Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Adomas J.

Administratorius
  • Pranešimų skaičius

    3110
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Laimėta dienų

    93
  • Atsiliepimai

    100%
  • Forumo eurai

    638 +Pervesti

Adomas J. paskutinį kartą laimėjo Vasario 11

Adomas J. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Apie Adomas J.

Susisiekimo būdai

  • Discord ID
    AdomasJ

Profilio informacija

  • Lytis
    Vyras

Paskutiniai lankytojai

43851 profilio peržiūros

Adomas J. pasiekimai

Forumo numylėtinis (-ė)

Forumo numylėtinis (-ė) (9/11)

  • Lietuviai žais arba mirs
  • 3000 pranešimų Retas
  • Turintis ką pasakyti Retas
  • Tas, kurio nuomonės klausoma Retas
  • Veteranas

Neseniai gauti ženkliukai

1.6k

Reputacijos taškai

  1. Manau jog reikia žiūrėti dar plačiau. Jie supirko/uždarė tokias platformas, kad būtų viena platforma ir galėtų lengviau prižiūrėt, kontroliuoti ja. Taip, bus atnaujinimai ir platforma bus tobulinama, bet bus ir manau nusitaikyta į serverius kurie pardavinėja paslaugas, Rockstar nieko iš to neuždirba. Taip pat į serverius kurie pažeidinėja autorines teises.
  2. Adomas J.

    Sparkgames

    Įmonė įregistruota Latvijoje. https://sparkgames.lt/pages/imones-kontaktai
  3. Adomas J.

    Ipad 3 Atnaujimas

    Čia yra viskas paaiškinta https://support.apple.com/lt-lt/119858
  4. Temos autoriui prašau nesikurti naujų paskyrų ir nerašinėti komentarų pačiam po tema. Rodo jog tam pačiam rajone nariai randasi, per daug didelis sutapimas.
  5. Kokio velnio pirkti importines mašinas ir kišti pinigus į virtualų pasaulį Man kaip suaugusiam žmogui yra tuo pačiu metu graudu ir juokinga, kad perkami virtualus daiktai kurie tiesa pasakius yra beverčiai, įtariu jog dar už nemažus pinigus yra tai perkama, o jeigu kažkas atsitinka, dažniausiai lieka kaltas tas kas pirko. O dėl pačios administracijos, tai kiekvienas projektas turi įvairia administracija, įvairaus amžiaus ir įvairių asmenybių. Serverių yra pilna, tai gali išbandyti pirma skirtingus serverius ir pamatysi kur tau labiausiai patiks bendruomenė, tada galvoti, ar nori toliau jame žaisti, investuoti savo laiką.
  6. Apvaliau būsenos atnaujinimus nuo "bonusų" , vienas narys buvo užblokuotas visam laikui, žadėjo prie "bonusų" papildomus pinigus, bet iš neigiamų atsiliepimų galima spręsti jog niekas jų negavo. :)

  7. Turi iš SEO pusės labai dirbti norint, kad projektas sulauktų sėkmės. Turi blog'ą, tai kepi kasdien SEO straipsnius kurie padėtų užimti pozicijas geresnes. Dar gali pradėti rašyti serverių savininkams ir kviesti juos įsikelti savo serverius. Puslapis tik anglų kalba, pagalvočiau apie kitas kalbas, lietuvių, vokiečių ir t.t Čia va ką meta dabar per google, tai patariu tikrai prie SEO tvarkymo daug laiko skirti, kažkas su indeksavimu pas tave blogai
  8. Adomas J.

    fivem CnR LT - Pirmasis Lietuvoje!

    Daug serverių nuo pat FiveM Lietuvoje pradžios pradėjo naudoti RP, nors serveriai nėra gryni RP ir būna tokių kurie visiškai nieko bendro neturi su RP. Aišku, kai dauguma serverio kūrėjų yra gan jauni, net nesugalvoja pagooglinti, pasidomėti kas yra RP ir kas negali būti priskiriama kaip RP, tai taip ir gaunasi. Ta RP frazė kaip trending frazė labiau dabar, jeigu turi serverio pavadinime ja, galbūt ir daugiau žaidėjų sulauksi serveryje. Teko man SA:MP laikais žaisti Cops and Robbers, tai ten išvis būdavo jog kaip freeroam labiau tipo net, būdavo ten kažkokios tai misijos, bet būna jog tiesiog važiuoji ir bėgi nuo policijos, šaudai ir gaudai, tiesiog darydavai ką nori. Pagooglinau dabar ir radau jog yra SA:MP cops and robbers serverių, tai kaip pvz: Mike's Cops And Robbers apie jokį role play nėra išvis užsiminta. Tiesiog "Mike's Cops and Robbers is a San Andreas Multiplayer (SA-MP) server which aims to bring the single-player Grand Theft Auto: San Andreas experience of cops chasing criminals into a multiplayer environment, where you can choose your side."
  9. Šiaip yra seniau uzdarbis.lt nulaužtas, nebūtų pirmas kartas
  10. Adomas J.

    parduodu Visos prenumeratos pigiau!

    @Zenkicas naujų temų nereikia jog tas pačias paslaugas reklamuoti. Galime vieną sukurti ir tiesiog redaguoti, parašyti komentarą ir "Pakelti temą" su mygtuku.
  11. Adomas J.

    Pagalbos su nauju pc

    Windows švariai instaliavai? Driveriai visi instaliuoti? BIOS naujausia versija? Windows update nemeta naujų atnaujinimų? Bei ką reiškia "negaunu gero našumo" , tikiuosi pasižiūrėjai YouTube benchmarkus procesoriaus ir vaizdo plokštės. Dar priklauso koks pas tave monitorius, galbūt tu pasijungęs 1440p arba 4K monitoriu ir matai jog mažas FPS.
  12. Adomas J.

    GPU atnaujinimas

    RX 9060 XT būtų geriausia
  13. Adomas J.

    profesine mokykla

    Buvo kas iš klasiokų mokėsi KITM, ten nieko gero, niekas taip ir nedirbo pagal tai ką ten mokėsi, o ir darbą sunku susirasti. Ėjo studijuoti kolegijoje tiesiog po to.
  14. Jo, 2025 metais piratauti labai verta, kai filmus/serialus gali per Netflix, Go3 ir kitas platformas pasižiūrėti už kelis eurus. Yra tokios platformos kaip LRT Epika, ten nemokamai kiek daug įvairių serialų/filmų/dokumentų su lietuvišku įgarsinimus.
  15. Aš tikiuosi Deividai žinai, kad tai ką darai yra nelegalu O dar viską darai ant .lt domeno, per domreg.lt sužino jog hostinger.lt tavo domenas/hostingas talpinamas ir susisiekus jie tavo informacija pateiks. Čia gali daugiau info rasti apie tai: https://www.facebook.com/INAC.LT Žinau jog forume vienas narys buvo nubaustas už nelegalia radiją, baudas mokėjo, paskui kitas narys buvo nubaustas už linkomanijos pakvietimus.
×
×
  • Sukurti naują...