Daug serverių nuo pat FiveM Lietuvoje pradžios pradėjo naudoti RP, nors serveriai nėra gryni RP ir būna tokių kurie visiškai nieko bendro neturi su RP. Aišku, kai dauguma serverio kūrėjų yra gan jauni, net nesugalvoja pagooglinti, pasidomėti kas yra RP ir kas negali būti priskiriama kaip RP, tai taip ir gaunasi. Ta RP frazė kaip trending frazė labiau dabar, jeigu turi serverio pavadinime ja, galbūt ir daugiau žaidėjų sulauksi serveryje. Teko man SA:MP laikais žaisti Cops and Robbers, tai ten išvis būdavo jog kaip freeroam labiau tipo net, būdavo ten kažkokios tai misijos, bet būna jog tiesiog važiuoji ir bėgi nuo policijos, šaudai ir gaudai, tiesiog darydavai ką nori.
Pagooglinau dabar ir radau jog yra SA:MP cops and robbers serverių, tai kaip pvz: Mike's Cops And Robbers apie jokį role play nėra išvis užsiminta. Tiesiog "Mike's Cops and Robbers is a San Andreas Multiplayer (SA-MP) server which aims to bring the single-player Grand Theft Auto: San Andreas experience of cops chasing criminals into a multiplayer environment, where you can choose your side."