Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Xbox 360 ar One? Ar koks dar yra?


euLukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš naudoju xbox 360 , pirkis jį sutaupysi pinigų o ir žaidimai ant  jo leidžiami yra. Turiu naujausia XBOX 360 ty 2015 metų

Deja klysti, XBOX 360 žaidimai nėra jau labai leidžiami. GTA V atnaujinimų jis nebegauna, Far Cry Primal ant jo nėra išleistas, Forza Horizon 2 versija žaidimo irgi kiek žinau skiresi nuo XBOX ONE, Quantum Break taip pat Xbox 360 nebuvo išleistas. Tai kad žiūrėk iki šiu metų pabaigos jau galim tikėtis kad XBOX 360 jau bus pamirštas tarp žaidimų kūrėjų. Pamiršau paminėt ir Need For Speed, Dying Light kurie taip pat Xbox 360 nebuvo išleisti.

 

I.T :

 

Čia tas pats kas lyginti iPhone 4S vs iPhone 6S. Aišku kad geriausia imti XBOX ONE, gauni geresnės grafikas nuo tu žaidimų kurie dar yra išleisti ant XBOX 360, paskui Microsoft'as padarė kad kai kuriuos XBOX 360 žaidimus galėsi žaisti ir ant XBOX ONE. Tai kad spręst tau pačiam.

Redaguota , nario darrel. antrasis
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Deja klysti, XBOX 360 žaidimai nėra jau labai leidžiami. GTA V atnaujinimų jis nebegauna, Far Cry Primal ant jo nėra išleistas, Forza Horizon 2 versija žaidimo irgi kiek žinau skiresi nuo XBOX ONE, Quantum Break taip pat Xbox 360 nebuvo išleistas. Tai kad žiūrėk iki šiu metų pabaigos jau galim tikėtis kad XBOX 360 jau bus pamirštas tarp žaidimų kūrėjų. Pamiršau paminėt ir Need For Speed, Dying Light kurie taip pat Xbox 360 nebuvo išleisti.

 

I.T :

 

Čia tas pats kas lyginti iPhone 4S vs iPhone 6S. Aišku kad geriausia imti XBOX ONE, gauni geresnės grafikas nuo tu žaidimų kurie dar yra išleisti ant XBOX 360, paskui Microsoft'as padarė kad kai kuriuos XBOX 360 žaidimus galėsi žaisti ir ant XBOX ONE. Tai kad spręst tau pačiam.

 

Nušneki. Kaip advanced warfare išleido, taip ir yra black ops III. Supranti, tu gali nebenusisšnekėti 12 metį, šitoje vietoje aš daugiau pažengęs. Kaip ir ant kompiuteriu iki šiol yra leidžiami žaidimai kurie tinka ir puse gigo ramu, ir daugiau taip ir ant xboxų bus, vėliau ar ankščiau išeis versija ant 360. Bėja pamiršau paminėti 360 xbox gta online gauna uptade, ir ne viena :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nušneki. Kaip advanced warfare išleido, taip ir yra black ops III. Supranti, tu gali nebenusisšnekėti 12 metį, šitoje vietoje aš daugiau pažengęs. Kaip ir ant kompiuteriu iki šiol yra leidžiami žaidimai kurie tinka ir puse gigo ramu, ir daugiau taip ir ant xboxų bus, vėliau ar ankščiau išeis versija ant 360. Bėja pamiršau paminėti 360 xbox gta online gauna uptade, ir ne viena :)

COD'o aš net neminėjau nes ten totalus šudas. O dėl GTA Online Update nemeluok -

 

For @AdiPL0L, @StaringSafe7187 and others asking about why this update is not available for PS3 and Xbox 360, as previously mentioned here on the Newswire (http://www.rockstargames.com/newswire/article/52429/asked-answered-the-rockstar-editor-gta-online-updates), future content updates such as this are only possible on the newer and more powerful platforms. As there is not enough memory available to add the game on to the older systems, we cannot make any more meaningful content updates without putting the entire game at risk.

Originalus link'as - http://www.rockstargames.com/newswire/article/52518/gta-online-lowriders-now-available

 

Apie PC aš irgi nieko neminėjau tai kad nenukripk nuo temos, PC visada buvo pranašesni už konsolės ir aišku kad išleidžia žaidimus kuriuos paveža su pusė gigo RAM'ų bet tai tikrai ne Far Cry : Primal ar koks NFS 2015 soooo.. Tie žaidimai kuriuos veža su pusės gigo ram'ų tai jie tokie for fun dažniausiai būna.

