Peršokti į turinį

Pirmas modelis...


AntanasZ.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2904 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, mokausi dar, va per kažkur pusvalandį sukūriau naują modelį. Skardinė užsidaro/atsidaro. Ant skardinės nieko neuždėjau, nes per daug "poligonų" užmečiau, kad tik gražiau atrodytų :D... Tai gal kada uždėsiu tą paveiksliuką ant skarbonkės... Arba imsiuosi naujo projekto, kas netingi, gal gali pasiūlyti kažką paprasto, kažką panašaus (ne skardinę...). http://www.part.lt/perziura/c51e9bb3a2cec6360676dc30f05feac9567.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, mokausi dar, va per kažkur pusvalandį sukūriau naują modelį. Skardinė užsidaro/atsidaro. Ant skardinės nieko neuždėjau, nes per daug "poligonų" užmečiau, kad tik gražiau atrodytų  :D... Tai gal kada uždėsiu tą paveiksliuką ant skarbonkės... Arba imsiuosi naujo projekto, kas netingi, gal gali pasiūlyti kažką paprasto, kažką panašaus (ne skardinę...). http://www.part.lt/perziura/c51e9bb3a2cec6360676dc30f05feac9567.png

Pabandyk padaryti ginkla  :)

 

Ir visa tai padaryta pagal youtube.com, tai nieko unikalaus nematau.

Tai dėl to ir yra pirmas modelis. Nebus unikalus iš pirmo karto juk reikia pasižiūrėti kaip daroma  :D

Redaguota , nario SaiKo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir visa tai padaryta pagal youtube.com, tai nieko unikalaus nematau.

Na gal ir nepaminėjau, bet youtebe.com tik renderinimas buvo paimtas, kadangi sunku buvo ir taip susigaudyt. Modeliavymosi mokiaus ir seniau, tik su šia programa mokiaus mažai, bet šita lengviausia, nors ir daug funkcijų. Taip pat nusižiūrėjau 2 hotkey. Tai tu čia suklydai :). jei būčiau daręs pagal youtube viską, tai būčiau uždėjęs ir paveiksliuką. :)

Tai dėl to ir yra pirmas modelis. Nebus unikalus iš pirmo karto juk reikia pasižiūrėti kaip daroma  :D

Na supranti, vieni ima viską iš karto, bet nieko neišeina, o kiti pradeda nuo smulkmenų... Projektas pirmas tikrai, nors ir mokiaus, bet nei vieno nepublikavau... Manau šitas postas unikalus tik dėl to, kadangi niekad nemačiau kažko panašaus, net buvau temą sukūręs, ar nėra rimtų modeliuotojų. Nes aš tai niekad nežadu būt tuo, kuris ima jau padarytus modelius ir perdaro, kaip dauguma iš čia.... Kažkaip gėda net būtų, čia pvz.: kai samp mašinas koreguoja, ten nėra beveik ko veikti, tik mokėt reder'inti ir įrašyti, wow... O va tokius tai pripažįsta visi, o kai aš dariau nuo 0, tai jau youtube kopinau :D. Taip kopinau render'inimą ir kelius hotkey. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gal ir nepaminėjau, bet youtebe.com tik renderinimas buvo paimtas, kadangi sunku buvo ir taip susigaudyt. Modeliavymosi mokiaus ir seniau, tik su šia programa mokiaus mažai, bet šita lengviausia, nors ir daug funkcijų. Taip pat nusižiūrėjau 2 hotkey. Tai tu čia suklydai :). jei būčiau daręs pagal youtube viską, tai būčiau uždėjęs ir paveiksliuką. :)

Na supranti, vieni ima viską iš karto, bet nieko neišeina, o kiti pradeda nuo smulkmenų... Projektas pirmas tikrai, nors ir mokiaus, bet nei vieno nepublikavau... Manau šitas postas unikalus tik dėl to, kadangi niekad nemačiau kažko panašaus, net buvau temą sukūręs, ar nėra rimtų modeliuotojų. Nes aš tai niekad nežadu būt tuo, kuris ima jau padarytus modelius ir perdaro, kaip dauguma iš čia.... Kažkaip gėda net būtų, čia pvz.: kai samp mašinas koreguoja, ten nėra beveik ko veikti, tik mokėt reder'inti ir įrašyti, wow... O va tokius tai pripažįsta visi, o kai aš dariau nuo 0, tai jau youtube kopinau :D. Taip kopinau render'inimą ir kelius hotkey. 

