Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Galiu paremti Jūsų projektą ! ~ 100 € suma !


Maron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2528 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, kaip ir jau supratote, galiu paremtį Jūsų projektą. Jums tik reikia privačia žinute labai išsamiai aprašyti savo projektą ir, atsižvelgęs į Jūsų įdėtas pastangas, tikslus, nusiteikimą, taip pat pačio serverio kokybę - aš išsirinksiu vieną projektą, kurį ir paremsiu. Priminsiu, rašykite nuoširdžiai ir išsamiai !

Jums padėti gali šie teiginiai/ klausimai:

1) Projekto tipas

2) Serverio versija

3) Pagrindiniai Jūsų tikslai/ uždaviniai

4) Pagrindiniai Jūsų serverio pranašumai prieš kitus serverius, projekto išskirtinumas

5) Kas jau yra nuveikta serveryje

6) Kam bus naudojama parama

7) Kaip užtikrinsite, kad parama bus naudojama sąžiningai ir tik projektui.

P.S Šiuo parašymu Jūsų tikslas yra mane sužavėti ir įtikinti paremti būtent Jūsų projektą, taigi pasistengit ir būtinai parašykit viską - nuo a iki ž, minimali žodžių riba - 150 žodžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu būtum ne tik remėjas bet ir community leaderis manau priimtų kas tave:)

Tai čia ir nėra kažkokia statiška mintis, kad va aš jums pinigus, o jūs man atgal. Kad ir ką daryčiau pinigai gali ir neatsipirkti, ne tragedija. Mane, tiesą sakant, labiau domina kažkokia įdomi veikla susijusi su tais pinigais, net nesvarbu ar tai susiję su minecraft. Neproblema būtų ir community leadetis, jei turi pasiūlymų parašyk :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia ir nėra kažkokia statiška mintis, kad va aš jums pinigus, o jūs man atgal. Kad ir ką daryčiau pinigai gali ir neatsipirkti, ne tragedija. Mane, tiesą sakant, labiau domina kažkokia įdomi veikla susijusi su tais pinigais, net nesvarbu ar tai susiję su minecraft. Neproblema būtų ir community leadetis, jei turi pasiūlymų parašyk :D

Gali mėgint rizikuot tada ir investuot į kokia CS:GO svetainę, kas šiuo metu yra aktualu ir populiaru, bet rizikinga be geros reklamos  :)

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi, kaip ir jau supratote, galiu paremtį Jūsų projektą. Jums tik reikia privačia žinute labai išsamiai aprašyti savo projektą ir, atsižvelgęs į Jūsų įdėtas pastangas, tikslus, nusiteikimą, taip pat pačio serverio kokybę - aš išsirinksiu vieną projektą, kurį ir paremsiu. Priminsiu, rašykite nuoširdžiai ir išsamiai !

Jums padėti gali šie teiginiai/ klausimai:

1) Projekto tipas

2) Serverio versija

3) Pagrindiniai Jūsų tikslai/ uždaviniai

4) Pagrindiniai Jūsų serverio pranašumai prieš kitus serverius, projekto išskirtinumas

5) Kas jau yra nuveikta serveryje

6) Kam bus naudojama parama

7) Kaip užtikrinsite, kad parama bus naudojama sąžiningai ir tik projektui.

P.S Šiuo parašymu Jūsų tikslas yra mane sužavėti ir įtikinti paremti būtent Jūsų projektą, taigi pasistengit ir būtinai parašykit viską - nuo a iki ž, minimali žodžių riba - 150 žodžių.

Ko nori mainais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm juokinga darosi.. Kaip visada Lietuvoje kažkas gražiai nori padėti o visi eik tu kam tau ? Geriau sau investuok ! Apgailėtini tie lietuviai darosi. Kažkas nori kažką gero padaryt bet lietuviams niekados neįtiks 

Nu tai pagalvok, atsiranda kažkoks žmogus, kurio niekas nežino, ir sako va aš jum duosiu 100 eurų į projektą, visi žmonės mielai sutiktu paimti pinigus, bet ieškotu klastos, nes nežinai ką žmogus gali padaryti, poto kai išleisi visus pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai pagalvok, atsiranda kažkoks žmogus, kurio niekas nežino, ir sako va aš jum duosiu 100 eurų į projektą, visi žmonės mielai sutiktu paimti pinigus, bet ieškotu klastos, nes nežinai ką žmogus gali padaryti, poto kai išleisi visus pinigus.

Vau, žmogau :D Jei atsiranda tokia baimė, tai aš galiu nieko neremti ir man nuo to nieko neskaudės. Bet tada nerašo tegul žmonės, kad ieško rėmėjų arba kad jei turėtų lėšų - sukurtų patį, geriausią, unikaliausią projektą. Ok, nieko neremsiu, gal tau tada bus ramiau miegot ir nereikės ieškot klastų ar bijot. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Žmonės, ko jūs stumiat? Čiuvas nori padėt kažkam galbūt įgyvendinti savo svajonę, ne visiems pinigai yra vertybė, galbūt jis tų pinigų turi daugiau negu jam reikia, tai jūs džiaukitės, kad atsiranda žmogus norintis padėti, bei paremti, o jūs visi čia tik stumt ir renkatės. Turėkit bent kartais gėdos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 9 mėnesių...
prieš 5 valandas(-ų), Hinatic parašė:

gaila.

Pastebėjau Tu žiūri labai stipriai į praaiti. Metų senumo temas tyrinėji. 

On 8/13/2016 at 20:24, Maron parašė:

Labai prašau, dėl rėmimo neberašykite ir į draugus nebepridedinėkite !! Kurti temą čia, buvo klaida. Lietuvoje nėra nė vieno projekto kuris to būtų vertas. 

Gal pavyktų pakeisti jūsų nuomonę? 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2528 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...