Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3655 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Eilini karta linkomanija.net paduota į teismą, ir jeigu pavyks laimėti teismą tiems debilams. Tai ta svetainę nebus įmanoma pasiekti iš lietuvos, tai reiškia jog reikės naudotis vpn ar kitokiais šūdais. Aš be komentarų, debilai neturi ką veikti matomai. 
Šaltinis: http://kaunas.kasvyksta.lt/2016/06/21/112/linkomanijai-ir-jos-vartotojams-ateina-sunkus-laikai/

Redaguota , nario Young

Na jie gali uždarynėti neuždarynėję, bet sistema toliau veiks, žmonės nulaužinės žaidimus, dalins juos veltui, kaip buvo, taip bus, tik kad linkomanija neveiks, bet veiks kiti torentai. Aš asmeniškai už tokiai veiklai, bet kita vertus pagalvoji, ką tu vakarais žiūrėtum jeigu užsidarytų visi torentai, filmai.in, realiai neliktų filmų, ką reikėtų pastoviai vaikščiot į kiną? Pirkti filmus? Žmonės, tokių dalykų niekada niekas nedarys, jeigu kardinaliai torentus panaikins iš rinkos atsiras kitokie nelegalūs failų dalinimosi būdai. 

c3e7e3f946aef31f45c0b5c34f8a6b40887.png


 

(redaguota)

O kas tau liepe gyvent kaip bomzui? Reikejo sulej mokytis... Nors ka as cia tau aiskinu, pasakysi, jog Lietuvoje gyvent neimanoma. Kas nori tas uzdirba ir 3500...

O ka tu pasakysi tiems kurie gyvena su tevais bet jiems nera 18 ir ju tevai sunkiai dirba bet uzdarbio vis vien didelio nera? Lietuvoj darbingumas nera pats didziausias kaip ir atlyginimai tai kad tylek geriau...

Redaguota , nario darrel.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

O tu pažiūrėk į pragyvenimo lygi lietuvoje teisinguoli. Kas tau pirks kokį tarkim GTA V už 50 eurų , gaudami 350 į mėnesį, mokėdami už butą kokį, maista.

Teisingai masto žmogus, bet kiti to nesupranta, kad vienas gali leist tai nereiškia kad visi gali už lietuvos atlyginimu būtų gaila o nepamirškit jei vienas dar gyveni tai išvis...

 

gerai jei žmogui gyvenimas pasisekė ir jis gabus koks programuotojas ar dar ten vadovas, bet dauguma nusigyvena, nusižudo ar vargsta už tuos kelis eurus, yra kam mokslai nesisėka tai ką tokiems daryti?

Redaguota , nario surfneris2

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3655 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...