Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atiduosiu Farming Simulator 2013 Titanium Edition(ir kiti žaidimai)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

sugalvojau tokį gan kvailą, bet manau gan įdomų konkursą. Laimėtojas bus išrinktas atsitiktiniu būdų, tačiau dalyviai per laiką turės šansą užsidirbti papildomų taškų, kurie suteiks daugiau šansų laimėti.

 

Kaip gauti taškų:

Dalyvavimas už ačiū — 1 taškas 

Komentaruose tereikia parašyti „Dalyvauju už ačiū!“

Pasiūlyta daina, kuri man tikrai patiks — 1 taškas 

Galite įkelti iki 5 savo siūlomų dainų. 1 man patikusi daina — 1 taškas. Man patikus visoms 5 pasiūlytoms dainoms yra skiriamas 50 taškų bonusas. Jeigu dainą jau esu girdėjęs, ji neužskaitoma.

Pakviestas draugas į konkursą/puslapį — 1 taškas 

Jūsų pakviestas draugas turi dalyvauti šiame konkurse ir parašyti komentaruose „Mane pakvietė (nario slapyvardis)“

Prisijungti prie puslapio — 1 taškas 

Prisijungę prie puslapio komentaruose turite parašyti savo Facebook vardą ir pavardę

Pasidalinti puslapiu — 1 taškas

Turite įkelti nuorodą arba vaizdinį įrodymą, kad Facebooke pasidalinote puslapiu

Patinka pranešimas — 1 taškas 

Paspausdę patinka šios temos komentaruose turite parašyti savo Facebook vardą ir pavardę

Patalpinta puslapio reklama savo facebook puslapyje. 10 žmonių „Reach“ — 1 taškas

Taškų skaičius proporcingai didėja nuo reklamą pasiekusių žmonių. Komentaruose turite palikti nuorodą į reklamą ir foto su „Reach“ skaičiumi.

1 steam trading kortelė — 2 taškai 

Taškų skaičius didėja proporcingai su kortelių skaičiumi. Atsiuntus 10 kortelių suteikiamas 5 taškų bonusas. Korteles siųsti į https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=49927024&token=ZYObbULc

Betkoks CS:GO ginklas. 0.05€ vertė — 1 taškas 

Taškai proporcingai didėja nuo vertės. Atsiuntus 0.5€ vertės ginklą duodamas 5 taškų bonusas. Ginklus siųsti į https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=49927024&token=ZYObbULc

CSGODOUBLE žetonai. 50 — 1 taškas 

Taškai proporcingai didėja nuo žetonų skaičiaus. ID: 76561198010192752

Pirkti iš manęs. 0.25€ — 1 taškas 

Taškų skaičius proporcingai didėja nuo pirkinio vertės. Prieš perkant būtina pasisakyti, kad dalyvaujate konkurse.

 

Darant betkurį iš punktų būtina parašyti komentaruose. Punktų paaiškinimai surašyti į „spoiler“. Prašau neredaguoti pranešimų. Jeigu padarote dar ką nors, tiesiog rašykite naują pranešimą. Redaguotų pranešimų aš galiu nepastebėti.

 

Konkursas vyks lygiai mėnesį.

Pabaiga: 2016-06-24

 

Laimėtojo rinkimo būdas: Jūsų taškai bus konvertuoti į numerį. Daugiausiai taškų surinkęs dalyvis gaus pirmus skaičius, antras antrus ir t.t. 1 taškas — 1 skaičius. Su www.random.org iš visų skaičių bus išrinktas 1 skaičius. Skaičiaus savininkas taps laimėtoju.

 

Prizai:

Skaičiaus savininkas laimi Farming Simulator 2013 Titanium Edition

header.jpg?t=1447356576

Daugiausia taškų surinkęs dalyvis, nepriklausomai ar jis taps laimingo skaičiaus savininku ar ne, laimi Nether: Resurrected

header.jpg?t=1449255552

Paguodos prizas. Bus traukiamas antras laimingas skaičius. Šis dalyvis negali būti laimėjęs nei vieno iš kitų dviejų prizų. Laimi Primal Carnage

header.jpg?t=1447356141

 

 

Na štai ir viskas, manau bus linksma! Visiems linkiu sėkmės!

 

Dalyviai ir jų taškai:

1. Levas — 1 taškas

2. FURIIK — 1 taškas

3. SaiKo — 1 taškas

4. Aleksas — 8 taškai

5. /\/athan — 1 taškas

6. Erikonasz — 2 taškas

7. Zaidejam.lt — 2 taškas

8. Žilvinas P. — 25 taškas

9. MariusPure — 2 taškai

10. MisterisR — 2 taškai

11. Standeris` — 2 taškai

12. rokisv — 1 taškas

13. KarolisY — 1 taškas

14. lux5512 — 36 taškas

15. deivyzo. — 1 taškas

16. FresK — 1 taškas

17.  STEAM žaidimai — 1 taškas

18. -SanTa- — 2 taškai

19.  Žemaitijos Pienas — 28 taškas

20. .Maksvello — 1 taškas

21. Msa13x — 1 taškas

22. g0ld — 2 taškai

23. #Baubas — 1 taškas

24. 3rniXas — 2 taškai

25. Chrissy — 1 taškas

26. Adomas J — 2 taškai

27. LTU_Coras — 1 taškas

28. #iMark — 1 taškas

29. Broady2 — 131 taškai

30. ☭ PP2P — 1 taškas

31. Busas — 1 taškas

32. filthy` — 1 taškas

33. #eNz — 1 taškas

34. .::DoC::. — 1 taškas

35. Martin'as — 1 taškas

36.  Feksas — 3 taškai

37. ArN01d — 1 taškas

38. Dr.Arnas — 1 taškas

39. Flame — 1 taškas

40. So Good√ι — 4 taškai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dalyvauju už ačiū!“

Gavai tašką

 

Dalyvauju už ačiu!

 

 

 

 

 

 

 

Prisijungiau prie puslapio FB.( M.K )

Gavai du taškus. Ačiū už pasiūlytas dainas, Patiko TheFatRat — Monody, tačiau gaila, bet jau esu girdėjęs ją iš ankščiau per MrSuicideSheep :) Vis dar gali pasiūlyti 1 dainą, kadangi du kartus atsiuntei tą pačią.

Atidaviau glock skin (0,09eur vertės) steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198155908169/

Gavai tašką. Dabar tau trūksta 0.41€ iki bonuso :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gavai tašką

 

Gavai du taškus. Ačiū už pasiūlytas dainas, Patiko TheFatRat — Monody, tačiau gaila, bet jau esu girdėjęs ją iš ankščiau per MrSuicideSheep :) Vis dar gali pasiūlyti 1 dainą, kadangi du kartus atsiuntei tą pačią.

Gavai tašką. Dabar tau trūksta 0.41€ iki bonuso :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dalyvauju už ačiū!

Prisijungiau prie puslapio

 

E_A

Uždėjau dar vieną tašką, tik prašau neredaguokit pranešimų, nes galiu nepastebėti. Jeigu padarot dar ką nors, tiesiog parašykit dar vieną pranešimą :)

Šaudai labai gerai, SuicideSheep vienas iš mano mėgstamiausių, problema tame, kad tai reiškia, kad dauguma dainų irgi girdėtos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...