Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

YouTube


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2872 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki draugai,


Mano vardas Agnė, man 12 metų, mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, mano mėgstamiausias žaidimas Minecraft. Nuo senų dienų svajojau turėti Youtube kanalą kuris šiuolaikiniems žmonėms patiktų. Nusprendžiau savo svajonę išpildyti, ir ją paversti realybę sukuriant savo kanalą.

 

Jeigu žmonėms patiks mano sukurti video, bandysiu ką nors susukti ir twitch.tv tinklapyje. Pirmą video pamatysite ateinantį antradienį, bandysiu vien dėl jūsų pasistengti ir sukurti ką nors įdomaus ir unikalaus.
Mano kanalas goo.gl/hAqfSP

 

Pagrinde žaisiu Minecraft'a, bet galėsite siūlyti ka man žaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki draugai,

Mano vardas Agnė, man 12 metų, mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, mano mėgstamiausias žaidimas Minecraft. Nuo senų dienų svajojau turėti Youtube kanalą kuris šiuolaikiniems žmonėms patiktų. Nusprendžiau savo svajonę išpildyti, ir ją paversti realybę sukuriant savo kanalą.

 

Jeigu žmonėms patiks mano sukurti video, bandysiu ką nors susukti ir twitch.tv tinklapyje. Pirmą video pamatysite ateinantį antradienį, bandysiu vien dėl jūsų pasistengti ir sukurti ką nors įdomaus ir unikalaus.

Mano kanalas goo.gl/hAqfSP

 

Pagrinde žaisiu Minecraft'a, bet galėsite siūlyti ka man žaisti.

 

Užmečiau sub'a :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki draugai,

Mano vardas Agnė, man 12 metų, mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, mano mėgstamiausias žaidimas Minecraft. Nuo senų dienų svajojau turėti Youtube kanalą kuris šiuolaikiniems žmonėms patiktų. Nusprendžiau savo svajonę išpildyti, ir ją paversti realybę sukuriant savo kanalą.

 

Jeigu žmonėms patiks mano sukurti video, bandysiu ką nors susukti ir twitch.tv tinklapyje. Pirmą video pamatysite ateinantį antradienį, bandysiu vien dėl jūsų pasistengti ir sukurti ką nors įdomaus ir unikalaus.

Mano kanalas goo.gl/hAqfSP

 

Pagrinde žaisiu Minecraft'a, bet galėsite siūlyti ka man žaisti.

 

Norint twitch'int turi būt bent jau 13-os, tai siūlyčiau dar šiek tiek palaukt. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užmečiau sub'a :)

 

Labai esu dekinga :)

 

Na ką galiu pasakyt youtuberis youtuberei. Tai linkiu sėkmės didžiausios su kanalu. Ir nemesk kai pamatysi jog heitins kas ar sub'ai nekils laikų mažės dides dislaik tiesiog tęsk.

 

Aciu, tikrai to nebus jog del neigiamu komentaru mesiu viska. Stengsiuosi kaip nors kilti po biski po biski i virsu :)

Norint twitch'int turi būt bent jau 13-os, tai siūlyčiau dar šiek tiek palaukt. :)

 

Na nerasiau tiksliai kada bandysiu streamint, bet ispradziu ir YouTubo uzteks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bendrai:

Galbūt daug kas reaguoja negatyviai į šį video dėl to, kad Agnei yra tik 12 metų, bet mes visi (tie kurie kūria video), pradėjome nuo mažens, nuo pačios pradžios. Pažiūrėkime į Dariu (Dariuscxz), pradėjo irgi nuo mažens (13? 14 metų?). Laikui einant atsiras gerbėjų grupė, atsiras ir geresnė vaizdo ir garso kokybė. Nepasiduok ir kūrk tai kas tau patinka, gausi negatyvių reakcijų į tai ką darai, spjauk ant jų. Tu darai tai kas tau patinka, o jei kitiems tai nepatinka, tau tai neturi rūpėti. Kaip "YouTuberis" (nemėgstų savęs taip vadinti) naujokei, galiu pasiūlyti pasikviesti kartu draugų. Vienai šnekėti nevisada yra įdomu, o jei yra draugų kurie bendraminčiai, atsiras šypsena veide, kurios aišku, nematysime, bet jausime iš garso.

