Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3664 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Naudosiu ps / pawno / eclipse, kad pavilktu gta v cs:GO ir kitus naujesnius žaidimus.

Gta V užtektų kompo už 500€

bet jei tau rimt tokio reik tai imk tokį, bet nžn ką tu su juo veiksi jei net neišnaudosi visų resursų

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcrBEQAgCAPBliBGJNp%2FXwr%2Bdm4OLnH7cQCujxEokMuskWSXmS8WYoZ6FpijwUA9Fw%3D%3D

O ką tau trukdo koki jis pirks? :D

Tiesiog juokas ima kai visokie vaikai bando pasirodyt kad pinigų turi nors reliai dar šimtą tokių temų kurs, o galiausiai pasiims iš skelbimų kompą tėvai per gimatiedienį.

 

 

P.S Tiesiog  bus juokinga kai aš pats pasiemės kompą naudotą už 175€ žaidžiu csgo ant max ant 150fps/ gta v low 40fps, o tu už 1800€ kompą žaisi tą patį šūdą :DDDD

Redaguota , nario Maquex
 
 

 

(redaguota)

bet jei tau rimt tokio reik tai imk tokį, bet nžn ką tu su juo veiksi jei net neišnaudosi visų resursų

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcrBEQAgCAPBliBGJNp%2FXwr%2Bdm4OLnH7cQCujxEokMuskWSXmS8WYoZ6FpijwUA9Fw%3D%3D

Korpusas - kibiras, jokių aušinimo galimybių, jokių Cable Managment galimybių, apie vidaus išvaizdą net nekalbu. Kaip tu įsivaizduoji į tą korpusą sugrūsti dar ir vandens aušinimą? Be to, su tokiu CPU, CM Hyyper 212 EVO būtų per akis. Ir kam 800W vos vidutinės kokybės maitblokis, kai galima paimti 500W aukštos kokybės maitblokį?

 

Temos autoriau, nemanau, kad tau reikia tokio kompiuterio. Pirkti Xeon E3-1231 v3 procesorių bei GTX 1070 vaizdo plokštę būtų manau labiau verta, bet ir tai turbūt neišnaudotum tokio, toli gražu. Realiai, kol kas neverta pirkti kompiuterio, nes pardavime yra tik GTX 1070/1080 Founders Edition vaizdo plokštės, kurios turi itin užkeltą kainą už nVIDIA'os sukurtą ir jos liaupsinamą aušinimą, iš kurio nieko gero nėra. Taigi palukėk, kol bus prekyboje GTX 1070, kuri bus arčiau MSRP kainos ir per tą laiką dar apgalvok, kokios galios kompiuterio tau reikia.

Redaguota , nario Tautedorus

Korpusas - kibiras, jokių aušinimo galimybių, jokių Cable Managment galimybių, apie vidaus išvaizdą net nekalbu. Kaip tu įsivaizduoji į tą korpusą sugrūsti dar ir vandens aušinimą? Be to, su tokiu CPU, CM Hyyper 212 EVO būtų per akis. Ir kam 800W vos vidutinės kokybės maitblokis, kai galima paimti 500W aukštos kokybės maitblokį?

 

Temos autoriau, nemanau, kad tau reikia tokio kompiuterio. Pirkti Xeon E3-1231 v3 procesorių bei GTX 1070 vaizdo plokštę būtų manau labiau verta, bet ir tai turbūt neišnaudotum tokio, toli gražu. Realiai, kol kas neverta pirkti kompiuterio, nes pardavime yra tik GTX 1070/1080 Founders Edition vaizdo plokštės, kurios turi itin užkeltą kainą už nVIDIA'os sukurtą ir jos liaupsinamą aušinimą, iš kurio nieko gero nėra. Taigi palukėk, kol bus prekyboje GTX 1070, kuri bus arčiau MSRP kainos ir per tą laiką dar apgalvok, kokios galios kompiuterio tau reikia.

Pridėt galiu prie tavo komentaru, nemanau reikia tokios MB yra šiektiek pigesniu sakykim kad ir nuo 80eu, su visais protection ir patikros priemonėm + su geru dizainu, ir vistiek jis neišnaudos visu jos galimybiu ir manau labiau apsimokėtu palaukt ne founders edition GPU arba iš vis luktelti naujo AMD GPU radeon rx480 kiek skaičiau specifikacijom labai panašus i 1070 o kaina tik 170€ tuo labiau blogiausiu atvėju jeigu truks galios 2x galės dėtis. Ir šiaip manau šita tema juoka forma sukurta buvo nei jis pirks nei jis ką :D

8750e2121fc6b4ab3f47c1253a46640d780.png

Korpusas - kibiras, jokių aušinimo galimybių, jokių Cable Managment galimybių, apie vidaus išvaizdą net nekalbu. Kaip tu įsivaizduoji į tą korpusą sugrūsti dar ir vandens aušinimą? Be to, su tokiu CPU, CM Hyyper 212 EVO būtų per akis. Ir kam 800W vos vidutinės kokybės maitblokis, kai galima paimti 500W aukštos kokybės maitblokį?

