Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LSRP.LT - Naujas, lietuviškas ROLEPLAY projektas!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2920 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

f520761fe3.png

 

Los Santos RolePlay - tai vienas iš nedaugelio role-play tipo projektų Lietuvoje. Šiame projekte jūs pajusite tikro San Andreas žaidimo malonumą, labiau įsijausite į žaidimą, norėsite prisijungti vis dažniau. Šiuo metu serveris vis dar kūrimo stadijoje, stengiamės viską padaryti kuo greičiau ir suteikti jums, žaidėjams, didelį malonumą žaidžiant. Atnaujinimų sąrašą galite peržvelgti paspaudę šią nuorodą.

 

 

KAS YRA ROLEPLAY?


Ši sąvoka reiškia realių veiksmų, jausmų ir situacijų atkartojimą žaidime. Šiems veiksmams jūs turėsite pasitelkti serverio komandas, animacijas ir sistemas. Žaidžiant role-play tipo projektuose, jūs privalote elgtis kaip realiame gyvenime, kiekvienas sužeidimas turi būti pilnai aprašytas ir suroleplayintas. Žaidimą pradėsite vartotojo valdymo panelėje susikūrę savo vartotoją (characterį) ir prisijungę į serverį turėsite nedidelį pinigų kiekį, už kurį galėsite nusipirkti reikalingiausius daiktus, kaip mobilusis telefonas, maistas ir kt.
 

 

 

KUO SKIRIASI RPG NUO RP?


Tai yra labai panašaus tipo modifikacijos, todėl nepainiokite jų. RPG tipo serveryje jūs neturite aprašyti savo veiksmų, galite teleportuotis į bet kurią žemėlapio vietą, mirti tiek kartų, kiek norite, skraidyti su jetpackais ir taip toliau. Tuo tarpu role-play serveryje, viršuje išvardintų dalykų daryti negalite. Turite įsijausti į savo veikėją ir save perteikti žaidime.
 

KĄ VEIKTI SERVERYJE?


Prisigalvoti galite kiek tik norite, tik turite žinoti, kad jūsų fantazijos negali prasilenkti su realybe, todėl būkite atidūs ir atsakingi. Prisijungę į serverį, galite ieškoti darbo per skelbimus ar tiesiog gatvėje klausinėti žmonių. Dirbdami darbą, kas valandą (realią) gausite algą į savo sąskaitą, tai vadinama „payday“. Darbo taip pat galite ieškoti forume, pildydami anketas į oficialias serverio frakcijas. Turėdami tam tikrą kiekį pinigų, jūs galite nusipirkti namą ar butą, pilnai jį įsirengti (naudojant furniture sistemą), nusipirkti mašiną ir taip toliau. Visus šios modifikacijos teikiamus pliusus ir privalumus galite sužinoti mūsų tinklalapyje: lsrp.lt

Redaguota , nario PauliusK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Forumas tai tragiškas :DD, bet sekmės

 

Dėkui už nuomonę, bet ką tu laikai tragišku? Pagrinde akcentuojamas yra serveris, o forumas yra tik "pagalbinis" variantas, kuriame žmonės gali užpildyti anketas į frakcinius darbus, parašyti kompensaciją ir sužinoti naujienas. :)

 

Serveriui atsidarius, forumas neprisijungusiems nariams bus pilnai rodomas, ir naujienas, ir atnaujinimus, ir kitas temas jie galės pilnai matyti, mūsų tikslas yra sudominti žmones serveriu, o ne forumu.

 

Bet, iš dalies aš su tavimi sutinku, geresnė forumo išvaizda galbūt pritrauktų daugiau naujokų, kurie norėtų išmokti RP'inti. Bandysime kažką ties tuo daryti :)

 

P.S. Ačiū visiems už palinkėjimus, stengiamės, o sėkmė būtų tikrai į naudą!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o neatrodo , kad yra http://apocalypserp.lt/(ne reklama) ir http://www.sa-rp.lt/ prie kuriu dirba senbuviai ir pas katruos visi rinksis o tiesiog jus uždarysite projektą? plius labai jau nukopijuota nuo ls-rp.com (ne reklama) jūsų forumas ir rangai.

Redaguota , nario TOMiS*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o neatrodo , kad yra http://apocalypserp.lt/(ne reklama) ir http://www.sa-rp.lt/ prie kuriu dirba senbuviai ir pas katruos visi rinksis o tiesiog jus uždarysite projektą? plius labai jau nukopijuota nuo ls-rp.com (ne reklama) jūsų forumas ir rangai.

 

Ne, neatrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kazkodel atrodo, kad busit labai lengvai uzgosti apocalypserp ir sa-rp serveriu, kadangi jie siulo daug daugiau nei jus. o dar zinant jusu abieju sugebejimus ir praeity kurtus projektus - mano nuomone tik pasitvirtina.

Užgožti apocalypse RP? Supranti, ką šneki? Šis serveris yra normalaus tipo, o ne apokalipsės. Apie sa-rp pirmą kartą girdžiu, todėl, nežinodamas administracijos komandos, nieko negaliu pasakyti. Vienintelis konkurentas (kas yra tikrai į naudą), mano nuomone, yra trrp.lt.

