Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[League of Legends] Mėgstamiausia rolė, bei champ'as (pateikti nuomonę)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2875 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi padiskutuokim taip va, kokia jums rolė labiausia patinka (mid,jungle,top,adc,support)? Ir jai galite įvardinkite savo labiausiai maininamą champ'ą, arba kokius 1-3 champ'us kuriems jums patinka asmeniškai, ir kodėl. 

 

Pats mėgstu top,jungle,mid rolę, kartais dar už support einu, kadangi ilgai ieško mačh'o.. :D O šiaip tai jai eičiau į midą imu zed, assasinas ir toks strategiškas championas, galima išmokti daug taktikų (fake'int). Iš dalies į jungle dabar imu shyvana, daro nemažą damage bei dar + yra tankas. Jai einu į topą, imu šiaip į topą imu įvairiai. Visai patinka stack'intis su nasus, malphite tokie simple champ'ionai. Kadangi į top'ą dažniausiai reikia imti tank'ą. :)

 

Laukiu jūsų nuomonių.

Redaguota , nario Aurim
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

daugiausia uz wukonga prazaides esu top/jungle gan geras champ su ult jei gerai uztaikai didele nauda team fighte dar rammus palosiu kai enemy teame daug ad tai vos ne patys issizudo :D  pagrindei su tais 2 zaidziu rankedus iki gold IV kolkas daejau kaip toliau bus nezinau dar :D o seip dabar ieskau kokio smagaus champo kuri maininciau :D

Redaguota , nario augustas9991
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik džiunglės ir midas. Nemėgstu būti su kažkuo vienam lane arba būti itin dažnai gankinamas (turiu omeny saviškio). Į jungle tik lee sin, rengar ir fizz. Visi 3 galimi ir assasino ir tanko buildas, galima manipuliuoti visų buildas, pasistatyti pagal situaciją, o ir šiaip visi 3 labai stiprūs champai,  lengvi gankai su jais (nors nelabai tą darau), svarbiausia, jog jų visų early game gan stiprus tad gali eit į priešų jungle susirinkt kažką ir nebijot priešų.

 

Midui imu syndra ir leblancą. Kaip sakiau nemėgstu būti gankinamas, nes žaidžiu su assasinais, su kuriais killus pasiimti gan lengva o ir counter gankų nereikia, nes labai lengva pabėgti nuo priešo gankų. Na žinoma jei priešai turi labai daug tankų mano midai daug ko nepadarys, bet dažniausiai niekas vien tankų dabar nedaro, tad šie champai pats tas šiam seasonui. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visur galiu eiti, pagrinde maininu ADC/TOP, bet mano pagrindiniai championai yra:

 

ADC - Visi, priklauso nuo nuotaikos su kuriuo eiti, bet daugiausia esu pražaidęs Vayne (S5 apie 140 žaidimų) ir Jinx (S4 200 žaidimų)

TOP - Riven daugiausia, bet žaidžiu ir su kitais

MID - Azir, Katarina, Akali, patinka assasinai man

Jungle - Pussy cat (Rengar), Vi, Shaco

Support - Blitzcrank, Karma

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visur galiu eiti, pagrinde maininu ADC/TOP, bet mano pagrindiniai championai yra:

 

ADC - Visi, priklauso nuo nuotaikos su kuriuo eiti, bet daugiausia esu pražaidęs Vayne (S5 apie 140 žaidimų) ir Jinx (S4 200 žaidimų)

TOP - Riven daugiausia, bet žaidžiu ir su kitais

MID - Azir, Katarina, Akali, patinka assasinai man

Jungle - Pussy cat (Rengar), Vi, Shaco

Support - Blitzcrank, Karma

Dėl mid'o tai vienas geras pasirinkimas - Azir taip pat, galima daug išmokti su juo, ir ne taip lengva žaist. Bet jai pažaidi kokių 10 žaidimų su juo, tikrai jau mokėsi valdyt ir žinosi kaip, kas, kur. 

 

Laukiam kitų nuomonių ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2875 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...