Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3669 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai va įdedu kraut ( pakrovėjas geras, ankščiau krovė, bandžiau ant kito tel krauna ). Atsiranda kažkas panašaus į tai (http://androidinfo.net/wp-content/uploads/2015/04/Free-Galaxy-S6-Wireless-Charging-Pad-Through-Best-Buy.jpg) tik vidurį žaibas, ir niekas nesikrauna, paleidi tel 0 procentų rodo ir išsijungia tai kame čia problema gali būt?
Bet paleidi ta download procesą ar kaip ten jis vadinas kai rootina telefoną ( home mygtuką, atrakinimo ir garso į apačią) ir gali jis ten būt kiek nori įjungtas tai dar klausimas kaip jis neišsikrauna?

(redaguota)

Manau, kad ten nieko labai sugest negalėjo, nes kai įkiši į lizdą atsiranda tas žaibelis, bet gal hard reset reik padaryt ar kažką panašaus?

Kaip ir sake pasitikrink ar nesugadinai mano mamai panasi problema buvo su s3 neo ikisus pakroveja dega raudonas indikatorius jog kraunas rodo ta vadinama zaibuka jog kraunas taciau per 3 valandas pakrauna 1-2% Galiausiai nekrove visiskai bet rode jog krauna nunese sutvarke sumokejo 10-15euru.

Redaguota , nario Lazeris

Pakrovėjas tvarkoj?

Pakrovėjas tvarkoi ankščiau krove dabar nekrauna, kitą telefoną krauna.

 

 

Kaip ir sake pasitikrink ar nesugadinai mano mamai panasi problema buvo su s3 neo ikisus pakroveja dega raudonas indikatorius jog kraunas rodo ta vadinama zaibuka jog kraunas taciau per 3 valandas pakrauna 1-2% Galiausiai nekrove visiskai bet rode jog krauna nunese sutvarke sumokejo 10-15euru.

Kaip ten pasitikrint, beto apsimoka tvarkyt ta prasme nesugestu kaip būna ekraną pakeiti ir po kelių menėsių defektai atsiranda?

  • Parašė po 1 mėnesio...

Tai va atnaujinu tėmą, meistras sakė, kad del ekrano nesikrauna reik keist visą priekinį ekraną 200€, gali būt del ekrano?

Ekranas čia vpš nepričiom tik pagr. plokštei gali būt kas.

 

Pasiskaityk čia, gal rasi ką https://www.orduh.com/samsung-galaxy-s6-wont-charge-fix/.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3669 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...