Peršokti į turinį

AMD Radeon RX480 (VR-Ready GPU už 199$)


Gedastm

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2875 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi neseniai kompanija AMD pristate kolkas viena iš geriausiu biudžetiniu vaizdo plokšciu pasaulyje!
Ši vaizdo plokštė suvilios ne vieną žmogų savo kainos/galios/energijos efektyvumo atžvilgiu (Apie kokybę kolkas nėra žinoma, bet pristatymo metu buvo pasakyta, kad naudojama ,,Premium" klasės dalys)...
 
Specifikacijos:
Atmintis- 4/8gb GDDR5
Bitai- 256bit
Elektros naudojimas- 150w
TFlops- > 5
 
Kaina kaip jau pastebėjote- 199$
Pardavimai turėtu prasidėti šio mėnesio 29 dieną( žinoma ne Lietuvoje :D ).
 
 
Informacija gauta iš Computex 2016.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek girdėjau tai turėtu būti gtx 980 lygio bet būtu gerai kad bent gtx 970 pralenktu o patys amd skelbiasi kad dvi rx 480 priliks vienai gtx 1080 ir dar truputi lenks ant performance.

amd_radeon_rx_480_primary-100663946-largamd-rx-480-polaris-4-900x506.jpgradeon-480-dx12-100663928-orig.png

Palauksiu kol išeis šis aparačiukas tada žiūrėsiu, bet jeigu reikės 2 pirkti tada ir motinine reikėtu man keistis tai ir gautusi kažkur ~650$ ant naujų dalių :s aišku jeigu sena vaizduške ir motinine parduočiau truputi atsimestu, kolkas nežėsiu labai į ateitį, palauksu kol atsiras jau pilnai daugiau vaizdo medžiagų bus su amd ir gtx 1080 tada bus matyti :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AMD nėra skirta žaidimams video korta, kur testavo tai testavo tokiuose programose skirtos projektavimui. Taip, AMD prof. srityse jaučiasi geriau, tačiau GTX skirtos yra žaidimams ir AMD kortos neaplenks jų, bent jau artimiausiu metu.

 

Taipogi 200€ vaizdo kortą jau sunku pavadint biudžetine

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AMD nėra skirta žaidimams video korta, kur testavo tai testavo tokiuose programose skirtos projektavimui. Taip, AMD prof. srityse jaučiasi geriau, tačiau GTX skirtos yra žaidimams ir AMD kortos neaplenks jų, bent jau artimiausiu metu.

 

Taipogi 200€ vaizdo kortą jau sunku pavadint biudžetine

Kaip ji gali nebūti skirta žaidimams :D? Radeon serijos, kaip ir GTX serijos, vaizdo plokštės yra orientuotos į žaidimų sektorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AMD nėra skirta žaidimams video korta, kur testavo tai testavo tokiuose programose skirtos projektavimui. Taip, AMD prof. srityse jaučiasi geriau, tačiau GTX skirtos yra žaidimams ir AMD kortos neaplenks jų, bent jau artimiausiu metu.

 

Taipogi 200€ vaizdo kortą jau sunku pavadint biudžetine

Tikriausiai labiau nusišnekėt negalėjei, taip amd turi savu minusu bet nėra taip kad amd visiškai neskirtos žaidimams ir firepro čia neprieko vpš kalba eina apie radeon serija..

 

6:22 palyginimas terp radeon ir firepro gaminge

Redaguota , nario willo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AMD nėra skirta žaidimams video korta, kur testavo tai testavo tokiuose programose skirtos projektavimui. Taip, AMD prof. srityse jaučiasi geriau, tačiau GTX skirtos yra žaidimams ir AMD kortos neaplenks jų, bent jau artimiausiu metu.