 

Jo kažkaip daug pamokų, kaip taip pasidaryt ir kažkodėl viskas atitinka 1:1

Pvž čia: 

 

lygiai toks pat beveik, buvau rades kur ir su tavo 1:1.

Na ir taip aišku, kad mes nežinom ar tu tikrai darei ar tu mums meluoji jog nedarei pagal youtube tai čia sau pasilik, bet įdėja tai manau tikrai iš youtube, ir dėl to nieko unikalaus, juk nesunku būtų ką nors kito sumastyt... Nes aš galiu ir mašinos modeli padaryt su youtube, ir tai nieko įspudingo nebus nes bus įdėja iš youtubes ar net viskas copy paste iš tutorial.

Redaguota , nario eWarz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tiesa, dar norėčiau pridurti, kad ewarz galėtų pats "nukopinti" nuo youtube, bet kad būtų tobulai, o ne iškraipytas. Priimtum challenge?


Jo kažkaip daug pamokų, kaip taip pasidaryt ir kažkodėl viskas atitinka 1:1

Pvž čia: 

 

lygiai toks pat beveik, buvau rades kur ir su tavo 1:1.

Na ir taip aišku, kad mes nežinom ar tu tikrai darei ar tu mums meluoji jog nedarei pagal youtube tai čia sau pasilik, bet įdėja tai manau tikrai iš youtube, ir dėl to nieko unikalaus, juk nesunku būtų ką nors kito sumastyt... Nes aš galiu ir mašinos modeli padaryt su youtube, ir tai nieko įspudingo nebus nes bus įdėja iš youtubes ar net viskas copy paste iš tutorial.

Tai tu kietas, padaryk. Be to dariau su kita programa iš viso :D. Su šia mokiausi, bet per mažai parinkčių :). Laukiu tavo mašinos, bei video, palei kurį darei, kad palyguntume... Padaryk per savaitę, bet normalią, o ne šiaip kokį mėšlą. Kalbi kaip naujokai atėję į štanginę :D. matomai šitame video low modelis, skirtas žaidėjams, kurių pc yra ne kokie...

Redaguota , nario AntanasZ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesa, dar norėčiau pridurti, kad ewarz galėtų pats "nukopinti" nuo youtube, bet kad būtų tobulai, o ne iškraipytas. Priimtum challenge?

Tai tu kietas, padaryk. Be to dariau su kita programa iš viso :D. Su šia mokiausi, bet per mažai parinkčių :). Laukiu tavo mašinos, bei video, palei kurį darei, kad palyguntume... Padaryk per savaitę, bet normalią, o ne šiaip kokį mėšlą. Kalbi kaip naujokai atėję į štanginę :D. matomai šitame video low modelis, skirtas žaidėjams, kurių pc yra ne kokie...

 

Padariau: 

 

 

Čia nėra ko įrodynėt, kai pasižiūri ir paspaudi tuos pačius mygtukus...

O be to dėl to jog sakai jog per mažai prinkčių, 3ds max man rodos turi daugiausia, lenkia ir visokius maya man rodos.

Redaguota , nario eWarz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padariau: 

 

 

Čia nėra ko įrodynėt, kai pasižiūri ir paspaudi tuos pačius mygtukus...

O be to dėl to jog sakai jog per mažai prinkčių, 3ds max man rodos turi daugiausia, lenkia ir visokius maya man rodos.

Maya yra bent 2 kartus tikrai daugiau pasirinkčių. Tai nevaidink kietu, jei negali įrodyt, gyvenimiška pamoka. Kai buvau visškai žalias aš net tos skarbonkės nemokėjau padaryt, tikrai nėra viskas taip lengva, o jei tu jau toks patyręs, įrodyk, arba užsičiaupk ir džiaukis savo tais video youtubei :D. Be to nieko tu neįrodei.