 

Žaidimai (bus) išleisti šiais metais -

 

Dark Souls 3 - nebus ant X360

Quantum Break - nėra ant X360

Tom Clancy's The Division - nėra ant X360

Hitman - nėra ant X360

Tom Clancy's Rainbow Six Siege - nėra ant X360

Mafia 3 - X360 taip pat galbūt negaus šio žaidimo

Homefront : The Revolution - nebus ant X360

 

Tau dar vardint list'ą? Visi įdomiausi ir geriausi žaidimai nebus ir nėra išleidžiami PS3/X360 ir tikrai niekas nedarys taip kad pradžiai išleis PC/PS4/XONE o paskui PS3/X360 nes darbo būtų daug vėl pusė darbo trint kuri padarei ir derint kad viskas puikiai veiktu.

Redaguota , nario darrel. antrasis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, pats turiu xbox360 konsolę, veikia puikiai, atrišta, viskas tvarkoje :) Tik nepatinka tai, jog neveikia nei vienas Family settings kodas(Bet čia tik man manau )... Na beabejo, už tokią sumą patariu pirkti xbox360, jame yra dar pakankamai įdomių, bei žaidžiamų žaidimų, nusipirk tikrai nepasigailėsi :) Tik aišku ieškok atrišto :D, o xbox One savaime aišku gal kiek ir geresnis, bet man asmeniškai xbox360 valdymas yra patogesnis negu xbox One plius su tokiom kainom kai už Xbox One norima 300-400eur, tai irgi zjbs... Tad xboxui 360 duodu 8/10 balų

Štai žmogelis parduoda:

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/xbox-360-skubiai-23758383.html

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/xbox-360-60-gb-rgh-atrisimas-nba-2k16-fifa-16-19968488.html

 

Taip pat jei tau labai reikia, galėčiau parduoti ir savo, šiuo metu jo reali kaina yra 150eu, bet žinoma parduočiau už 120eu, yra 7 žaidimai, GTA V, FAR CRY 3, LEGO, NEED FOR SPEED RIVALS, LUCIUS, BATMAN arkham origins, ir minecraft, tad nežinau, konsolė 2011metų, na jei domina parašyk :)

 

P.s aš taip pat iš Panevėžio

Redaguota , nario Vilkas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu visas konsoles ( PS4 , Xbox one , Xbox 360 - kurio nenaudoju jau )

 

 

Nušneki. Kaip advanced warfare išleido, taip ir yra black ops III. Supranti, tu gali nebenusisšnekėti 12 metį, šitoje vietoje aš daugiau pažengęs. Kaip ir ant kompiuteriu iki šiol yra leidžiami žaidimai kurie tinka ir puse gigo ramu, ir daugiau taip ir ant xboxų bus, vėliau ar ankščiau išeis versija ant 360. Bėja pamiršau paminėti 360 xbox gta online gauna uptade, ir ne viena  :)

Klysti žmogau.. GTA ONLINE nebegauna update kaip : Low Rider ir pnš. nes kūrėjams jau tiesiog neapsimoka , konsole yra senu metu todel visi upgradino į xbox one / ps4. Žaidimai veike puikiai bet labai retai kas įkelta buna , nebent ten koks vienas kitas benkas bugas sutvarkomas. Gali pasieškoti googlej ka žmonės apie tai sako ką aš dabar sakau.
Redaguota , nario FireHawK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

 

Xbox 360 ar One? Ar koks dar yra?

Sveiki, galvoju pirkti xbox, tačiau devėtą, nes čj už tokią sumą negausiu naujo, taigi nieko apie juos nežinau, taigi sakykit kokį geriausiai butu nusipirkti iki 100 eurų, kad veiktu tokie žaidimai kaip GTA V, mafia 2 ir t.t.

 

Tai xbox 360 tik iki 100€ gausi, bet imk tiktai slim versiją ir gerai paieškojus rastum už 100 atrištą slimą :) Bet čia neužtikrinu, nes nėra pigus labai tie slimai kolkas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai xbox 360 tik iki 100€ gausi, bet imk tiktai slim versiją ir gerai paieškojus rastum už 100 atrištą slimą :) Bet čia neužtikrinu, nes nėra pigus labai tie slimai kolkas. 

Kodėl būtinai atrištą? Gi galima ir su Xbox Live. Gauni nemokamą žaidimą kiekvieną mėnesį, gali demo siūstis, ir taip iš arcade daug ko gali gauti.. Many random stuff.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...