Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos! Ieškau MC PE žaidimo ant iOS sistemos [iPhone 5s]


furiiK`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2866 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi app store susimoki ten kažkiek euriukų ir gauni, o šiaip tai reikia nusilaužt iphone ar ipod etc. ir galėsi atsisiust. Pilna pamoku youtubeje...

Jailbreako ant mano versijos nėra, euriukų gaila jog galima nemokama atsiust, apk. failą kažkur atsiust..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jailbreako ant mano versijos nėra, euriukų gaila jog galima nemokama atsiust, apk. failą kažkur atsiust..

Čia tau ne android.. Be jailbreako negalėsi įsirašyt nemokamai. Aš atsimenu kažkada ten viena programa buvo tam skirta, bet, turbūt, jau jos nebėra.

Redaguota , nario °Giedrius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu siusies nelegalu, tai tave suseks ir automatiskai nuskaiciuos pinigus. Bet gausi tik nepilna versija, be atnaujinimu ir pns man rods. Gali dar blogiau but.

Nieks tavęs neseks ir pinigų nenuskaičiuos :DDDDDD. Logiškai mąstyk, kaip gali nuskaičiuot jeigu jų neturi. LoL.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2866 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...