 EU įsidėjo į paysera ir dabar pervedęs pinigus net ne man, rėkauji? Įdomu.

1. Tu man nepervedei pinigų. ( Išrašai parodys viską ).

2. Pervedei tarpininkui 10 EU.

3. Tarpininkas pervdė man 10 EU.

4. Aš pervedžiau jam skiną už 34 DOLCUS .

Šiuo metu nelabai laiko turiu, bet tikrai vakare jo atrasiu, įkelt pasistengsiu visus skype pokalbius, daugiau offerį ( jei man tik išeis ), daugiau banko išrašus ir pokalbius su tarpininku. 

Nematau niekur kur tu aš tave būčiau apgavęs, ar panašiai, na šiaip liksi tik durniaus vietoje :)

Pinigus gavai, tai grazink dabar...

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Tegu perveda manno skin'ą , tada gražinsiu ir 10 EU. 

Kur tavo irgi logika? Gavau 10 EU , gavo skiną , jei tarpininkas nepervedė skino jam , tai jau mano bėdos? Ech.. Tie juokdariai.

Kodėl aš turiu skiną tau gražinti jeigu tu pats kaltas siuntiai tam apgavikui tarpininkui :DDD laukiu nuotraukų kad išvis nusiuntei nes čia matau kalbi daug rodai mažai ....

https://i.imgur.com/vkA79IX.png

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...