 

Taipogi 200€ vaizdo kortą jau sunku pavadint biudžetine

Nenoriu tavęs įžeisti , ar kažkas panašaus , bet 1 dalykas , AMD Tikrai skirta žaidimams. Paaiškink kodėl jie su DX12 Tvarkosi geriau , a? Ir palyginimas tavo 200€ tikrai mano manymu yra kur kas daugiau nei 200$. Nepatingėjau ir paieškojau. 200$ lygu 178€. Maždaug tiek kainuoją ir GTX 950 , ir ji manau pirskiriama prie biudžetinių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kodėl visi taip nepatenkinti AMD vaizdo plokštėmis? :D Aš naudoju, problemų nematau, kartais pagrybauja, bet ir tai retai, nesiskundžiu turiu r9 280x veikia tikrai gerai. Laukiu šios vaizdo plokštės, jeigu po pirmų video tikrai gerai atrodys, kad tvarkosi panašiai kaip gtx 980 tai tikrai imsiu aš ją o poto dar dasimesiu ir antra tokia nusipirksiu ateityje, dar noriu pažėti kaip bus kai atsiras gtx 1080 normaliai ir AMD naujoji vaizdo plokštė :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu tavęs įžeisti , ar kažkas panašaus , bet 1 dalykas , AMD Tikrai skirta žaidimams. Paaiškink kodėl jie su DX12 Tvarkosi geriau , a? Ir palyginimas tavo 200€ tikrai mano manymu yra kur kas daugiau nei 200$. Nepatingėjau ir paieškojau. 200$ lygu 178€. Maždaug tiek kainuoją ir GTX 950 , ir ji manau pirskiriama prie biudžetinių

Šeip tai dasimetus ~30e už ~200e išeina gtx 960...

http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/komponentai/vaizdo_plokstes/asus_geforce_gtx_960_2gb_gddr5_strixgtx960dc2oc2gd5

Bet manau gtx 970 vistiek turėtu pralenkti o jau tai labai geras pasiulymas..

Redaguota , nario willo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Nežinau kodėl visi taip nepatenkinti AMD vaizdo plokštėmis? :D Aš naudoju, problemų nematau, kartais pagrybauja, bet ir tai retai, nesiskundžiu turiu r9 280x veikia tikrai gerai. Laukiu šios vaizdo plokštės, jeigu po pirmų video tikrai gerai atrodys, kad tvarkosi panašiai kaip gtx 980 tai tikrai imsiu aš ją o poto dar dasimesiu ir antra tokia nusipirksiu ateityje, dar noriu pažėti kaip bus kai atsiras gtx 1080 normaliai ir AMD naujoji vaizdo plokštė :P

Ne tai ,kad nepatenkinti , o tiesiog jos jau ilgai neoptimizuotos , didelis TDP ir naudoja daug elektros , bet daba visi tikisi ,kad viskas pasikeis su rx480 ,nes jos TDP tikrai mazas , o uz tokia kaina siulo tiek pat galios kiek mazdaug 980.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne tai ,kad nepatenkinti , o tiesiog jos jau ilgai neoptimizuotos , didelis TDP ir naudoja daug elektros , bet daba visi tikisi ,kad viskas pasikeis su rx480 ,nes jos TDP tikrai mazas , o uz tokia kaina siulo tiek pat galios kiek mazdaug 980.

Kiek esu girdėjęs tai dabar jau driveriai tikrai pagerėjo pas juos :). Pats labai laukiu šios GPU, nes mano senutė GTX 560 prieš mėnesį nusprendė nebeveikti. Tikiuosi bus tokia galinga kaip ją reklamuoja. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo šį GPU sueis SU FX-9350 procesoriumi ir visam kompui virš 1'000€ su mokėti nes vientas procas 280€ ir vaizdo korto lietuvoj kainuos 300€+.Tai tikrai gera GPU pats turiu gtx 950 ir gerai veikia.

Su bet kokiu CPU ta korta sueis... Ir kompa galima susirinkti uz 500-600 aisku kai kainos kris rx 480.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Meh.. gėriau biški pataupyčiau ir GTX 1080-70 nusipirkčiau.

Na ne visi gali leisti sau tai. O kiti ir laukt nelabai gali, pavyzdžiui mano atveju, kai mano senutė nusprendė iškepti. Likau be kortos, negaliu nieko pažaisti, o noras yra :). Tuo labiau nevisi naudojas 4k monitoriais. Pas mane vis dar 1080p monitorius, kurio dar ilgai neatsisakysiu. Taigi manau ši korta yra tas "sweet spot'as".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2875 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...