Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

(Nebe)reikia nelaginančio telefono


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jau nusipirkau.

 

Sveiki. Jau pustrečius metus turiu tą patį penktą Nexusą, kuriame po vieno neblogo kritimo sugedo mikrofonas. Kadangi telefonas ne pirmos jaunystės, turiu progą pakeisti jį. Vis gi dalies pačių naujausių žaidimų jau nebepaveža pilnai.

Labiausiai norėčiau, kad telefonas nelagintų (mano Nexuso UI visiškai nestriginėja, tikiuosi, kad modernesnis aparatas neveiks prasčiau). Nu dar labai noriu fingerprint scannerio :D

Už naują telefoną galiu sumokėti iki +-800EUR. Domina tik Androidai.

 

Beje, kodėl neperku naujo Nexus 6P? Nes jis linksta lengviau negu šeštas aiFaunas. :D Hu(jni)awei gi.

 

P. S. Su iPhone eikit *Myliu SuperGames.lt*

Redaguota , nario TheMariuzaz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskutinė.

Aš pats nelabai nenusimanau apie android, bet tikrai yra geri telefonai, kol nepradeda puliuot. Aišku kaip ir dauguma telefonų pradeda kažkada gęst ir t,t. Bet galbūt kokį samsung galaxy s3 neo, galaxy s4. Bet ir tau liktų daug pinigų. Bet tavo vietoje imčiau kokį iPhone 6 arba 5, aš ir seniau, kad šūdas tie iOS ir iphonai, bet jie yra tikrai geri telefonai, ir nelagina, gerai fotkina, yra daug panašių programėlių kaip ir android, tik, kad muzika sunkiau ten isirašyti, bet irgi yra programėlių specialiai muzikai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rekomenduočiau imti kuo naujesnį samsungą, ar S6 ar S7 nėra skirtumo, jie visi geri, rinkis pagal išvaizdą, tačiau jei nori visus žaidimus žaist manau užtektu S5, telefonai pradeda laginti ne dėl to dažniausiai, kad jie iškrenta ir panašai, bet taip rekomenduoju samsungus laiko ir gana ilgai baterijos ir daug įvairių funkciju tiek "for fun" ir tiek jie yra gana kokybiški ir galingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats nelabai nenusimanau apie android, bet tikrai yra geri telefonai, kol nepradeda puliuot. Aišku kaip ir dauguma telefonų pradeda kažkada gęst ir t,t. Bet galbūt kokį samsung galaxy s3 neo, galaxy s4. Bet ir tau liktų daug pinigų. Bet tavo vietoje imčiau kokį iPhone 6 arba 5, aš ir seniau, kad šūdas tie iOS ir iphonai, bet jie yra tikrai geri telefonai, ir nelagina, gerai fotkina, yra daug panašių programėlių kaip ir android, tik, kad muzika sunkiau ten isirašyti, bet irgi yra programėlių specialiai muzikai. :)

 

Mano senukas gyvenime nepūliavo. :D o iPhone nenoriu, nes iOS kažkaip labai apsunkinti paprasti dalykai. Tas pats tavo minėtas muzikos įkėlimas - puikus pavyzdys. Kam man į kompą įsirašyt 200MB sveriančią programą, kad galėčiau įsikelti 4MB dainą?

Beje, siūlai mano Nexus 5 iškeisti į S3 Neo/S4. Really?

 

S6 Edge Plus 64GB pats turiu nelagina, viskas čiki piki tvarkoi. Yra tas fingerscaneris ir dar daugiau!

 

Įdomu, o kaip dėl S7/Edge?

