Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Newest-Life.lt | | Kartą žmogus yra pasakęs: „Laimė - netoliese“. Todėl ir esame su jumis!


DuokParukyt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kad tik pasisektu tam projektui, nes su Dovydo modifikacija nei vienas bugų nesutvarkydo ir tai naujos sistemos bugindavos.Palinkėsiu tik sekmės, gal per rekorda ateisiu pažiet ka jus ten gero padarėte.

Dėkoju. Šiaip tie domenai yra niekai, svarbiausia pats žaidimas ir modifikacija.

Naujinome po truputį nuo 2013m. ir mano manymu bus įdomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne aš savininkas, galiu pasakyti tiek, new-life jis pats pardavęs buvo ir verkė paskui. Better-life tikrai ne jo buvo. Tema baigta apie šiuos dalykus

Aš niekam niekada nepardaviau. Aaron kaip sakiai, nesi savininkas todėl aplamai tavo žodis čia niekas. Better-Life seniau priklausė man (maždaug pries metus laiko). O dėl New-Life domeno manau dar nepabaiga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš niekam niekada nepardaviau. Aaron kaip sakiai, nesi savininkas todėl aplamai tavo žodis čia niekas. Better-Life seniau priklausė man (maždaug pries metus laiko). O dėl New-Life domeno manau dar nepabaiga.

Nesuprasi ko tu čia sieki. Nori atgaut pinigus už domeną rašyk glock ar kaip jis ten. Nori rašyt pareiškimą rašyk ant žmogaus kuris atidavė domeną glockui. Viskas jau kaip ir aiškinta po kelis kartus kas ir kaip buvo ir kas kaltas. O dėl better-life jau pradėjai pasakas sekt :D kyla klausimų kreipkis į skype.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprasi ko tu čia sieki. Nori atgaut pinigus už domeną rašyk glock ar kaip jis ten. Nori rašyt pareiškimą rašyk ant žmogaus kuris atidavė domeną glockui. Viskas jau kaip ir aiškinta po kelis kartus kas ir kaip buvo ir kas kaltas. O dėl better-life jau pradėjai pasakas sekt :D kyla klausimų kreipkis į skype.

Jau viska grąžinau jiems , pagal viska turėtu jau nebeturėti priekaištu. Viska atidaviau ką turėjau. Sakė viskas tvarkoj. Peace.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš niekam niekada nepardaviau. Aaron kaip sakiai, nesi savininkas todėl aplamai tavo žodis čia niekas. Better-Life seniau priklausė man (maždaug pries metus laiko). O dėl New-Life domeno manau dar nepabaiga.

 

Neužknisk tu, emigrante chrienovas. Nusipirkau tai ir nesizyzliok kaip pienburnis. Aiškinkis pats su savim. Man nesvarbu ką tu turėjai, viskas dabar priklauso mums. O su new-life be abejo, kad nepabaiga - galbūt kokį projektuką ateity atidarysim ir su šiuo pavadinimu.

Atrodo metų daug, bet vis tiek šakojiesi dėl domeno kuris nei populiarus nei ką, tik kad siejasi su tavo "geru ir visada ON" projektu ir su Dovydo sėkmės laikotarpiu. Viskas. Dar nori reikštis, rašyk į skype ar kur, čia žmonėm dar nuotaiką gadini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neužknisk tu, emigrante chrienovas. Nusipirkau tai ir nesizyzliok kaip pienburnis. Aiškinkis pats su savim. Man nesvarbu ką tu turėjai, viskas dabar priklauso mums. O su new-life be abejo, kad nepabaiga - galbūt kokį projektuką ateity atidarysim ir su šiuo pavadinimu.

Atrodo metų daug, bet vis tiek šakojiesi dėl domeno kuris nei populiarus nei ką, tik kad siejasi su tavo "geru ir visada ON" projektu ir su Dovydo sėkmės laikotarpiu. Viskas. Dar nori reikštis, rašyk į skype ar kur, čia žmonėm dar nuotaiką gadini.

Koki nervai :D

Matyt, patiems reputacija nuo to nedidėja tiesa?

Turi kažką prieš emigrantus. Skype andriusx33 galėsi papasakot kas tau taip nepatinka.

Ir manau tai yra laisva tema taip? Todėl neturi teisės drausti rašyti man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koki nervai :D

Matyt, patiems reputacija nuo to nedidėja tiesa?

Turi kažką prieš emigrantus. Skype andriusx33 galėsi papasakot kas tau taip nepatinka.

Ir manau tai yra laisva tema taip? Todėl neturi teisės drausti rašyti man.

Tik gadini savo reputacija su tokiomis nesamonęs ir atskleidi koks esi žmogus. Metų daug, bet proto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik gadini savo reputacija su tokiomis nesamonęs ir atskleidi koks esi žmogus. Metų daug, bet proto...

Gadinu reputacija? Nepasakyčiau....  Pats nesi toks protingas kokiu save laikai... Pries pateikiant teiginį pasidomėk ar jis tikslus.

Ir manau, kad tik jūs gadinatės savo reputacija. Na, bet laikas parodys. Mačiau keletą nuotraukų iš serverio. Atrodė, gan neblogai.

Tik klausimas kodėl taip ilgai kuriat nuo 2013?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gadinu reputacija? Nepasakyčiau....  Pats nesi toks protingas kokiu save laikai... Pries pateikiant teiginį pasidomėk ar jis tikslus.

Ir manau, kad tik jūs gadinatės savo reputacija. Na, bet laikas parodys. Mačiau keletą nuotraukų iš serverio. Atrodė, gan neblogai.

Tik klausimas kodėl taip ilgai kuriat nuo 2013?

Jeigu skaitei naujienas, tai buvo rašoma, kad ir buvo pertrauka, bei po biški kūrė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakėte nuo 2013m newest-life yra aš tada kai better-life lošiau net negirdėjau apie toki projekta.O tiesa kada buvo newest-life domenas sukurtas?

Nes jis nesireklamavo, tiesiog buvo nupirkta modifikacija ir prie jos dirbta. Tiksliai nežinau, kada buvo sukurtas domenas, turbūt prieš kokius metus arba dar vėliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...