 

Apie video:

Smagu matyti, kad rodomas editinimas vaizdo medžiagos, vis gi, tai padaro įdomesnį visą patį vaizdą, matyti, kad dėta darbo, kad ir papraščiau subtitrai gali suteikti didesni dėmesį žiūrovams. Tuo pačiu, girdisi klaviatūros spaudinėjimas kuris užgožia į mikrafoną gaunamą tavo balsą ir sunkiai, ir neaiškiai girdiesi tam tikrose vietose. Siūlyčiau nusipirkti stalinį mikrofoną (pats savo pirkau vos už 8.68EUR (skytech.lt Stalo mikrofonas Media-Tech SFX pro 2, Aukštos kokybės, Mažo triukšmo (5.19EUR pats mikrofonas, o 3,49EUR kurjerio pristatymas). Investavimas būtinas visur, tad nepagailėk kasdienių santaupų ir nors kiek išleisk ant YouTubės, nes TU gali pakeisti dabartinę "žuvusią" YouTuberių kartą.

Redaguota , nario Simuciokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bendrai:

Galbūt daug kas reaguoja negatyviai į šį video dėl to, kad Agnei yra tik 12 metų, bet mes visi (tie kurie kūria video), pradėjome nuo mažens, nuo pačios pradžios. Pažiūrėkime į Dariu (Dariuscxz), pradėjo irgi nuo mažens (13? 14 metų?). Laikui einant atsiras gerbėjų grupė, atsiras ir geresnė vaizdo ir garso kokybė. Nepasiduok ir kūrk tai kas tau patinka, gausi negatyvių reakcijų į tai ką darai, spjauk ant jų. Tu darai tai kas tau patinka, o jei kitiems tai nepatinka, tau tai neturi rūpėti. Kaip "YouTuberis" (nemėgstų savęs taip vadinti) naujokei, galiu pasiūlyti pasikviesti kartu draugų. Vienai šnekėti nevisada yra įdomu, o jei yra draugų kurie bendraminčiai, atsiras šypsena veide, kurios aišku, nematysime, bet jausime iš garso.

 

Apie video:

Smagu matyti, kad rodomas editinimas vaizdo medžiagos, vis gi, tai padaro įdomesnį visą patį vaizdą, matyti, kad dėta darbo, kad ir papraščiau subtitrai gali suteikti didesni dėmesį žiūrovams. Tuo pačiu, girdisi klaviatūros spaudinėjimas kuris užgožia į mikrafoną gaunamą tavo balsą ir sunkiai, ir neaiškiai girdiesi tam tikrose vietose. Siūlyčiau nusipirkti stalinį mikrofoną (pats savo pirkau vos už 8.68EUR (skytech.lt Stalo mikrofonas Media-Tech SFX pro 2, Aukštos kokybės, Mažo triukšmo (5.19EUR pats mikrofonas, o 3,49EUR kurjerio pristatymas). Investavimas būtinas visur, tad nepagailėk kasdienių santaupų ir nors kiek išleisk ant YouTubės, nes TU gali pakeisti dabartinę "žuvusią" YouTuberių kartą.

Tavo išsireiškimas "žuvusią" tai argumentuok plačiau kodėl taip manai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo išsireiškimas "žuvusią" tai argumentuok plačiau kodėl taip manai.

Daugelis gerų YouTuberių metė savo "darbą" ir perėjo į kitas platformas. Kad ir pats ItsArnas, Dzagh, nustojo kurti ir ištrynė viską ką turėjo įkėlę į YouTube. On the other hand, Dariuscxz pamatęs kokį pelną galima gauti iš Twitch, persikelė į jį, kuriame kasdien streamina, ir kartą į keletą mėnesių įkelia video į YouTube, o prieš persikeldamas, kurdavo daug kam patikusius video. Žinoma, atsiranda naujų žmonių kurie po truputi pakeičia šiuos žmones ir stoja į jų vietas, bet nera taip, kaip buvo anksčiau. Tarkime, apie Vejavaiki. Kai tik su juo susipažinau (man tuo metu buvo 14 metų, tai čia prieš 4 metus), aš juo "didžiavaus", atrodė įdomus asmuo, smagu su juo kartu žaisti, nes tuo metu jis pakviesdavo žaisti kartu, laikui einant, atsidaro konfliktai tarp Vejavaikio ir Dariuscxz. Pasirodo, kad Vejavaikis visada būdavo dviveidis, net ir žmonės su kuriais bendravo man tapatį teigė.