Mayos 1 iš 6 ar 7 pasirintinių puslapių: http://www.simlab-soft.com/Simlabimages/sketchup-importer-for-maya/sketchup-importer-maya-screenshot-1b.jpg Kiekviename puslapyje kitokios pasirinktys, tik pagrindinis menu nevisiškai pasikeičia. Įrodei kiek tu žinai.

Numetei video, kuri trunka 1h30min, kad darytum viską grynai, kaip per video, jį reikia sutabdynėti. Tai minimum užtruksi 2x ilgiau, ne tą pasirinktį pasirinkus gali nukentėti visas darbas, darbą visada turi prižiūrėti, jei nepastebi atgal labai toli negali grįžti... Taip pat piešinio nenupieši su bet kokiu pc, priklauso ir nuo pc dalių. Tad nevaidink čia kieto, jei žinai kažką tame savo cs 1.6 ar moki youtube naudotis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maya yra bent 2 kartus tikrai daugiau pasirinkčių. Tai nevaidink kietu, jei negali įrodyt, gyvenimiška pamoka. Kai buvau visškai žalias aš net tos skarbonkės nemokėjau padaryt, tikrai nėra viskas taip lengva, o jei tu jau toks patyręs, įrodyk, arba užsičiaupk ir džiaukis savo tais video youtubei :D. Be to nieko tu neįrodei.

Mayos 1 iš 6 ar 7 pasirintinių puslapių: http://www.simlab-soft.com/Simlabimages/sketchup-importer-for-maya/sketchup-importer-maya-screenshot-1b.jpg Kiekviename puslapyje kitokios pasirinktys, tik pagrindinis menu nevisiškai pasikeičia. Įrodei kiek tu žinai.

Numetei video, kuri trunka 1h30min, kad darytum viską grynai, kaip per video, jį reikia sutabdynėti. Tai minimum užtruksi 2x ilgiau, ne tą pasirinktį pasirinkus gali nukentėti visas darbas, darbą visada turi prižiūrėti, jei nepastebi atgal labai toli negali grįžti... Taip pat piešinio nenupieši su bet kokiu pc, priklauso ir nuo pc dalių. Tad nevaidink čia kieto, jei žinai kažką tame savo cs 1.6 ar moki youtube naudotis. 

 

Uoj... nežinau žinok nieko, kažkaip dirbu su šiom abiom programom pats nemodeliuoju nebent kažką simple ar padeda šiais atvejais youtube, ar tiesiog modeliai internete, aš kuriu iš modelių video tai yra kas kita, bet modelaivimo procesus žinau tikrai. 

 

Ir visu antra jei tu sakai jog tavo darbas unikalus beveik nenaudota youtube, tai pasakyk iškur kilo įdėja daryt būtent tokį dalyką, kai jis yra daug kartu paplatintas ir daug tutorial, nes tikrai pirmam darbui tokios įdėjos būna.

 

Taigi, pasakyk kuo tavo darbas skiriasi nuo šito: 

 

P.S atsiūsk į pm savo project failiuką ir pažiesim ką būtent darei nuo ko pradėjai daryt ir panašiai, jeigu darei ne pagal youtube juk nebus visas eiliškumas toks pat ir daikto dydis, tiesa? P.S edit data tai pat galiu matyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu man tačkę nupiešk, tada aš nupiešiu prieš tavo tą kreivą snukį tą patį darbą. Mano tema, ne tavo, pats prisipisai prie to savo unikalumo, youtube yra daug modelių, tai kokį benupieščiau, tai toks tipo netiktu. Nieko tu nedirbai, jei tokias palevas rašai. Pats studijavau didžiąją dalį programų kažkur pusę metų. Jei sulankstyčiau šią skardinę, galėčiau šaibų užsikalt. Laukiu tačkos arba stulbinamo unikalaus projekto. Ačiū už paskutinį kanalą, galėsiu tą kardą pakopint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu man tačkę nupiešk, tada aš nupiešiu prieš tavo tą kreivą snukį tą patį darbą. Mano tema, ne tavo, pats prisipisai prie to savo unikalumo, youtube yra daug modelių, tai kokį benupieščiau, tai toks tipo netiktu. Nieko tu nedirbai, jei tokias palevas rašai. Pats studijavau didžiąją dalį programų kažkur pusę metų. Jei sulankstyčiau šią skardinę, galėčiau šaibų užsikalt. Laukiu tačkos arba stulbinamo unikalaus projekto. Ačiū už paskutinį kanalą, galėsiu tą kardą pakopint.

