Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Newest-Life.lt | | Kartą žmogus yra pasakęs: „Laimė - netoliese“. Todėl ir esame su jumis!


DuokParukyt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ha ha ha, pats bendravau su Pauliu sakė tikrai ne tau pardavęs, dėl šito galim iš pidisoko lažintis. Be to įdomu pažiūrėk https://www.supergames.lt/topic/263038-parduodu-skubiai-domena/?hl=new-lifehttps://www.supergames.lt/topic/255620-parduodamas-domenas-pavadinimu-better-lifelt/dar viena tema.

Supranti jeigu žmogu apgavo teks tau dėl to gražinti domena new-life o iš to žmogaus pinigu atsiimti.O ka kitaip apie projektų savininkus sakyti jei negražins, truksta žodžių. Redaguota , nario @Tautvis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti jeigu žmogu apgavo teks tau dėl to gražinti domena new-life o iš to žmogaus pinigu atsiimti.O ka kitaip apie projektų savininkus sakyti jei negražins, truksta žodžių.

Ne aš savininkas, galiu pasakyti tiek, new-life jis pats pardavęs buvo ir verkė paskui. Better-life tikrai ne jo buvo. Tema baigta apie šiuos dalykus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne aš savininkas, galiu pasakyti tiek, new-life jis pats pardavęs buvo ir verkė paskui. Better-life tikrai ne jo buvo. Tema baigta apie šiuos dalykus

Žmonės tema net nebis pradėta kur neįsiaiškinsim visos šitos problemos kas domena iš ir ta paėme.Žaidėjai nevarkite su newest-life.lt skripteris nematytas maperis irgi nėra žinomas tai tik eilinis serveris.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmonės tema net nebis pradėta kur neįsiaiškinsim visos šitos problemos kas domena iš ir ta paėme.Žaidėjai nevarkite su newest-life.lt skripteris nematytas maperis irgi nėra žinomas tai tik eilinis serveris.

Kaip ir sakiau, ateisi į serverį pamatysi viską, būtų puiku kad tokie kaip tu gal net neužsuktų, nes vien negatyvą skleidžia, nepyk. Bet būtų malonu, kad neberašytum į šią temą. Domenai buvo nupirkti teisėtai, tad sakau, nebeskaityk šios temos ir keliauk savo keliais.

 

 

P.S kiek žinau tave, prisimenu kai new-life garbinai tą projekta o jezus marija ten Divito geriausias, paskui kai paliko, pradėjai stumti, na tai toks ir esi tu žmogelis, kai musė prilimpi kur saldu ;). Peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir sakiau, ateisi į serverį pamatysi viską, būtų puiku kad tokie kaip tu gal net neužsuktų, nes vien negatyvą skleidžia, nepyk. Bet būtų malonu, kad neberašytum į šią temą. Domenai buvo nupirkti teisėtai, tad sakau, nebeskaityk šios temos ir keliauk savo keliais.

 

 

P.S kiek žinau tave, prisimenu kai new-life garbinai tą projekta o jezus marija ten Divito geriausias, paskui kai paliko, pradėjai stumti, na tai toks ir esi tu žmogelis, kai musė prilimpi kur saldu ;). Peace

Nieko aš apie divito nesakiau kažka maišai, ir beto nemėgstu pesimistiskų žmonių kurie už laido mandri, o realybėje bijo susitikti.Šeip aš višiskai optimistiškai į ta žiūriu, koks žmogus toks ir projektas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko aš apie divito nesakiau kažka maišai, ir beto nemėgstu pesimistiskų žmonių kurie už laido mandri, o realybėje bijo susitikti.Šeip aš višiskai optimistiškai į ta žiūriu, koks žmogus toks ir projektas.

Nepyk, bet tu durnas ar iš medžio iškritęs? pesimistas - kuris galvoja, kad viskas bus blogai ateityje ir nieko gero negalvoja, tai prie ko čia uz laido mandri?. Nepyk, na bet tavo išprusimas ohoho. Sakiai ir dar kaip tą tai pamenu. Pričiom čia susitikt bijo ir t.t? Jei čia man grąsini, duodu adresą ir samdyk draugeli su bulka atleksit, graudu tiesiog. Viskas aiškiai buvo įrodytą, domenas pirktas buvo sąžiningai, pats Divito kažkam kažką davė, paskui ar neatgavo ar kažką ir verkė, jo bėdos. Better-life pardavė visai kiti žmonės ir jų istorija visai kitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti jeigu žmogu apgavo teks tau dėl to gražinti domena new-life o iš to žmogaus pinigu atsiimti.O ka kitaip apie projektų savininkus sakyti jei negražins, truksta žodžių.

 

Nieks nieko neapgavo ir nieks nieko nesiruošia grąžint. Apstokit su tais domenais. Visa tai dabar MŪSŲ nuosavybė, baikit varvint seiles.