 

Noriu dar paklausti, apie kokius praeityje kurtus projektus kalbi? Neesu turėjęs NEI VIENO projekto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užgožti apocalypse RP? Supranti, ką šneki? Šis serveris yra normalaus tipo, o ne apokalipsės. Apie sa-rp pirmą kartą girdžiu, todėl, nežinodamas administracijos komandos, nieko negaliu pasakyti. Vienintelis konkurentas (kas yra tikrai į naudą), mano nuomone, yra trrp.lt.

 

Noriu dar paklausti, apie kokius praeityje kurtus projektus kalbi? Neesu turėjęs NEI VIENO projekto.

as kalbu apie tai, ka jie turi pasiulyti o ne apie projekto tipus. daug kas kalba, kad vienas is jusu esat kures projekta ir jis buvo visiskas absoliutus slamstas, todel dabar visi vel taip pat galvoja ir apie sita. o del sa-rp, f0cuso, tai ju modifikacija yra ispudingai perkurta ltrp modifikacija kuriai mano manymu neprilygsit nei jus nei trrp

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as kalbu apie tai, ka jie turi pasiulyti o ne apie projekto tipus. daug kas kalba, kad vienas is jusu esat kures projekta ir jis buvo visiskas absoliutus slamstas, todel dabar visi vel taip pat galvoja ir apie sita. o del sa-rp, f0cuso, tai ju modifikacija yra ispudingai perkurta ltrp modifikacija kuriai mano manymu neprilygsit nei jus nei trrp

F0cusas "profesionalus koduotojas", kuris buvo keturiuose projektuose ir jo darbas kokį žmonės mate tik tais sistemų aprašymai po kurių serveris net neatsidaro, vienas lyg ten atsidare ir taip žlugo po savaitės. Bėja, nei aš nei jisai neturėjome projekto nei kart, tad kažką maišai. Neprilygsim tai neprilygsim, mes nenumirsim dėl to. :)

Bėja pipirai, pats nemoki koduoti. Tavo kodavimas tai pagalbos prašymai forumuose, tai geriau kam jau kam bet patylėti. :)

Redaguota , nario E.A.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as kalbu apie tai, ka jie turi pasiulyti o ne apie projekto tipus. daug kas kalba, kad vienas is jusu esat kures projekta ir jis buvo visiskas absoliutus slamstas, todel dabar visi vel taip pat galvoja ir apie sita. o del sa-rp, f0cuso, tai ju modifikacija yra ispudingai perkurta ltrp modifikacija kuriai mano manymu neprilygsit nei jus nei trrp

 

Žmogau, jie turi pasiūlyti apocalipse RP, man turim pasiūlyti normalaus gyvenimo roleplay. Supranti skirtumą? Kad ir ką jie pasiūlytų, yra žmonių, kuriems tiesiog nepatinka toks stilius, už tai ir nelaikau Apocalipse RP mūsų konkurentu. :)

 

Daug kas kalba? Tegul tie žmonės, pasako kokį projektą mes (arba aš, arba kitas savininkas) turėjome. Nebeskleisk gandų, prašau.

 

Manau puikiai žinai istoriją su focusu, jeigu jis sukurs projektą, tebūnie, juk visi norime kažkuo išsiskirti ir tai tik į naudą, nes ir mes, ir jie įgaus daugiau patirties ir kodavime, ir projektų kūrime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

F0cusas "profesionalus koduotojas", kuris buvo keturiuose projektuose ir jo darbas kokį žmonės mate tik tais sistemų aprašymai po kurių serveris net neatsidaro, vienas lyg ten atsidare ir taip žlugo po savaitės. Bėja, nei aš nei jisai neturėjome projekto nei kart, tad kažką maišai. Neprilygsim tai neprilygsim, mes nenumirsim dėl to. :)

Bėja pipirai, pats nemoki koduoti. Tavo kodavimas tai pagalbos prašymai forumuose, tai geriau kam jau kam bet patylėti. :)

Visiems iskyla problemu, ne? Man juokingiausia yra tai, jog jus bahurai save parodot, kaip rimtus profesionalus, o tokius kaip KnC, f0cusa statot nevykeliu vieton. Nebejuokaukit  :blink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiems iskyla problemu, ne? Man juokingiausia yra tai, jog jus bahurai save parodot, kaip rimtus profesionalus, o tokius kaip KnC, f0cusa statot nevykeliu vieton. Nebejuokaukit  :blink:

Niekas f0cuso nestate, knc visą gyvenimą stačiau kadangi visi žino kad knc rankos kreivos. f0cusas sugeba koduoti ir gerai, tačiau jisai man pasirodė toksai žmogus kuris visados nuleidžia rankas, nes niekad nesugebėjo atsidaryti. O kad tu čia kažką bandai pasakyti prisimesdamas kitų žmonių vardais, tai ne kaip atrodai. Sėkmės galiu palinkėti, kažko dar norėsi rašyk geriau į AŽ. Nes čia su tokiais pranešimais verkti norisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiek tiek atnaujinta tema, ištrintos formatavimo klaidos.


Atnaujintas atnaujinimų sąrašas, perrašyta furniture sistema, kuri pastrigdindavo serverį trumpam bandant pridėti baldą ar redaguojant jį. Pridėta galimybė furniturinti garažą ir t.t. Kviečiu užsukti į forumą bei peržvelgti visą informaciją apie jį!


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2920 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...