Peršokti į turinį

Prisijungčiau į minecraft projektą


Paulius_Adm

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2929 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,


 


para-separator.gif


 


Na vienu žodžiu turiu šiuo momentu daugiau laisvo laiko tai pagalvojau gal prisijungčiau į kokį minecraft projektą.


 


para-separator.gif


 


Man yra 17 metų, minecraft žaidimą žaidžiu labai senai, taipogi serverius irgi jau nuo seniai kuriu, tobulėju ir stengiuosi kiekvieną kartą padaryti kažką unikalesnio ar geresnio. Esu draugiškas, su manimi tikrai nėra sunku susikalbėti ir sutarti, visada galiu pasiūlyti kaip geriau ar patarti ką galima dar padaryti ,kad serveris būtų unikalesnis bei geresnis.


 


para-separator.gif


 


Nežinau ar kam tai rūpi ,bet buvau šiuose projektuose:


timenet.lt


respawn.lt


justmc.lt (seniai)


eclipt.lt (jau nebėra)


spawn.lt


na žinoma tų projektų buvo ir daugiau tačiau čia vieni iš tų kuriuose praleidau daugiausiai laiko.


 


para-separator.gif


 


Ką aš galėčiau atlikti projekte ?


 


Moku dirbti su įskiepiais. Šiek tiek kuriu įskiepius ,bet kurime dar tik pradinukas. Tačiau kalbant apie redagavimą tai visada kažką išspaudžiu gražiau, unikaliau.


 


para-separator.gif


 


Reikalavimai


.lt domenas


finansai kurie neleis serveriui žlugti po 1-2 mėnesių


vps hostingas


pagarbi administracija


 


para-separator.gif


 


Susisiekimas:


Forumo asmenine žinute (až)


Skype: domcee10


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įskiepius redaguoti moka čiut ne kiekvienas, tai čia tiek temoki?

Visu pirma neverk po kiekviena tema ir ne freepostink. O antra tai paskaityk dar kartą nes žiūriu su skaitymu problemos. Šiek tiek kuriu įskiepius ,bet kurime dar tik pradinukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma neverk po kiekviena tema ir ne freepostink. O antra tai paskaityk dar kartą nes žiūriu su skaitymu problemos. Šiek tiek kuriu įskiepius ,bet kurime dar tik pradinukas.

Oj oj kokie mes pykti, o ką tu sugebi tada išvis? Kam tu toks reikalingas tada paklausiu grūbei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oj oj kokie mes pykti, o ką tu sugebi tada išvis? Kam tu toks reikalingas tada paklausiu grūbei?

Paklausk tų projektų savininkų pas kuriuos buvau. :) Bet šiaip pūsk iš temos nes atsibodo tau į nesamoningus klausimus atsakinėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradinukiškų pluginų abejoju, jog kam nors reikia. Patirtis sukaupta tik šūdserveriuose, kurie didelės naudos nemanau, jog galėtų atnešti geram projektui.

 

PEACE

Gal jie ir šūdserviai :) Neneigiu :) Bet pelnas žvėriškas bent jau timenet eina ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskaičiau temą. Pagalvojau gal ir normalus yra, bet kai perskaičiau jo atsakymus į pranešimus tai supratau jog ne kažką. Ne veltui iš tokių projektų kaip timenet. Keista kodėl nepasilikai ten? Iš ten daugelis scamerių administracijoj ir šiaip visiems žinomi veikėjai ten keli yra. Čia tik mano nuomonė. Nereikia imt stipriai į plaučius. Sėkmės ieškant projekto..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskaičiau temą. Pagalvojau gal ir normalus yra, bet kai perskaičiau jo atsakymus į pranešimus tai supratau jog ne kažką. Ne veltui iš tokių projektų kaip timenet. Keista kodėl nepasilikai ten? Iš ten daugelis scamerių administracijoj ir šiaip visiems žinomi veikėjai ten keli yra. Čia tik mano nuomonė. Nereikia imt stipriai į plaučius. Sėkmės ieškant projekto..

iš tokio kaip tu priimu viską ;) O nelikau būtent dėl scaminimo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal jie ir šūdserviai :) Neneigiu :) Bet pelnas žvėriškas bent jau timenet eina ;)

Sakai ten žvėriškas pelnas, tu bent žinai kiek tas Vytune apipisęs vaikų kurie iš tevų telefonų siunčia jam pinigus?

 

Pradinukiškų pluginų abejoju, jog kam nors reikia. Patirtis sukaupta tik šūdserveriuose, kurie didelės naudos nemanau, jog galėtų atnešti geram projektui.

 

PEACE

Pala pala, ar tik ne tu ten kūrei projektą ir jame niekas nesilankė ir už ~2 savaičių užsidarė? Tavo vadinami šūdserviai yra tie patys hardmc visokie ir visi kiti, tiesiog pirmti tokie projektai ir viskas dėl to susidomėjimas. Tas jausmas kai šmeižiantis žmogus kitą buvo lygiai toks pat praeitį o dabar tipo "Daug pasiekęs" 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2929 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...