Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Minecraft: Haertly Castle *-~(Cinematic)~-* ! HD !


Monrael

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2689 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

OMG! Gali išduoti paslaptį kaip jus tokius pastatot? :D Kiek už jį sumokėjo?

Pasakysiu tiek, kad yra labai sunku sugalvoti ką statyti :D ir dauguma profesionalių build'erių eina ieškoti įkvėpimo į google :D Prisižiūri visokių nuotraukų, paskui minecraft timelapse ir kyla noras pastatyti kažką gražaus, kaip sankant perlaužti save :) Pradėjus man statyti pilį buvo sunku ir pagalvoti ką ir kaip aš noriu daryti, nebuvo jokių minčių. Pradėjau daryti formą ir nuo tada atsimenu, kad ėjau miegoti po formos pastatymo ir neveltui sakoma, kad lovoje geriausios į galvą mintys šauna :D Tai susisedu viską galvoje ką kaip noriu daryti ir tik tereikia to nepamiršti kitą dieną. Na ir paskui taip viskas išsivystė :D Sunkiausia buvo statyt jungle biome... tiek medžių ir visko reikėjo dėlioti. Gaila, bet tradic padėjo nedaug tik su terrain formavimu, tad visi statiniai ir visa kita yra mano kūryba, daug darbo įdėta, bet už tai gerai ir sumokėta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki,

Naujas darbelis pagal pirkėjo norus.

Jei patiko statinys, nepatingėkit duoti +rep !  :)

P.S. Video žiūrėkit didesniu garsu  :D Didesnį įspūdį paliks  :)

Deja, nuotraukų albumo šį kartą nebus :D 

 

Dėl laiko stokos prisidėjo Tradic prie 3 biomų terrain kūrimo.

 

Gal nori "pasponsorint" ir padaryt man bent pagrindinį pasaulį? Dabar tenka ant "flat" dirbti :D

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip visada - Awesome.

Dėkui :)

 

Vidurys kur pilis ir aplink ją sieną tikrai įspūdingai atrodo.

Taip, tu teisus. Prie biomų buvo skirta mažiau laiko ir tiesiog nebuvo galima kažką tokio ir įspūdingo sukurti... Džaugiuos, kad patinka :)

 

Tikrai daug pastangų įdėta! Gera įdėja, geros pas tave mintys, sekmės kituose darbuose!! Jeigu vertinti tai 10 iš 10 ;)

Dėkui :)

 

Gal nori "pasposnosirint" ir padaryt man bent pagrindinį pasaulį? Dabar tenka ant "flat" dirbti :D

Čia tokie pirkėjo norai :D Jis gal paskui kur nors įsiklijuoja, bet jei nori gali padaryt :D Gal teks panaudot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man taipogi idomu, kiek uz toki suklojo? P.s puikus darbas.

 

Džiaugiuos, kad patinka :)

aš neįsivaizduoju, kaip įmanoma tokį pastatyt :o

kiek už tokį darbą norėjai, jeigu nepaslaptis? :D

Aiškinau aukščiau kaip man sekėsi tai statyt :)

Mldc puikiai užbaigėi darbą! Matau klaidelių montaže, bet iš statinio pusės viskas atlikta puikiai;)

Taip, kol kas pirmas tai pabrėžiai :D Tiesiog viskas atrodė normalu, bet po eksportinimo pasimatė klaidos su juodu fonu, deja, buvau labai pavargęs ištaisyt ir nebebuvo laiko, turiu judėti toliau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kiek laiko statei? bet ogo'm grožis, ilgai man pasatyti reiktu laiko , ir iš viso klausimas ar pastatyčiau nebent copy paste :D.

Užtrukau Apie 5 savaites įskaitant tai, kad su pertraukom ir buvo daug dienų kada nestačiau, nes mokslai ir t.t. Džiaugiuos, kad patinka :)

 

Taipp tobulai pastatytaa, muzika irgi labai gerai pasirinkai, kaikur grojant muzikai šiurpuliukai nuėjo :D

Dėkui ! Malonu ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2689 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...