Trumpai sakant, nauja karta žmonių ateina į naują YouTubės erą, reikia keisti senus, o jei nepaeina, tai palaikyti senuosius, kad nesiskirstytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aišku, aš pats lietuvių gretose esu pratęs žiūrėti tik baxūrų video, o jei kuria panelė, tai jau gali susidaryti kitoks įspūdis. Bet manau, kad gali kažko pasiekti, taip kad sėkmės. Svarbiausia, kad kaip ir minėjo Simuciokas, negailėtum pinigų investuoti į savo video tobulėjimą, t.y. kokybiškas, brangus mikrofonas, aišku po kol kas su video editinimu visai normaliai, tik stenkis išspausti iš savęs ką gali padaryti geriausia jei tikrai nori kažko siekti, daryk taip, kad video būtų įdomūs, t.y. nefilmuok kaip kažką darai, ilgą laiką nešneki ir po to subskraibinkit mania, būk aktyvesnė kaip kad buvo ItsArnas (aš jo daug nežiūrėjau, bet kiek mačiau jis tikrai išmanė Youtuberio darbą). Karts nuo karto pakurk kokių įdomesnių video, vėlgi ta pačia tau mėgstama tematika (Minecraft), tik nedaryk vien gameplay, nes kartais gali atsibosti, gali kartais pakurti kokių filmukų ar dar kokių specialių video, pavyzdžiui kokias nors pamokas ar pan. Žinoma jei nori daug greičiau iškilti, tai turi turėti unikalią, fantastišką idėją, ko niekas nedaro, arba tai daro mažuma. Jei tai iš tikrųjų yra tavo svajonė, tai stenkis įgyvendinti kaip įmanoma geriau, parodyk, jog tai buvo tavo svajonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugelis gerų YouTuberių metė savo "darbą" ir perėjo į kitas platformas. Kad ir pats ItsArnas, Dzagh, nustojo kurti ir ištrynė viską ką turėjo įkėlę į YouTube. On the other hand, Dariuscxz pamatęs kokį pelną galima gauti iš Twitch, persikelė į jį, kuriame kasdien streamina, ir kartą į keletą mėnesių įkelia video į YouTube, o prieš persikeldamas, kurdavo daug kam patikusius video. Žinoma, atsiranda naujų žmonių kurie po truputi pakeičia šiuos žmones ir stoja į jų vietas, bet nera taip, kaip buvo anksčiau. Tarkime, apie Vejavaiki. Kai tik su juo susipažinau (man tuo metu buvo 14 metų, tai čia prieš 4 metus), aš juo "didžiavaus", atrodė įdomus asmuo, smagu su juo kartu žaisti, nes tuo metu jis pakviesdavo žaisti kartu, laikui einant, atsidaro konfliktai tarp Vejavaikio ir Dariuscxz. Pasirodo, kad Vejavaikis visada būdavo dviveidis, net ir žmonės su kuriais bendravo man tapatį teigė.

Trumpai sakant, nauja karta žmonių ateina į naują YouTubės erą, reikia keisti senus, o jei nepaeina, tai palaikyti senuosius, kad nesiskirstytų.

"Daugelis gerų YouTuberių" Šis tavo išsireiškimas mane prajuokino labiausiai nes tu juos laikai gerai youtuberiais. P.S maniau, kad šneki apskritai apie visus youtuberius tokius kaip PewDiePie, JackSpetickEye, CinnamonTeastKen ir t.t, o juos kažin būt galima vadint degredavuse karta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Daugelis gerų YouTuberių" Šis tavo išsireiškimas mane prajuokino labiausiai nes tu juos laikai gerai youtuberiais. P.S maniau, kad šneki apskritai apie visus youtuberius tokius kaip PewDiePie, JackSpetickEye, CinnamonTeastKen ir t.t, o juos kažin būt galima vadint degredavuse karta :D

Jinai gi neeina į užsienio rinką, tai ir rašau turėdamas omenyje apie lietuviškus YouTuberius.

Man, asmeniškai, PewDiePie darosi panašus į "degradavusi Click Baiteri" arba tiksliau pasakius, pasenusį, nebeįdomu čiūvaką kuris stengiasi pritraukti žiūrovų dėmesį. Patiko jis man kai siaubo žaidimus žaisdavo, bet laikai pasikeitė, prie to jis juk negali likti tai ir daug kas jo pastoviai nežiūri (iš 45mil sub ~5mil peržiūros į video). Aišku, yra keleta video kurie gana įdomus, bet didžioji dalis, nelabai "patraukli" man.

Redaguota , nario Simuciokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2872 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...