 

Temos autoriau, nemanau, kad tau reikia tokio kompiuterio. Pirkti Xeon E3-1231 v3 procesorių bei GTX 1070 vaizdo plokštę būtų manau labiau verta, bet ir tai turbūt neišnaudotum tokio, toli gražu. Realiai, kol kas neverta pirkti kompiuterio, nes pardavime yra tik GTX 1070/1080 Founders Edition vaizdo plokštės, kurios turi itin užkeltą kainą už nVIDIA'os sukurtą ir jos liaupsinamą aušinimą, iš kurio nieko gero nėra. Taigi palukėk, kol bus prekyboje GTX 1070, kuri bus arčiau MSRP kainos ir per tą laiką dar apgalvok, kokios galios kompiuterio tau reikia.

Nu gerai korpusas rimtai kibiras, pakeist nebėda. I7 kais su paprastu o jei ir dar ocins tai tuo labiau prireiks aušinimo gero.

 

Dėl maitblokio viską gerai padariau, i7 + 1080 ims pakankamai daug energijos, o jeigu maitblokis bus pilnai apkrautas jis dirbs garsiai, šiuo atveju jis nebus stipriai apkrautas tad dirbs tyliau

 
 

 

Nu gerai korpusas rimtai kibiras, pakeist nebėda. I7 kais su paprastu o jei ir dar ocins tai tuo labiau prireiks aušinimo gero.

 

Dėl maitblokio viską gerai padariau, i7 + 1080 ims pakankamai daug energijos, o jeigu maitblokis bus pilnai apkrautas jis dirbs garsiai, šiuo atveju jis nebus stipriai apkrautas tad dirbs tyliau

Šito CPU neis OC'inti, tad Hyper 212 EVO iš CM, kaip ir sakiau, daugiau nei reikia. O dėl maitblokio blogai padarei :D. Šita GTX 1080 (Founders Edition) ir i7-6700 pilnoje apkrovoje "nesiurbs" net 500W. Tai kam imti gan prastos kokybės 850W maitinimo bloką, kai gali imti 550W geresnį RMx serijos maitblokį iš Corsair. Kokybiškiau ir dar pigiau išeis.

(redaguota)

Šito CPU neis OC'inti, tad Hyper 212 EVO iš CM, kaip ir sakiau, daugiau nei reikia. O dėl maitblokio blogai padarei :D. Šita GTX 1080 (Founders Edition) ir i7-6700 pilnoje apkrovoje "nesiurbs" net 500W. Tai kam imti gan prastos kokybės 850W maitinimo bloką, kai gali imti 550W geresnį RMx serijos maitblokį iš Corsair. Kokybiškiau ir dar pigiau išeis.

Galima ocint, mano cpu irgi be K raidės bet ocint eina vis vien, o maitinimo kaip ir sakiau kad tyliau dirbtų.

 

Ir daug cpu galima ocint kur yra tiek K raidės tiek ne.

Redaguota , nario Maquex
 
 

 

tU TAI IŠ vis eik su savo pentiumu, aš bent žinau kad eina ocint, dėl motininių nežinau kokių ten reik bet kad būtent ocint tai tikrai žinojnau :D

Ne visi procesoriai be K yra overclockinami. Senesnes kartos Intel procesoriai tai jo bet naujesnės ne. Išskyrus Skylake bent tam ir specialios moitininės reikia.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

Jeigu tu nori tokiems žaidimams kaip "CSGO/GTA V" tai gali rasti iki 1k eurų puiku varianta, jeigu tokiems naujiems žaidimams kaip watch dogs 2 ar assasin creeds, tai gali rasti iki 1500, patarčiau skytech.

GTA V build'ą ir už 500€ galima paimti. Žinoma grafikos nuostatas teks kiek "apkarpyti", bet veiks tikrai neblogai. O kodėl siūlai imti iš Skytech? Visur dalys vienodos. Nebent kalbi apie pre-build'us. Tuo atveju net neverta į juos žiūrėt.

Redaguota , nario Tautedorus

GTA V build'ą ir už 500€ galima paimti. Žinoma grafikos nuostatas teks kiek "apkarpyti", bet veiks tikrai neblogai. O kodėl siūlai imti iš Skytech? Visur dalys vienodos. Nebent kalbi apie pre-build'us. Tuo atveju net neverta į juos žiūrėt.

Kadangi šiandien išsirinkinėjau sau kompiuterį ir kalbėjau su žmogum kuris turi labai daug patirties su kompiuteriais, ieškojau daugelyje parduotuvių, kai kuriose yra brangų kitose yra tikrai tinkamas variantas bet labai brangu, kalbant food4gamers, čia labai dideles kainos, o skytech man pasirinkau sau variantą kuri pirksiu rytoj.

 

Variantas kurį pirksiu - http://www.skytech.lt/akdragongamer-asmeninio-kompiuterio-komplektas-dragon-gamer-intel-core-i76700k-4-p-304170.html

 

Geras variantas - http://www.skytech.lt/aknightgamer-asmeninio-kompiuterio-komplektas-night-gamer-intel-core-i56600k-39g-p-288710.html

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3664 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...