 

Žmonės tema net nebis pradėta kur neįsiaiškinsim visos šitos problemos kas domena iš ir ta paėme.Žaidėjai nevarkite su newest-life.lt skripteris nematytas maperis irgi nėra žinomas tai tik eilinis serveris.

 

Dėl to ir išsilaikys projektas ilgiau nei kai kurie (kam reiks tas supras kurie), kadangi komanda negirdėta ir be neigiamos reputacijos. Mes nekoncentruojame dėmesio į buvusius projekto žaidėjus. Stengiamės viską atnaujinti taip, kad būtų įdomu visiems. O kad atsiranda tokių kaip Tu, tamsta, ir teršia visą Dovydo darbą, tai galiu pasakyt tik tiek - nepatinka - nesilankyk čia ir negadink vaizdo. Kas norės tas ateis ir žais, susidarys nuomonę kuri nepriklausys nuo tokių kaip TU.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Patiko man labai graži mintis ,,

Kartą žmogus yra pasakęs: „Laimė - netoliese“. Todėl ir esame su jumis!"

 

Bent vienas žmogelis į temą :D

Dėkojam, tiesą sakant įdomi istorija su šitu posakiu - parašiau tik kad užpildyti tuščią vietą, parodyti kolegai, bet kažkaip ir prilipo posakis :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu paklausti kaip jus gavot new-life.lt(ne reklamą) domeną? Aš kam buvau pardavęs, tai gražinau steama ir Endriui atidaviau domeną, bet kaip supratau tai dabar pas jus atsirado?

Nesidomėk ir nesapnuok. Dabar viskas yra pas mus ir gana kabint svetimas problemas. Pirma išsiaiškinkit tarpusavy, nes pirkau aš viską. Nesu vagis. Domenai saugiai administruojami Newest-Life projekto. Dėkoju už dėmesį.

 

Galbūt kas nors norėtų pasiūlyti idėjų serveriui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieks nieko neapgavo ir nieks nieko nesiruošia grąžint. Apstokit su tais domenais. Visa tai dabar MŪSŲ nuosavybė, baikit varvint seiles.

Dėl to ir išsilaikys projektas ilgiau nei kai kurie (kam reiks tas supras kurie), kadangi komanda negirdėta ir be neigiamos reputacijos. Mes nekoncentruojame dėmesio į buvusius projekto žaidėjus. Stengiamės viską atnaujinti taip, kad būtų įdomu visiems. O kad atsiranda tokių kaip Tu, tamsta, ir teršia visą Dovydo darbą, tai galiu pasakyt tik tiek - nepatinka - nesilankyk čia ir negadink vaizdo. Kas norės tas ateis ir žais, susidarys nuomonę kuri nepriklausys nuo tokių kaip TU.

Tavo sakinuose iškur tokie neigiami komentarai niekas jokių darbu neteršia baik kliedėti viena karta, kad paskui reputacijos nesusigadytum viska normalei be pykčiu reikia atsakyti. Redaguota , nario @Tautvis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Domena pardavė Gold_Glock. Baigiam šia temą apie domenus.

Šitam buvau pardavęs, bet kaip Endriu atsirado gražinau šitam Glockuk steam ir ten kelis eur, o domeną gražinau Endriui, tai taip įšeina kad apgavo manę ir Endriu Glockas tas, nu dabar su Andrium susirašysiu ir pareiškima rašysim nes čia kažkokia nesamonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitam buvau pardavęs, bet kaip Endriu atsirado gražinau šitam Glockuk steam ir ten kelis eur, o domeną gražinau Endriui, tai taip įšeina kad apgavo manę ir Endriu Glockas tas, nu dabar su Andrium susirašysiu ir pareiškima rašysim nes čia kažkokia nesamonė.

Va dabar esmė ir pagavau kam čia diela yra, nu nepričiom newest-life čia savininkai, čia tartis reikia su Gold_Glock.
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitam buvau pardavęs, bet kaip Endriu atsirado gražinau šitam Glockuk steam ir ten kelis eur, o domeną gražinau Endriui, tai taip įšeina kad apgavo manę ir Endriu Glockas tas, nu dabar su Andrium susirašysiu ir pareiškima rašysim nes čia kažkokia nesamonė.

Ant ko tu rašysi pareiškimą ? Kiek supratau pats Glockui pardavei(yra tavo tema kuri viską įrodo), ir tada mes jam pasiūlėm nupirkt tai ir nupirkom(sumokėjom pinigus). Didžiausia kaltė tai Glocko, kad nieko nesakė apie jūsų mainymus/susigrąžinimus, o dar pats pardavinėjo ir nei trupučio neužsiminė, kad kažkas yra blogai. O kaip nusipirkom ir davė visus kodus ir viskas. Jeigu kažkam priklausė kitam šis domenas, o glockas sugebėjo parduot tai kreipkitės pas jį ir prašykit sumokėtų pinigų.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...