Peršokti į turinį

Pagalbos su Encrypt


Shadowas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kuriu programa mokymos tikslams ir vienu žodžiu esu padaręs sistema, kad prieš išjungiant programa visalaiką išmestu Leave review, ten parašo teksta ir nusiunčia man į gmail. Bet tame esmė, baisu, kad kažkas ta mano gmail pavogs įlindęs į kodus (nes tai nėra sunku). Taigi gal žinote kokių ten encrypt programų ar pamokintumėte mane? :D Darant programas naudoju Visual Studio 15

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pats galėtum padaryti encryptoriu ir decryptoriu pakeisdamas raides į kokius 3 raidžių ir skaičių combo tik surašai kas ką reiškia ir kas 3 simbolius tikrina raides, manau geriausia išeitis nes ne visi sugebes decryptinti

Bet aš naujas tokiose dalykuose, niekados neteko taip daryti, tai man dar prie tokių sudėtingiausiu būdų yra toli... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tu nori kodą peržvelgt tam yra DotPeek

Jeigu tu nori kažką redaguot be source code > Hex editor

Nebent kažką ne taip supratau.

 

O šiaip gmailo duomenų tikrai nepalikinėk (slaptažodžių ir t.t.), geriau pasikurk API serveriuką skirta emailams siųsti ir nebus problemų.

 

O jeigu review tai gali formą ištraukt su iframe iš interneto ar dar kas ten yra (nepamenu senai kažką bedaręs su C#)  :)

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...