 

 

Nokia 3310

 

Neblogas variantas. Tik rask tokį su nesusidevėjusia baterija. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jai tu nepatenkintas savo nexus, ir esi vienas iš ten tų, kuriam senesni modeliai netinka. Tai galiu pasiūlyti - https://www.omnitel.lt/privatiems/telefonai/getnord/onyxsu šituo galėsi ir padaužyti snukius :D

Man toks praverstu, kad is nervu kai lagina vel i stala netrenkciau ir nesudauzyciau. Bet is tikruju neapsimoka tokio sudo imt nes jis letas ir negrazus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats nelabai nenusimanau apie android, bet tikrai yra geri telefonai, kol nepradeda puliuot. Aišku kaip ir dauguma telefonų pradeda kažkada gęst ir t,t. Bet galbūt kokį samsung galaxy s3 neo, galaxy s4. Bet ir tau liktų daug pinigų. Bet tavo vietoje imčiau kokį iPhone 6 arba 5, aš ir seniau, kad šūdas tie iOS ir iphonai, bet jie yra tikrai geri telefonai, ir nelagina, gerai fotkina, yra daug panašių programėlių kaip ir android, tik, kad muzika sunkiau ten isirašyti, bet irgi yra programėlių specialiai muzikai. :)

Omg tu biški atsilikes nuo gyvenimo, siūlai telefonus kuriuos pirko prieš kelis metus, dabar juk yra pilna naujų telefonų... O dar jis 800 eurų pasiruošes sukloti.

 

 

 

Temos kūrėjau siūlau samsung galaxy s7 edge, arba s6 edge. Tie tai tikrais nelagins :D

Redaguota , nario liudvikhd
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Omg tu biški atsilikes nuo gyvenimo, siūlai telefonus kuriuos pirko prieš kelis metus, dabar juk yra pilna naujų telefonų... O dar jis 800 eurų pasiruošes sukloti.

 

 

 

Temos kūrėjau siūlau samsung galaxy s7 edge, arba s6 edge. Tie tai tikrais nelagins :D

Tai buvo mano nuomonė, o savo nuomonę pasilikti prašom sau "Atsilikėli" tu labiau toks atrodai, neisitikinęs koks žmogus yra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Xperia Z5 Premium     turbūt vienas iš geriausių modelių už prieinamą tau kainą kaip ir sakei +-800 eur. Yra Z5 compact  ir paprastas Z 5 (pigesni per pus beveik), man tokių nereikia, nes ten išvis prikišta visko, bet, kad nelūž garantuoju 100% pats sony naudoju 4 metus, niekart neužstrigo, ekranai labai tvirti, krito milijonus kartų... Dėl Z 5 tikiuosi bus tas pats, čia reikia pasidomėti labiau, samsungų pirkti nemėgstu, todėl ir nieko apie juos nesakau, nežinau. :)

Redaguota , nario Soul Fusion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš žiūrėtų HTC 10 video, atrodo gražiai jis labai, bet kamera.. Ugh, Samsungas way better tuo atvėju. Touchwiz'as atbaido labiausiai nuo samsungų, bet dabar jeigu taip dairytis tarp android telefonų, imčiau manau S7. Galingas, didelis (Edge versija), puiki kamera, gražus dizainas, prie touchwizo prisipratint galima nors ir nepatinka jis man... Imk S7, jei galimybės yra, Edge versiją. Ir samsungo ekranas... Žodžiu, imk samsungą ir džiaugsiesi :D 

Redaguota , nario r@kūn'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reiskia gero/greito telefono tu taip ir neturesi!

Nesutikčiau su tuo tavo teiginiu. Turės jis tą greitą telefoną pirkdamas S7, jis kaikuriais aspektais bus net greitesnis už betkurį iPhone, bet tik pirmus 3-6 mėnesius. Po šio laikotarpio prasidės pirmieji lūžinėjimai, pradės mesti errorus, kad trūksta vietos, baterija susigadins. Kaip ir įprasta Samsungams. Jeigu imti Androidą tai tik Nexusą. Vieninteliai kurie nelagina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesutikčiau su tuo tavo teiginiu. Turės jis tą greitą telefoną pirkdamas S7, jis kaikuriais aspektais bus net greitesnis už betkurį iPhone, bet tik pirmus 3-6 mėnesius. Po šio laikotarpio prasidės pirmieji lūžinėjimai, pradės mesti errorus, kad trūksta vietos, baterija susigadins. Kaip ir įprasta Samsungams. Jeigu imti Androidą tai tik Nexusą. Vieninteliai kurie nelagina.

Nesutikciau, bet po 3-6 men. sutikciau!

Gelezine logika!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...