Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Projektui reikia pagalbos


sakiras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2910 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nežinau, ar gali projektą sudaryti vieno žmogaus komanda...

Anyway, let me sing a song about my story.

 

Jau kiek ilgiau nei mėnesį kilęs noras sugrįžti prie prieš du metus apleistą minecraft ir jo serverių kūrimą (visgi 12 klasė, egzaminai ir t.t. vienu žodžiu, nėra ką veikt) raizgaliojasi į kažką matomo. Dėjau pluginus, stačiau, net kūriau svetainę. Bet pagaliau supratau, kad man tiek yra per daug.

 

Dabar taip, jau yra svetainė su .lt domenu, taip pat vos tik lydekai paliepus man panorėjus bus užsakytas VPS, pastatytas, arba eksperto akimis - pradėtas, žemėlapis. Tačiau ko man labiausiai trūksta - tai komandos.

 

Šiek tiek apie idėją serveriui - Towny. Ne miestuose statytų namų apsaugoti nebus įmanoma. Miesto kūrimas kainuoja, o tam, kad užsidirbti, na, teks dirbti. Parduotuvės tik miestuose. O visa tai apjungtų PvP nebuvimas, tačiau egzistuotų pvp arenos, bei arenos miestuose. Kaip ir darydavau ankščiau, taip ir darysiu dabar - iš projekto nesieksiu pelno, svarbu, kad išlaidas padengtų patys žaidėjai.

 

Kadangi komandoje aš vienas, tad reiktų visokio plauko pagalbininkų - nuo žmogaus su idėja iki žmogaus atsakingo už tinklalapį. Taip pat reiktų pluginų žinovo, kadangi sunku pasivyti tai, kas įvyko per tuos du metus.

 

Jei jums mano planas prie širdies prisistatykit į skype: sakiras2 arba AŽ.

Redaguota , nario sakiras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2910 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...