Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Susikūriau programą ir kaip padaryti plačiau temoje.


Squash

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2929 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi esu žalias programavime ir yra klausimas. Susikūriau programą ir kaip padaryti jos paleidimą .exe pavidalu? Nes kai noriu paleisti galiu tik aš. Pvz. noriu duoti draugui bet negaliu nes jis neturi code blocks. O įmanomą padaryt .exe paleidimą ar dar ką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OMG. Moki skaityt ko aš prašau? Aš sakiau noriu padaryt kad mano programa būtų galima atsisiūsti ir veiktu. Bet kad paleistų .exe pavidalu. 

Kol nesukompiliuosi, tol nebus to tavo išsvajoto .exe failo! Kai sukompiliuoji, priklausomai nuo to, ar kūrei projektą per Codebloks, jis bus bin pokatalogiuose, viskas priklauso nuo to ar spaudei Release, ar Debug, tose kataloguose ir turi ieškoti. Jei tiesiog failą sukūrei ant desktopo ar belekur, tai to savo .exe failo ir ieškok šalia savo source kodo failo. Svarbu paspausti Build arba Build and Run. Ponel?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki. Taigi esu žalias programavime ir yra klausimas. Susikūriau programą ir kaip padaryti jos paleidimą .exe pavidalu? Nes kai noriu paleisti galiu tik aš. Pvz. noriu duoti draugui bet negaliu nes jis neturi code blocks. O įmanomą padaryt .exe paleidimą ar dar ką?

Todėl pirma yra kalama teorija, o tik poto praktika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu čia šovei, taip nusišnekančio žmogaus dar nemačiau :DDDDD. Žodžiu, jei rasiu video numesiu, nes kai čia žodžiais rašo kitiem gali būt neaišku, nu nebent jau susitvarkei.

o tu ka, galvoji kad codeblocks pajungia programa jos nesukompiliaves? kai sukompiliuoji, tai tada ir atsirada exe failas, o tada ji ir paleidzia ide, tik nukreipia out ir err streamus i savo konsole.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi rašo būtinai compliruot. Ar kaip ten. Aš ten jau ne durnius kad to nežinočiau. Jūs bent skaitot ko aš noriu. Man reikia kad kitas žmogus kuriam galėčiau nusiūst programą ir ja veiktu jam. O ne tik man vienam. Bet kitas neturi code blocks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi rašo būtinai compliruot. Ar kaip ten. Aš ten jau ne durnius kad to nežinočiau. Jūs bent skaitot ko aš noriu. Man reikia kad kitas žmogus kuriam galėčiau nusiūst programą ir ja veiktu jam. O ne tik man vienam. Bet kitas neturi code blocks...

debug jei jau taip nori.. nors jis net ne tam skirtas bet gali ir ji manau naudot

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet supranti programa turi baikt veiksmą ir kai su tuo debug jungiuos viekia bet kai turi atlikt paskutinį veiksmą išsijungia, o paskiau nebeisijungia.

jei teisingai supratau, tai tau ismeta konsoles langa ir dingsta staigiai? jei taip, tai main funkcijoje pries return statementa turi kazka prirasyti, kad programa nepasiektu return, nes tada programa baigia darba ir issijungia.

Redaguota , nario -Modestas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2929 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...