 

Tai tu man taip ir nepasakei: 

1. Iš kur tuomet kilo įdėja būtent tai daryt? Jeigu jau nekopinai nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir visa tai padaryta pagal youtube.com, tai nieko unikalaus nematau.

Aš nesuprantu, iš kur tiek haterių šitame forume. Žmonės nori parodyti, ką padarė, pasidalinti su kitais, įvertint, o čia išsišokinėja, kad nieko unikalaus. Gi pirmas darbas, žmogau, atsipeikėk. :D

Temos autoriui tai šaunuolis, kaip pirmas darbas labai puikus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu, iš kur tiek haterių šitame forume. Žmonės nori parodyti, ką padarė, pasidalinti su kitais, įvertint, o čia išsišokinėja, kad nieko unikalaus. Gi pirmas darbas, žmogau, atsipeikėk. :D

Temos autoriui tai šaunuolis, kaip pirmas darbas labai puikus!

 

Nu aš išsakau savo nuomonę, nei aš ant jo čia pykstu, ar ką. O jis nori jog įvertintume, tai yra tiesa, bet ką reikia vertint jei darbas iš youtube? Čia taspats sakyt: wa pirmas darbas pasižiejau youtube kaip reikia piešt būtent vieną dizainą jį padariau 1:1 ir va vertinkit, tai mes čia vertintume ne ta žmogu kuris dare o kur jis žiūrėjo, nes aš nieko unikalaus nematau, nes yra 1:1 su jo darbu daug, tai esmė tokia. O dėl youtbue ar jis žiūrėjo ar ne negalima pasakyti, bet jo įdėja pasirinkta tai tikrai iš kažkur pamatė ir panašiai, tai, kai kita karta darytu būtų smagu pažiūrėti unikalesne įdėją, kad ir tapačią skardinę tik su kokia rankenėlę, tada tikrai būtų šaunuolis, būtų kažkaip unikaliau ir neatrodytu jog nuo youtube viskas daryta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

803bc0fba793f1bf5b65586a1c1999ee812.png

 

visi nuo kažko pradeda :)

 

Dėl mayos ir max'o, tai netikiu, kad visas tas funkcijas ir išnaudojai, kad sakai jog daugiau funkcijų :D Tą patį, ką gali su maya darant skarbonkę, tą patį gali ir max'e.

Kaip naujokas, sakyčiau daugoka bangų keli :)

Redaguota , nario pauliuzas97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

803bc0fba793f1bf5b65586a1c1999ee812.png

 

visi nuo kažko pradeda :)

 

Dėl mayos ir max'o, tai netikiu, kad visas tas funkcijas ir išnaudojai, kad sakai jog daugiau funkcijų :D Tą patį, ką gali su maya darant skarbonkę, tą patį gali ir max'e.

Kaip naujokas, sakyčiau daugoka bangų keli :)

 

Va va tavi darbas iš tikro matos jog unikalesnis kažkuo, tikrai didelis respektas, atrodo ir orginali įdėja, ir nėra 1:1 su kitais modeliais, tikrai šaunuolis sėkmės kituose darbuose!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va va tavi darbas iš tikro matos jog unikalesnis kažkuo, tikrai didelis respektas, atrodo ir orginali įdėja, ir nėra 1:1 su kitais modeliais, tikrai šaunuolis sėkmės kituose darbuose!

Jeigu įdomu:

https://www.supergames.lt/topic/231752-3d-models-show-off/

flickr: https://www.flickr.com/photos/111979904@N04/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2904 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...